Cumartesi, Haziran 3, 2023

Hayat Yorgunluğu ile ilgili Sözler

Hayat Yorgunluğu ile ilgili Sözler sayfamızda hayat yorgunluğu ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Hayat Yorgunluğu ile ilgili Sözler

Ben yoruldum hayat yeter artık gelme üstüme, diz çöktüm artık bu dünyadaki insanların namert yüzüne.

Hayat beni o kadar yordu ki, durup kendi derdime ağlayacak, dönüp hatıralarıma bakacak dermanım kalmadı.

Sahte sevgilerden, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum diyen sahte sözlerden ve ikiyüzlü beş para etmez insanlardan yoruldum.

İnsan öyle bir zaman gelir ki aldığı nefesten, konuştuğu sözden kısaca kendinden yorulur.

Yorgun olduğun zaman hemen sorarlar ne oldu bir şeyin mi var, canın neye sıkıldı diye raht rahat yorgunda olamıyorsun bu hayatta.

Gönül yorgun düştüğü zaman yürek sessiz kalır.

Gönlüm yorgun, ben yorgun, oturduk iki yorgun gecenin sessizliğinde yorgun düşüncelere daldık. Hayaller yorgun, anılar yorgun, yarınlar yorgun.

Yorgunluk sözleri söyleyemeyecek kadar yorgunum. Bir de sana kırgınım canım.

Belki hayat beni yormuş olabilir evet doğrudur yorgunum ama şerefimi satmayacak kadar da onurluyum.

Endişe de bir korku biçimidir ve bütün korku biçimleri yorgunluk yapar. – Bertrand Russell-

Yorgunluk her zaman var ve sarılmak en iyi gelen şey insana, giderken bile. -Ahmet Batman-

Biz; ihtiyarlığa, yoksulluğa, anne sevgisine, sakatlığa, yorgunluk ve ölüme saygı beslemek zorundayız. -Edmondo De Amicis-

Yüreğimin tam ortasında büyük bir yorgunluk var. -Fernando Pessoa

Seni düşündüğüm zaman sana anlatamayacağım bir yorgunluk geliyor yüreğime.

Ne var ki zaman öğretmez; zaman bize yalnızca yorgunluk ve yaşlanma hissi verir. -Paulo Coelho-

Yorgunluk, insan ne kadar hırslı olursa olsun, onu yener. –Yaşar Kemal-

Beklemekten yoruldum. Düşünmekten yoruldum. Her şeyi bırakıp o zavallı yorgun yapraklardan biri gibi süzüle süzüle gitmek istiyorum – O. Henry-

Sen benden gittin gideli ben hem yorgunum hem de kırgın, hem vurgunum, hem de dargın. Gelmeyeceğini bile bile ben yine sana vurgunum.

Ne olur hayat yeter artık benim üstüme üstüme gelip durma, bu yorgun yüreğimi daha fazla yorma, bir hayallerim kaldı onu da alma.

O kadar yoruldum ki bir hayalimin peşinden gidemeyecek kadar, sevdiğim elini uzatsa tutamayacak kadar, aldığım nefesi veremeyecek kadar yorgunum.

Yürek yorulduğu zaman ayaklar gitmekten vazgeçermiş. Dil söylemekten yorulduğu zaman gözler bakmaktan vazgeçermiş.

Benim yorgunluğum sadece sana, senin bana çektirdiklerine yorgunum. Ve bir daha asla hayata yeniden başlamak için düştüğüm yerden kalkmayacağım.

Akşama kadar çalış çalış şimdide site site yorgunluk sözleri ara sonra facebookta paylaş. Bitmiyor bu işler bitmiyoooor.

Hayattan öyle yoruldum ki, hayatı yaşamaktan değil, hayatı yaşamamızı engelleyen insan görünümlü sahtekârlardan yoruldum.

O kadar yorgunum ki şuracığa uykum gelse eğilip alır halim yok.

Yorgunluğumun tek ilacı sevdiğimin sesi, sozlersitesi.com onun yanında her şeyimi unutuyorum; yorgunluğumu, acılarımı, üzüntülerimi, dertlerimi neyim varsa alıp götürüyor.

Kalp yorulmaz sadece yaşamaktan bıktığı zaman atmaktan vazgeçer.

Şu pazartesi günü haftanın ilk günü ama sanki haftanın son günüymüş gibi yoruluyorum. Sorun çok çalışmamda değil sorun Pazartesinde.

Uçmak için kanatlarını kaybetmiş bir kuş misali yorgunum, yaşamak için hayata küsmüş tek kelime bile söyleyemeyecek kadar suskunum.

Eğer yapacak olduğun bir iş için kendini motive edemezsen daha işin başında yorulursun. İşe odaklanıp hedefe doğru ilerlersen yorulduğunu hiç anlamazsın.

Kalmaya cesaretim yok, gitmeye takatim.

Kalp sevmekten yorulmaz, ama yaşamaktan yorulabilir. Kalbi yorgun olanın cesareti olmazmış. Eğer birini seveceksen ya cesareti olanın yanında olacaksın ya da kalbi sevmeye hazır birini bulacaksın.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER