Sözler Sitesi
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Resimli Sözler, Sevgiliye Sözler

Erkek Kardeş ile ilgili Sözler

0

Erkek Kardeş ile ilgili Sözler sayfamızda erkek kardeş için söylenmiş en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Erkek Kardeş ile ilgili Sözler

Benim yakışıklı mı yakışıklı tatlı mı tatlı iyi kalpli bir kardeşim var. Ben daha ne isteyebilirim bu hayattan. Canım kardeşim seni çok seviyorum.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni sozlersitesi.com çok seviyorum.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler ilk önce birbirlerini sevseler dahi sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse onlara bizden bahset ablam.

Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.

Küçükken annem bana kızdığı zaman annem benim üzerime yürüdüğü zaman araya girerdin sen beni o zamanda korurdun şimdide koruyorsun. Sen benim koruyucu meleğim canımın içi ablamsın.
İlginizi Çekebilir

Arkadaşı seçersin ama kardeşi seçemezsin. Arkadaşını canın istediğinde değiştirirsin ama kardeşi değiştiremezsin. Arkadaşa küsersin bir sozlersitesi.com daha görüşmezsin ama kardeşe küsersin fakat her zaman onu düşünürsün.

Hayatta varsa bir kardeşiniz korkmayan hayattan hiçbir zaman başınız sıkışınca yetişir her zaman ilk önce kardeşiniz.

Benim hayatımdaki en fazla güven duyduğum kişi sensin canım kardeşim. Herkes beni terkedip gider ama sen her zaman benim yanımda olacağını biliyorum. Seni çok seviyorum.

Kardeşlik sözleri olmalı insanın hayat defterinin arasında canı yandığı zaman usulca açıp okuyabileceği güzel kardeşlik sözleri.

Kardeş sen yanlış yaptığın zaman yanlışını yüzüne vuran değil yanlışını kendi yanlışı görüp seni koruyan ve seni usulca uyarandır.

Eğer bu dünyada varsa kardeşlik yükün sırtında kolların ağrır belin bükülür ama kalbin bükülmez. Kardeş sevgisi hiçbir zaman bitmez.

En güzel yanım benim küçük balım canımın ötesinde taşıdığım canım kardeşim. Gönlüden geçen aklında biten dilinden dökülen kalbinden geçen her zaman en iyi şekilde bulsun seni.

Kardeşin yanındaysa önüne bakmadan yürüyebilirsin çünkü ayağın yere takılıp düşecek olsan kardeşin buna izin vermeyecektir.

Kardeş aldığın nefestir. Sen nefes alamazsan kardeşinin de göğsü daralır kalbi sıkışır. Kardeş kandır candır canandır. Her zaman sevilen sozlersitesi bir güzel insandır. Seni seviyorum kardeşim.

Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

Bu sözlere tepkiniz nedir?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Ediyorum Daha fazla oku