Salı, Mayıs 30, 2023

Afrin Harekatı Sözleri

Afrin Harekatı Sözleri sayfamızda afrin ile ilgili tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz sozlersitesi.com zaman facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz..

Afrin Harekatı Sözleri

Harekât Türkiye Cumhuriyeti’nin harekâtıdır. Tüm risklerini göze almak ve akılcı olmak zorundayız. Devlet kurumlarıyla, siyasi partileriyle, sivil toplum örgütleriyle, medyasıyla soluyla, sağıyla bir bütünüz.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Suriye’nin Afrin bölgesinde fiilen başlattığı “Zeytin Dalı Harekatı”na katılan tüm kahraman askerlerimize Allah (c.c.) güç ve kuvvet versin, Ordumuz muzaffer olsun inşallah.

Türk’ün sabrını sınamak kimsenin haddi değildir. “Sefer Bizim Zafer Allah’ındır

Ordumuz afrinde zeytin dallarını PYD ye döşemeye gitti.

Bu ORDU Ümmetin Son ORDU’sudur
Muzaffer Kıl Ya Rab

Vatan sadece 783000 kilometrekare değildir VATAN TÜM CİHANDIR VATAN TÜRKİYE dir VATAN Filistindeki, Sudandaki, Afrikadaki, Asyadaki mazlumların olduğu yerdir VATAN TÜM CİHANDIR

Şanlı ordumuz seferde, Türk milleti,evlerinde Fetih süresi okuyup semalarda yükseliyor Ruh ve iman gücü. Rabbim gazamızı mübarek, Şanlı ordumuzu muvaffak ve Muzaffer eylesin . .

Dualarımız, bu zorlu görevde canını, ruhunu Afrin’de ortaya koyan kahraman Türk askerlerimizle. Allah yardımcıları olsun.

“Kürt, vatansız değildir; bin yıllık vatanı var. Çanakkale bağrında sayısız yatanı var. Uyanık ol, aldanma! Senden olanı tanı! Türkün, Kürdün içinde, vatanı satanı var!”

Biz size sabrımızı taşırmayın, sınırlarımızda Terör devleti kurdurmayız dedik. Şimdi isterseniz de kuramazsınız. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..

Ülkemizin huzur ve güvenliği, Suriye’nin toprak bütünlüğü ve bölgenin terör yapılarından arındırılması için Zeytin Dalı Harekatı azimle ve kararlılıkla devam ediyor. Mevla hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Allah’ım 99 adın hürmetine Habibin Hz.Muhamed hürmetine Ordumuzu Vatanımızı Sen koru ve muzaffer eyle Hayırlı sabahlar..

İçimiz, dışımız dua halinde… Rabbim, Sen ülkemize ve askerlerimizin ailelerine acı haber getirtme. Ordumuza, görünmez ordularınla yardım eyle…

Vatanımıza göz diken Avrupa ABD israil taşaron Ypgpkk terör örgütünü vurduğumuz bugün Türk Ordumuza Zaferler nasip et Ya Rab…

Allah için vurun Necmettin Öğretmen için vurun Aybüke Öğretmen için vurun Fethi Sekin için vurun Savcı Kiraz için vurun Kaymakam Safitürk için Serap Eser için vurun Yasin Börü için vurun Tüm Asker Polis Şehitlerimiz için vurun

TÜRKLER SAVAŞMAYA BAŞLARSA CEHENNEMDEKİ ŞEYTANI BİLE ESİR ALIR! “Özel Kuvvetler”Mehmetçik’e”DUA” Ya Allah Ya Hafız!

Eger siz anlamazsaniz anlatmaya calistik ozaman size KIZILCIK SOPASI hem icimizdeki hemde disimizdaki hain ve dusmanlara

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin. Sen öldürüyorken de, vururken de güzelsin.

Bize güç ver…cihad meydanını, Pehlivansız bırakma Allahım! Kahraman bekleyen yığınlarını, Kahramansız bırakma Allah’ım! Bilelim hasma karşı koymasını, Bizi cansız bırakma Allahım!

Yol nereyedir? -Kızıl elmayadır! Menzil neredir? -Şehadettir! Vuslat kimedir? -Vatanadır! Vatan neredir? -Tüm cihandır!

Dünyanın öbür ucundan gelen ABD emperyalistinden rahatsız olmuyorlar! * Ama Mehmetçik’ten rahatsız olan Köle sozlersitesi.com ruhlular var! * En büyük terörist ABD’dir! Biggest terrorist is USA!

“Pkk’ya Afrin Tabut Menbiç Mezar Olacaktır”

İşte benim komutanım işte benim ordum işte benim çelik iradem dosta güven düşmana dehşet korku salıyor amerika dansöz gibi kıvırtıyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER