14 Şubat Sözleri

Bir çift için Sevgililer Günü’nden daha değerli bir gün varsa o da tanıştıkları gün olabilir. 🙂 14 Şubat Sözleri sayfamızda sizlere 14 Şubat’ta sevgilinize yollayabileceğiniz en güzel sözleri hazırlamaya çalıştık. Bu sayfamızda yer alan birbirinden güzel 14 Şubat Sevgililer Günü sözlerini sevdiğinizle paylaşabilirsiniz.

14 Şubat Sözleri

14 subat sozleri 8

♥ Ey Sevgili öyle sevdim ki seni görsen kıskanırsın bendeki seni. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Üç günlük dünya dediler inandık, hasretinle karşılaşınca saniyeler seneler oldu Sevgili, gel anlat şu işin özünü… Sevgililer günün kutlu olsun Cancağızım.

14 subat sozleri 17

♥ Özledim Cancağızım, sevgimi anlatmaya hangi günü bahane etsem yetmiyor, dolup taştı sevda sabır kaplarına, gel bir gül bu Mecnuna sadakan olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

Kabuk bağlamaz oldu gönlümün yaraları, biçare beklerim şifam sensin Sevgili… Sevgililer günümüz kutlu olsun can tanem.

14 subat sozleri 1

♥ Aynı türküyü söylüyorsa yüreklerimiz nerede olursak olalım birlikteyiz demektir, şuan yüreğimde sevda türküsü var senin de eşlik ettiğini biliyorum Sevgilim. Seni seviyorum ve bu güzel sevgililer gününü kutluyorum.

14 subat sozleri 19

♥ Sevgi tarif edilmez derdim ta ki seni görünceye kadar, şimdi soranlara seni tarif ediyorum, gözleri umut, gülüşü huzur olan Sevgili, sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgililer Günü Sözleri

14 subat sozleri 2

Aşk fırtınasında kayboldum derken bir limana rastladım, gözlerim özlem doluydu kalbim hüzün, öyle bir ilaç oldun ki bana her günüm huzur, iyi ki varsın Sevgili en güzel günün kutlu olsun.

♥ Gözleri günüme güneş olan Sevgili, sevgililer günün kutlu olsun.

14 subat sozleri 5

♥ Sevgi bir nefes gibi olmazsa olmaz oldu seni gördüğüm gece, hayat seninle yeşerdi, umutlar çiçek açtı. Seni seviyorum bir tanem, sevgililer  günümüz kutlu olsun. 

14 subat sozleri 6

♥ Canıma yoldaş oldun Sevgili, hayatıma eş olduğun günleri görebilme umuduyla sevgililer gününü kutluyorum.

Yaşanacaksa aşk böyle yaşanmalı, gözlerle konuşup anlaşmalı, kendinden bile kıskanmalı… Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

14 subat sozleri 7

♥ Aşk öyle bir ateştir ki düştü mü gönle yanarda yakarda, hep yanmak dileği ile… Sevgililer günün kutlu olsun.

Eşe Sevgililer Günü Sözleri

Ne güzel bir cümledir Sevgiliye seni seviyorum demek, mutluluğun sonsuz olması ümidi ile sevgililer günün kutlu olsun Sevgilim.

14 subat sozleri 3

♥ Gözleri güldükçe ruhumu serinleten Sevgili söylesene sen nasıl bir umutsun ki her an huzur dolusun? Sevgililer günün kutlu olsun can tanem.

14 subat sozleri 4PNG

Sevgin bir yorgan gibi ürperen tenimi sardı, yüreğin başucumda, gözlerin kalbimin en derinlerinde… Seni seviyorum bir tanem Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gözlerimde hüzün, dudaklarım senin ismini heceliyor, kollarım seni sarmak istiyor bir tanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

14 subat sozleri 10

♥ Sevginin günü mü olurmuş? Biz ömür bağladık, sürgün yedik, dert olduk…

En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

♥ Kalbimin güneşi, ömrümün pınarı can Sevgili, sevgililer günümüz kutlu olsun.

14 subat sozleri 9

♥ Gönül mürekkebi seni yazmaya yetmez Sevgili gel göster kendini bu divaneye… Sevgililer günümüz kutlu olsun..

Yandırdı aşkın gönlümü, kelimeler çaresiz, bir bakış bir duruş yetmez mi Sevgili hâlimi anlatmaya? Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.

14 subat sozleri 11

♥ Sabret Sevgili bu hasret bitecek ve evimizde çay içerken yaşaran gözlerle anacağız bu hasret dolu günleri… Sevgililer günümüz kutlu olsun can tanem.

14 subat sozleri 12

♥ Yağmurun toprağa kavuşması gibi, bir toz kalkar yüreğimden, aşkınla pervane olurum Cancağızım… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Resimli 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

14 subat sozleri 13

♥ Yağmur damlası gibi gönlüme düşen Sevgili, okyanus olup biriktin gönlümde, kaçacak yerim kalmadı her yer sen… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

14 subat sozleri 14 1

♥ Gel gölümün sultanı ol, kölen olmaya hazır bu can, yıpranma oralarda, gel merhamet et sevgime. Sevgililer günün kutlu olsun.

♥ Sevdan yakarken içimi teselli oluyor aklıma gelen gülüşün, seni seviyorum bir tanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

14 subat sozleri 15

♥ Ey Sevgili ben en çok yüreğimdeki duruşunu sevdim, öyle muazzam öyle çaresiz… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

♥ Hayatın tüm renklerini sende gördüm Sevgili, acı tatlı yıllara, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

14 subat sozleri 16

♥ Ey Can! Yürek burkulmuş yollarında, sarmış sarmalamış tüm âlemi, gel sevincimiz bin olsun, bugün değil iki cihân bizim olsun.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

14 subat sozleri 18

♥ Tebessümün sevda çöllerini tutuşturur, bir bakışın umut oluşturur, ömrümün güneşi sevda günümüz kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem!

♥ Ah Sevgili bir gün değil her günümüz bizim olsun, sevgi ve hasretle kutluyorum sevgililer gününü.

Yorum yapın