Pazartesi, Mayıs 29, 2023

Zeytin Dalı Harekatı Sözleri

Zeytin Dalı Harekatı Sözleri sayfamızda afrin hareketı için tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Zeytin Dalı Harekatı Sözleri

Binlerce km öteden gelip sınırımızda terör ordusu kurmaya çalışanlara karşı Türkiye olarak sınırlarımızı koruyoruz. Allah milletimize güç versin. Bizler Zeytin Dalı Harekatı ve benzeri tüm operasyonlara hazırız!

Zeytin Dalı Harekatı adıyla başladı. Allah şanlı ordumuzu muvaffak ve muzaffer eylesin.

Rabbim Ordularımızı Muzaffer Kılsın Varolsun Türk Milleti Varolsun Türk Devleti

Gerilir zorlu bir yay. Oku fırlatmak için; Gece gökte doğar ay. Yükselip batmak için. ” Allah Ordumuzun Yardımcısı Olsun. Huzur bozan tek unsur kalmayana kadar, burnumuz kanamadan sonuna kadar inşallah.

Bu ORDU Ümmetin Son ORDU’sudur
Muzaffer Kıl Ya Ra

Erik dalı değil, Zeytin dalı harekatı Afrin Rabbim Türk ordusunu korusun…

Sefer bizim, zafer Allahın olsun

Bir biz vardık Cihanda Bir de Küffar… Şafak gazamız olsun Gazamız mubarek olsun SEFER BİZİM ZAFER ALLAHIN Olsun

Vurduğun leş olsun aslanım. Sefer bizim zafer Allahındır..

“Hoşgeldiniz” diyene sahip çıkın, “Neden geldiniz” diyenin kafasına sıkın!

ALLAH MUZAFFER EYLESİN Ver MEHTERİ

“Kan dökmeyi seven bir Millet değiliz, ancak söz konusu vatan ise dünyanın şah damarını keseriz.!”

Türk’ün sabrını sınamak kimsenin haddi değildir. “Sefer Bizim Zafer Allah’ındır”

Savaş, Türkün Düğünüdür.

Bu sefer inşalah etek giymeye bile fırsatları olmayacak…

Adından da anlaşılacağı üzere düşmana zeytin dalı uzatmak için yapılan bir harekattır. Barış için bir çabadır. Gerekirse Asil Kartal www.sozlersitesi.com Balyoz Matador Süpürge Çekiç Çöl Kaplanı Kurt Harekât’larıda yaparız!

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın Galib et; çünkü bu son ordusudur İslâm’ın Bir biz vardık Cihanda Bir de küffar

İşte benim komutanım işte benim ordum işte benim çelik iradem dosta güven düşmana dehşet korku salıyor amerika dansöz gibi kıvırtıyor

Zeytin Dalı Harekatı‘nda kahraman ordumuzu havada, karada mansur ve muzaffer eylesin. Harekat komşularımıza ve bölgeye sulh ve sükun, huzur ve barış gelmesine öncülük etsin.

Sana yan gözle bakanın mezarını kazacağım

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Suriye’nin Afrin bölgesinde fiilen başlattığı “Zeytin Dalı Harekatı”na katılan tüm kahraman askerlerimize Allah (c.c.) güç ve kuvvet versin, Ordumuz muzaffer olsun inşallah.

Ordumuz tarafından başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı’nın” ülkemizin huzur ve güvenliğine, bölgemizin barış ve istikrarına vesile olmasını diliyorum.

Tanklar, kendi milletine değil, hainlere karşı yürüdüğünde güzel !

“Zeytin Dalı Harekatı” Elbette sınırımızda ülkemizi, milletimizi tehdit edecek bir PKK devleti kurulmasına göz mü yumacaktık.Allah evlatlarımızı korusun.Yüreğimiz ve dualarımız Mehmetçikle.

Gökte Kartal, yerde Aslan, dağda Bozkurt ordusu. Varolsun yiğit Mehmetler, yaşasın Türk Ordusu! Allah yar ve yardımcınız olsun.

Aziz Milletimizin gözbebeği Kahraman Ordumuz tarafından başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı’nın” ülkemizin huzur ve güvenliğine, bölgemizin barış ve istikrarına vesile olmasını diliyorum.

Harekât Türkiye Cumhuriyeti’nin harekâtıdır. Tüm risklerini göze almak ve akılcı olmak zorundayız. Devlet kurumlarıyla, siyasi partileriyle, sivil toplum örgütleriyle, medyasıyla soluyla, sağıyla bir bütünüz.

…Ya Rabbi Zeytin Dalı Harekatı ile ihanet çemberini yarmaya çalışan Ordumuzu Muzaffer eyle. Afrin Harekatı, Zafer Allah’ındır diyen devletimizle batılın savaşıdır. Bizleri mahsun eyleme!..

Zeytin Dalı harekatı adı gibi olsun. Bölge insanlarını birbirine kırdıran kalleş planlar yok olsun.

Zeytin Dalı Harekatı başladığından beri içimde mehterler çalıyor. Allah’ım son kale vatanımızı koru mehmetçiğimizi muzaffer kıl. Amin

Ülkemde kesilen her bir zeytin ağacının, Afrin de yeniden, yeni baştan barış ve zafer olarak dikilmesi, dileği ile. ALLAH yardımcınız olsun. Amin.

Cennet ve Cehennem bu dünyada da var… TÜRK ASKERİ size Cehennemi yaşatsın!

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm’ın

Yolumuz gaza sonu şehadet dinimiz ister sıdk ile hizmet anamız vatan babamız millet vatanı mamul eyle yarabbi milleti mesrur eyle yarabbi sancağım tevhid bayrağım hilal birisi yeşil ötekisi al islama acı düşmandan öç al düşmanı berbad eyle

O zaman biz de havellere şu şarkıyı armağan edelim Zeytin yağlı yiyemem aman basma da fistan giyemem aman..

Zeytinin çekirdeğini; YPG’ye Zeytin dalını; İSRAİL’e Zeytin kökünü de ABD’ye ……..armağan ediyoruz.!


Sizin de Zeytin Dalı Harekatı Sözleriniz varsa yazabilir. Sayfamızı sosyal medya kaynaklarından paylaşabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER