Pazartesi, Mayıs 29, 2023

Akşam ile ilgili Sözler

Akşam ile ilgili Sözler sayfamızda akşam, gece ile ilgili söylenmiş güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Akşam ile ilgili Sözler

Bu Dünyada Herkes Kafasına Göre Haraket Ediyor Ama Yazık Olmuş Iyi Olanlarin Değil’de, İyi Oynayanların Dünyası Olmuş, Iyi Akşamlar

Nasıl Güneş Batmadan Akşam Olmazsa; Basının Elinden Özgürlüğü Alınmadan Da Diktatörlük Olmaz. COLTON

Öyle garip akşamlar olur ki, çiçeklerin ruhu olduğunu hissedersiniz.

Gününü faydalı bir şekilde kullanmayı bilen insan için asıl mutluluk, akşam vaktinde gelir.

Bu akşam anladım ki, bir insan bir diğer insana bazen hayata bağlandığından çok daha kuvvetli bağlarla sarılabilirmiş. Gene bu akşam anladım ki, onu sozlersitesi.com kaybettikten sonra, ben dünyada ancak kof bir ceviz tanesi gibi yuvarlanıp sürüklenebilirim.

Sabahlarla akşamlar ezanlarda bile farklıdır.

Bütün zekamı, yeteneğimi, şöhretimi, eserlerimi akşam eve zamanında gelip gelmeyeceğimi merak eden bir kadın için feda edebilirim.

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

Bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim, gelmezsen kahrolurum, sozlersitesi.com yıkılırım. Sevgilim tadın sinmiş suyuna, taşına toprağına, bu şehirde ne varsa sana benziyor.

Ve bir Terazi o an seni özlerken yanında yoksan, yaptığın cezaya girer senin. Ertesi gün akşama kadar öpsen cezanı ödeyemezsin.

Oysa ben akşam olmuşum, yapraklarım dökülüyor usul usul, adım sonbahar.

Seni sevdiğim kadar, güneşi sevseydim, güneş bile halime acır akşamları batmazdı.

Güneş batmış akşam olmuş saat on iki hadi iyi geceler.

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler… Kadir Geceniz Mübarek Olsun…♥ ♥ ♥

Allah’ım akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Uzaklardan bir yel eser ilkbahar akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umurunda. Kardeşlik, sevgi hissetmektir arada yollar olsa da. Hayırlı cumalar dilerim.

Sessiz akşamlarda sesini soğuk gecelerde nefesini, yalnızlığımda bedenini, sakinliğimde öfkeni, ıssız sokaklarda gölgeni, ben sadece seni özledim bir tanem.

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, akşamları balkona çık, gözlerini kapat, rüzgar benim yerime öpecek seni.

Akşamı son bulan ufuklarda. Güneş damla damla erirken, hayatta kalan duygularımla. Sana iki kelime söylüyorum. Seni seviyorum

Gel desem, bu akşam, bir kahve ısmarlayayım sana. Bir fincan kahve: Cezvesinde kaynamış hatıralar, köpüklerinde sevgi parlayan, fincanında dostluk ile telve, bir yorgunluk kahvesi. En iyisi ben sana bir şiir ısmarlayayım Yanında da bir fincan acı kahve. Hasan Gezer

Bir insan sabahleyin doğru yolda ise, akşam sozlersitesi saatlerinde de öyle kalacak ve bundan pişman olmayacaktır. Konfüçyüs

Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık.

Ben sensizdim. Akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER