Sözler Sitesi
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Resimli Sözler, Sevgiliye Sözler

Baştan Çıkaran Sözler

0

Baştan Çıkaran Sözler sayfamızda Erkek ve Kız arkadaşınızı Baştan Çıkaran Sözleri bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden sozlersitesi.com tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Baştan Çıkaran Sözler

1 “Eski sevgilim ofiste zor bir gün geçirdikten sonra eve yorgun argın geldiğimde bana en seksi ses tonuyla yüz üstü uzanmamı ve rahatlamamı söylerdi. Hemen arkasından bana göz kulak olacağını söyleyip beni neyin beklediğini daha çok merak etmemi sağlardı. Her seferinde bana çok güzel bir seans yaşatırdı.

2 Sevgilim sabah alarm çaldığında alarmı erteledi ve bana dönüp ‘Tam olarak 10 dakikamız var. Haydi hemen başlayalım’ dedi.

3 Beni yukarıdan aşağı doğru süzdü ve ‘Hâlâ neden giyiniksin’ diye sordu.”

4 Kız arkadaşım sevişmenin tam ortasında yüzümü ellerinin arasına alır ve bana dünyada başka bir kadından duyamayacağım en seksi cümleleri kurar. Onları buradan söyleyerek sihiri bozmak istemiyorum. Sadece bir erkeğin en çok duymak istediği şeyler olduğunu söyleyebilirim.

5 Yatakta bana direktif verilmesinden çok hoşlanıyorum. Ne yapmamı istediğini söylemesinin yanında, hızlı mı, yavaş mı ya da neresine dokunmam gerektiği konusunda direktifler vermesi, o kadının kendisiyle ne kadar barışık olduğunun göstergesidir bence. sozlersitesi.com Ayrıca bu sayede onun istediğini yaptığımı düşünerek çok mutlu olurum. O beni ne kadar yönlendiriyorsa, ben de ona isteklerimi söyleyebilirim.

6 Bir keresinde sevişme fazla uzadığında karşımdaki kız bana ‘Yeter artık, dayanamayacağım. Her an bayılabilirim’ demişti. O an kendimle çok gurur duymuştum.

7 İsmimin tekrarlanması bile yeterli oluyor.”

8 Birkaç yıl önce ciddi bir ilişkim vardı. Bir gün sevişirken direkt olarak gözlerimin içine baktı ve üç kez ‘Seni seviyorum’ dedi. Daha önce böyle bir tutkuyu yaşamamıştım ve hâlâ da yaşamadım.

9 Normalde çok utangaç ve içine kapanık olarak tanıdığım bir kadın, yatakta benimle fazlasıyla müstehcen konuştuğunda ilk önce neye uğradığımı şaşırmıştım. Daha sonra o şok, mükemmel bir sevişme yaşamamızı sağladı.

10 Birlikte bir partideyken kulağıma eğildi, bana çok seksi olduğumu ve benimle hemen sevişmek istediğini söyledi. Partiyi nasıl terk ettiğimizi hatırlamıyorum bile.”

11 Ben tam zevkin doruğundayken bana ne yapıyorsam ona aynen devam etmemi, hiçbir şeyi değiştirmememi söylediğinde ne kadar şanslı bir erkek olduğumu düşünmeden edemedim.”

12 Bana çok yaramaz olduğumu ve buna bayıldığını söyledi. Çapkın bir erkek olduğumun farkında olup böylesine sozlersitesi.com özgüven sahibi bir cümle kurması, o kadını benim için vazgeçilmez kıldı.

13 Bir kız arkadaşım onu istediğim gibi yönetebileceğimi söylediğinde ilk başta elim ayağıma dolansa da, çabucak üstesinden geldim ve muhteşem bir seks yaşadık.”

14 “Eski sevgilim onu bazen bağlamamı isterdi ve bu çok hoşuma giderdi.

15 Bir keresinde daha önce yapmadığımız bir pozisyon denemiştik. O gün bana hayatında böylesine zevk almadığını söylemişti. Ben de mutlu olmuştum tabii.

16 Geçen sene İsveçli bir kızla çıkıyordum. Sevişme esnasında ya bağırıyor ya da durmadan konuşuyordu. Ne dediğini genelde anlamıyordum ama yine de yabancı dilde bir konuşma duymak beni tahrik ediyordu.

17 Bir kadının söyleyebileceği en seksi şey, ne kadar zevk aldığını dile getirmesidir.Çünkü ozaman birşeyleri doğru yaptığını düşünür ve memnun olur

18 Seksi bir konuşma karmaşık ya da çok müstehcen olmamalı. Bazen basit bir cümle bile yeterli olabilir. Çok açık saçıkkonuşmalar istesem p*rno film izlerim.

19 Ofisteyken sevgilimi arayıp akşam ne yapacağımızı sordum. Bana aynen şu şekilde cevap verdi: ‘Hımm bir düşüneyim. Önce seni çırılçıplak kalana kadar soyacağım, her yerini sozlersitesi.com öpücüklere boğacağım ve seni zevkten çıldırtacağım.’ Akşamı nasıl edeceğimi şaşırmıştım. Hiçbir işime de konsantre olamadım tabii.

20 Bana ‘Üçüncü raunda hazır mısın’ diyen bir kadın, gözlerimin kocaman açılmasına sebep olmuştu. Çünkü genelde sevişmenin üstüne ikincisi için biraz sırnaşmam gerekir. Böylesi bir teklif beni havalara uçurmuştu.

21 “Bana ne yapmak istediğimi sorup beklenti ve istekle gözlerimin içine baktığında, benimle sevişmek için sabırsızlandığını anlamıştım.

22 Yatakta ne yapmamı istediğini söyleyip sevişme esnasında çıkaracağım sesi de taklit edince çok gülmüştüm. Ama sonra isteğini yerine getirince bunu denediğim için mutlu olmuştum.

23 Bana ‘Kendimi kimseyle böylesine rahat ve huzurlu hissetmemiştim’ dediğinde havalara uçtuğumu hatırlıyorum. Bence bir erkeğin duymak isteyeceği en önemli cümlelerden biri budur.

İlginizi Çekebilir

24 Sevişmenin ardından bana ‘Bunun için sana para teklif edebilirler, biliyorsun değil mi’ diye sormuştu.

25 Sevgilimle bir gece dışarıda eğlendikten sonra onun evine gitmiştik. Beni elimden tutup yatak odasına sürüklemiş ve yatağa oturtmuştu. Sonra kendisi giyinme odasına gidip çok seksi bir hemşire kostümü giyip geri gelmişti. Sonra bana o ana kadar bakmadığı sozlersitesi.com kadar seksi bir şekilde bakıp Şimdi ne yapmak istersin’ diye sormuştu. Bir yandan inanılmaz derecede istekli gözüküyor olması ise ayrı bir detaydı. O gün, yaşadığım en güzel sevişmelerden biri gerçekleşti.

26 “Ben oral seksten pek hoşlanmam. Dolayısıyla hayatımda kimseye de yapmadım. Ama bir keresinde, biraz da alkolün etkisiyle bir kız arkadaşımla bunu denemiştim. Daha önce böyle bir şeyi denemediğimi bildiğinden dolayı bana Ya bana yalansöylüyorsun ya da ikinci kez neler olacağını düşündükçe bacaklarım titremeye başlıyor’ dedi.

27 Sevgilim bana bir akşam çok güzel yemek yapmıştı.Sofrada inanılmaz derecede şıktı.Yemek bittikten sonra bana iyce yaklaştı ve ‘Tatlı yapmadım ama yatak odasında sana güzel birşeyler hazırlayabilirim’dedi.Daha ne olsun!

28 Değişikliklerden hoşlanmayan kız arkadaşım, yatakta da yeniliklere açık değildir. Bu yüzden, sozlersitesi.com benden farklı bir şey yapmamı istediğinde çok şaşırdım. Fazlasıyla zevk aldığını görmek ise beni çok tahrik etti.

29 Bir kadın onu zevkten çıldırttığımı söyleyip şöyle eklemişti: “Öylesine kendimden geçtim ki sanki gözlerim yuvalarında arkaya doğru kaydı ve içimi gördüm.Daha güzel bir tanım olamazdı!

30 Gözümü karartıp bir gece kulübünün tuvaletinde sevgilimle sevişmeye başlamıştım. Tuvalete birinin girdiğini duyduğumda birden donakaldım. Ama kız arkadaşım kulağıma eğilip ‘Ne yapıyorsan devam et, sakın durma’ dedi. Bunu her kadın yapamaz.

31 “Erkekler hiçbir zaman sevişme isteğine karşı gelmez. Bazen kız arkadaşıma sanki sevişmek sozlersitesi.com istemiyormuşum gibi numara yapıyorum. İşte o zaman çıldırıyor ve üstüme atlıyor. Hatta yalvarıyor!”

32 “Birdenbire önümde çırılçıplak kalıp ‘Tüm gördüklerin sana ait’ dediğinde, kız arkadaşımın evleneceğim kadın olduğunu anlamıştım.”

33 Hayatımda yaşadığım en güzel seks ilk sevişmemdi. Ne yapacağımı bilmiyordum. Karşımdaki kadın ise benden yaşça büyük ve daha deneyimliydi. Bana olay sırasında adım sozlersitesi.com adım ne yapmam gerektiğini söylediğinde, kendimi bir doktor randevusundaymış gibi hissettim. Ama kısa sürede o şaşkınlığı üzerimden attım. Hatta bu seksi direktifler sayesinde feci derecede tahrik olduğumu hissettim.

34 Bir kızla görüşüyordum ve doğal olarak yatıp yatmayacağımızı merak ediyordum. Bir gün evinde oturmuş televizyon izlerken, bana döndü ve beni istediğini söyledi. Böylesine sozlersitesi.com cesur olması ve bana söyleyecek bir şey bırakmaması kesinlikle çok seksiydi.”

35 Yatakta yapılan iltifatlar tabii ki gurur verici. Ama bir kadının sevişme esnasında sadece ‘Evet, evet, evet’ diye bağırması bence alkış tutmak anlamına geliyor.

36 Bana yaptığı ‘Dünya üzerinde kalmış iyi erkeklerden birisin’ cümlesi duyduğum en güzel iltifattı.”

37 “İlk kez bir seviştiğim bir kız yüzümü ellerinin arasına alarak bana: ‘Yaptığın her işte mükemmelsin. Bunda da beni şaşırtmadın’ demişti.”

38 Sevgilim bana Seni mutlu etmek istiyorum’ dediğinde dünyanın en mutlu erkeği olmuştum.

39 Bana ‘Sana ihtiyacım var’ dediğinde neye ihtiyacı olduğunu çok iyi anlamıştım. Çünkü o sırada yataktaydık ve öpüşüyorduk.

40 Ondan ‘Sadece yanımda olduğunda bile beni heyecanlandırıyorsun’ cümlesini duymak çok şanslı sozlersitesi.com olduğumu hissettirmişti.

41 Üniversitedeyken çıktığım kız bana, seviştikten sonra bacaklarının titrediğini ve bu yüzden bir süre yürüyemediğini söylemişti.

42 Seksi konuşmaları seviyorum ayrıca bir kadının beni söyledikleriyle yönlendirmesi de çok seksi.Örneğin, daha hızlı demesi beni fena şekilde motive ediyor.

43 ‘Hiç böyle sevişmemiştimcümlesi, o kadının beni her zaman hatırlayacağının bir işareti olarak adeta beynime kazındı.

44 Bir gece kız arkadaşımla birlikte onun kütüphaneci, benim üniversite öğrencisi rolünde olduğum bir fantezi yarattık. Çok da güzel bir gece oldu. Aradan birkaç gün geçtikten sonra, bana Yaramaz kütüphaneci bugün çalışmıyor ama onun yerine çılgın hostes sizinle ilgilenebilir’ dedi. Çok seksiydi.” 

45 Yeni çıkmaya başladığım bir kızla yataktaydık.Ben arkasındaydım ve boynunu yavaş yavaş öpüyordum.Bana sozlersitesi.com bunu yapmaya devam edersen sninle ciddi anlamda ilgilenöeye başlayacağım demişti.

47 Kız arkadaşım ellerimi alıp vücudunun üzerinde gezdirip şöyle sormuştu: ‘Ne kadar heyecanlandığımı hissedebiliyor musun?

49 Sevişme sırasında pek de yorulmadığını söyleyen sevgilim bana yaramaz olduğu kadar küstah da gelmişti. Bana meydan okuyormuş gibi hissedip ikinci sevişmede daha iyi olmak için kendi kendime yemin etmiştim. Gerçekten de öyle oldu çünkü bu sefer konuşacak hali bile kalmamıştı.” 

Bu sözlere tepkiniz nedir?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Ediyorum Daha fazla oku