14 Şubat Mesajları

14 Şubat Mesajları Bu sayfamızda sizlere 14 Şubat’ta sevgilinize yollayabileceğiniz en güzel mesajları hazırlamaya çalıştık. Bu sayfamızda yer alan romantik 14 Şubat mesajlarını facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.

14 Şubat Mesajları

Bir parça aklımda, bir parça içimdesin tüm yaşamın vazgeçilmezimsin meleğim. Sevgililer günün kutIu olsun.

Yüreklerimiz bir bedende bir canken bu sevdayı yaşamamak olur mu bir ömür ey sevgili! Yanımda can canımda can oldun cantanem. Sevgililer günümüz kutulu olsun.

Bu güzel günde birbirimizden uzakta olsak bile yüreklerimiz aynı çarpar, aynı gökyüzüne bakar, aynı nefesi solar ve aynı duyguları hissederiz. Sevgililer günün kutIu olsun biriciğim.

Soru sorma ey sevgili! Cevabını bilmiyorum bildiğim tek şey sana olan bu aşkın azalmadığı gibi hep artıyor olması… Sevgililer günün kutIu olsun aşkım.

Sensiz hayat bir işkence, dilimden düşmüyorsun ne gündüz ne gece, sargılarımda satırlarımdasın hece hece, seni çok seviyorum bir tanem ömrümce. Sevgililer günümüz kutIu olsun bir yaşam boyunca.

Seni kendime hep kendime sakladım bir tek kendime, kalbimin güzel ve en özel yerine, sevdiğin seni sever, sen de ver sevgini sevdiğine. Sevgililer günün kutIu olsun bir tanem.

Senin de başında o çılgın rüzgâr esiverirse seni sevdiğimi unutma bebeğim. Sevgililer günün kutIu olsun.

Kalbime sığmayan sevgimle, anlatamadığım duygularım sozlersitesi.com paylaşamadığım özelimsin cananım. Sevgililer günün kutIu olsun.

Ey sevgili! Sen bana Allah’ın bir lütfu, hayatın bir mucizesisin biriciğim. Seni çok seviyorum. Bu güzel günün kutIu olsun.

Baktığım her adreste sen varsın, çaldığım her kapıda sen varsın, uyuduğum uykuda sen varsın, iyi ki bu güzel ve özel günde de sen varsın. Sevgililer günümüz kutIu olsun.

Senin için sen hariç her şeyimi veririm ömrüm, seni çok seviyorum sevgililer gününü kutIuyorum.

Sevgilim deyip ellerinden tutmazsam da inan canım aşığım sana inşAllah en güzel günlerde birleşen ellerle olmak dileği ile seni seviyor ve bu özel gününü kutIuyorum hasret kelebeğim.

Ben senden önce kuruyan bir daldım kuş gibi kendimi rüzgâra saldım. Sonunda yere çaldım farkına vardım seninle doğdum bir tanem seninle olmuyor. Sevgililer günün kutIu olsun.

Ruhum yaşadıkça bu bedende seni sever, seni sevdikçe bu canda senden vazgeçmez bebeğim. Seni seven yüreğimle sevgililer gününü kutIuyorum.

Bağırmak haykırmak istiyorum çok değil iki kelime seni seviyorum. Sevgililer günün kutIu olsun.

Bana sana sevme deseler karşılık olarak dünyayı verseler darağacı kurup idam etseler senden başkasını sevmeyeceğim gibi senden de asla vazgeçmeyeceğim ömrüm. Sevgililer günün kutIu olsun.

Sevgi çabadır, sevgi hayattır, sevgi dünyanın anlamı gönlün muradıdır bir tanem. Seni seviyorum. Sevgililer gününü kutIuyor ve bugünün her yıl böyle sürmesini dilerim.

Mevsimler kışa dönüşse, güller dikene dönse, güneş sönse yine de seni seveceğim ömrüm boyunca. Sevgililer günün kutIu olsun.

Sen yüreğimde saklısın, hayatımda cansın, sozlersitesi.com varlığıma varlık, ruhuma eş yaşama sevincimsin sevgilim. Sevgililer günün kutIu olsun.

Kur olup yanan yüreğimle, her gece bölünen uykularımla, mısraların şarkıların dili ile seni çok seviyorum bebeğim. Sevgililer günün kutIu olsun.

Bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse sende benim için o kadar değerli ve özelsin meleğim. Seni seviyorum bu gün bizim olsun sevgilim.

Sevgi var ya şu sevgi nasıl desem aşk var ya kanıma düşen cemre canımdaki can var ya anlatılmaz yaşanır bu sevdam. Sevgililer günün kutIu olsun.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir