Cuma ile ilgili Sözler

0 44

Cuma Günü’nün hürmetine Allah bizi affetsin. Günlerin en şereflisi Cuma günü için siz sevgili ziyaretçilerimize birbirinden güzel sözler hazırladık. Cuma ile ilgili güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman Facebook, Twitter, Whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Cuma ile ilgili Sözler

Bu zamanın insanı kendisini çaresiz hisseder oysaki yanılır çünkü insan çaresiz değildir, duasızdır. Rabbim dualarımızı artırsın. Hayırlı cumalar.

♥ Ya Rabbi, Habibin (s.a.v) hürmetine bu aciz kullarını bağışla, ahir zaman çok zor ve biz güçsüz kaldık bize merhamet et. Amin. Hayırlı cumalar.

♥ Ey Allah’ım, nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan, bizim de günahlarımızı rahmetinle ört, bize merhamet et. Amin. Hayırlı cumalar.

Cuma ile İlgili Güzel Sözler

Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Uyan ey ahir zaman insanı! Bil ki dualarının yerini hayallerin aldığı zaman zarardasın. Hayırlı cumalar.

Resimli Cuma Mesajları

♥ Ya Rabbim çaresiziz, dertlerimize çare olacak dualar düşür kalbimize. Hayırlı cumalar.

Ey Rabbim, gönlümüze genişlik ver, işlerimizi kolaylaştır, dilimize selamet ver, idrakimizi kuvvetlendir. Amin. Hayırlı cumalar.

♥ Ey merhametlilerin en merhametlisi yüce Allah’ım, o büyük din gününde bizden şefkatini, merhametini ve şefaatini  esirgeme. Amin. Hayırlı ve bereketli cumalar.

♥ Ya Rabbi, bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine memleketimizi zalimlerin, teröristlerin, hain ve sahtekarların elinden kurtar. Amin. Hayırlı cumalar.

Cuma Günü İle İlgili Sözler

♥ Ya Rabbim, ömrümüzü ve rızkımızı bereketli kıl, evlatlarımızı vatanımıza, milletimize ve islâm âlemine hayırlı eyle. Amin. Hayırlı cumalar.

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım, Habibin Muhammed Mustafa’ya (a.s), ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Ey Rabbim, bize cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Cuma ile İlgili Resimli Sözler

♥ Ya Rabbim, zelil olmaktan, zillete uğramaktan sana sığınırım, sen bizi zalimlerden eyleme. Amin. Hayırlı cumalar.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı cumalar.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan, sabreden ve şükredenlerden eyle, işinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Ayakları şişerdi, o öpülesi ayakları. Ama bizim gibi sabahlara kadar gezmekten değil, sabaha kadar ibadet etmekten. Az yerdi, ama bizim gibi rejim yapmak için değil, fakirliği seçtiğinden. Gece gündüz ağlardı, o ağlayınca meleklerin gözleri dolardı ama bizim gibi pembe diziler yüzünden değil, Mevlaya olan aşkından. Ne kadar farklıyız değil mi Allah Rasulünden. Mevla bütün amellerimiz ve niyetlerimizle ona benzemeyi nasip etsin. Amin. Hayırlı cumalar.

Hayırlı Cumalar Sözleri

Allah’ım, ‘kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

♥ Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

♥ Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.