Pazartesi, Mayıs 29, 2023

Özür Dilemek ile ilgili Sözler

Özür Dilemek ile ilgili Sözler sayfamızda özür dilemek ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Özür Dilemek ile ilgili Sözler

Sevgliye özü mesajı gönder, özür dileme sözleri, beni affet sevglim sözleri, arkadaşa beni affet sözleri, dosta özür mesajları.

♥ Özür dileyince geçeceğine inandığım bir umut ışığım var. Lütfen beni karanlıkta bırakma Sevgilim…

Bir özür telafi eder mi ömrümü?

Özür dilemek ile ilgili resimli sözler

♥ Boşversene allı pullu sözleri, seviyorum demek en büyük özür dilemektir…

Sokak köpeği misali kapındayım Sevgili, ne olur affet beni…

Affedici özür mesajları-sözleri

Severken bunca hatayı nasıl yapar insan diye sorma Sevgilim, verecek hiçbir cevabım yok, ceplerimde geri dönüşsüz özürlerim var sadece… 

♥ Tüm sevgimi bir özüre sığdırdım, affet Sevgilim bu zavallı kalbimi…

♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim Sevgilim.

Etkileyici özür sözleri

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..

♥ Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim demek çok kolay biliyorum ama seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Aşkım bitanem seni kırdığım ıcın cok özür dilerim soyledıklerım için cok pişmanım nolur beni affet seni çok seviyorum herşeyim.

♥ Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.

♥ Seni o kadar cok sevdimki ama sen bunu anlamk istemedin.. seni her agladigimda özlüorm ve her agladigimda seni bekliorm… beni ne olur affet..

♥ Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet…

Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım.

♥ Beni sozlersitesi.com affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Ben Aşkımı Kirletecek kadar Gururlu Değilim özeLLikLe Senden özür Dilemeyecek kadar Kibirli Değilim Aşkım Bütün Derdi Kederi Ve kibiri Arkama Aldım ve Senden 1000 kere Özür Diliyorum.

♥ Dostluk affetmektir… Affetmeyi bilmek demektir.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…

♥ Hadi Öpeyim de barışalım :))

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.

♥ Senden çok özür diliorum ben böle olmasını istemezdim nolur affet benii yalwarırımm.

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim… Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

♥ Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar sozlersitesi.com ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

♥ Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… sozlersitesi.com Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

♥ Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER