Salı, Mayıs 30, 2023

Mezun Olmak ile ilgili Sözler

Mezun Olmak ile ilgili Sözler sayfamızda liseden mezun olmak, ortaokuldan mezun olmak ile iglili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Mezun Olmak ile ilgili Sözler

Gerçek hayata atılacak ve yalnız başına yürümeye başlayacaksın artık. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Şimdi öğrendiklerini uygulama ve yaşama dönüştürme zamanı. Yolun ve bahtın açık olsun güzel insan.

Mezuniyetini canı gönülden kutluyor başarılarının yaşam boyu sürmesini diliyorum.

Bugün mezun olmanın verdiği mutluluğu seninle paylaşıyor sozlersitesi.com ve başarını canı gönülden kutluyorum.

Mezun olan arkadaşlarımı kutlar, tek derse kalan arkadaşlarıma da başarılar dilerim.

Mezun olmak artık her şeyin bittiği demek değildir. Bu sade yeni bir başlangıçtır. Bugün tadını çıkarman ve mutlu olman dileğiyle.

Canım arkadaşım bugün senin ve bizlerin en mutlu günü, senin mezun olman bizleri çok sevindirdi. Başarılarını tebrik eder, mezuniyetini kutlarız artık.

Mezuniyetini tebrik eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dilerim.

Sen çok başarılı birisin ve her zaman da başarılı olacaksın. Bugün mezun olarak sadece okulu bitiriyorsun. Bundan sonra da seni daha iyi yerlerde göreceğimizi biliyoruz. Tebrikler

Ekmek elden, su gölden yaşayıp gidiyorduk. sozlersitesi.com Şimdi mezun olduk çalışırsan paran var, çalışmazsan baban gözünün içine bakar.

Tebrikler göz bebeğim, tebrikler canım oğlum. Her zaman başarılı birisi oldun ve öyle de olmaya devam edeceksin. Bugün azimli çalışmanın sonucu hak etmiş olduğun ve aldığın diploman senin başarındır. Seni canı gönülden kutluyorum.

Çocuğun bugün mezun oluyor dediler inanamadım bir türlü, şaka yapmayın bana dedim, şaka değil gerçek dediler. Sence de gerçek mi çocuğum?

Hak edilen bir mezuniyet için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim.

Tebrikler güzel insan azim ettin, çalıştın ve sonunda her zaman olduğu gibi yine başardın. Mezuniyetini canı gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Okulda böyle çalışkan ve başarılı birinin iş hayatında süper biri olacağına inanıyorum. Başarılarının devamını diler iş hayatında başarılar dilerim.

Azim, çalışkanlık, kıskanılacak bir güzellik, başarılarla dolu bir geçmiş işte sende benim gibi biri olacaksın. Mezuniyetini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER