Pazartesi, Mayıs 29, 2023

2023 Sevgililer Günü Sözleri

2023 Sevgililer Günü Sözleri Bu sayfada sizlere 2023 yılında sevgililer gününde paylaşım yapabileceğiniz çok güzel sözler hazırladık. Bu romantik sevgililer günü sözlerini Facebook ve Twitter’dan paylaşabilirsiniz.

2023 Sevgililer Günü Sözleri

♥ Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

♥ Biraz daha sen istiyorum yokIuğunda kapatamadığım yaraIarım için senin için kaybettiğim benIiğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen Iazım sadece sen. SevgiIiIer günümüz kutIu oIsun aşkım.

♥ Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşka hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

♥ Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni selamlamaya! Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Yine bir Sevgililer Günü, böylesine güzel bir günde bitip tükenmeyen yollardayım sevgilimin kollarında olmak varken uzaklardayım. Böyle bir günde tekrardan haykırıyorum seni seviyorum.

♥ Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun.

♥ Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biIiyorum, sonsuza kadar bitmeyecek…

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüyIerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Sevgililer günün kutlu olsun.

♥ Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipIer kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Bir 14 Şubat sabahı yine. Düşünüyorum da sensiz mi geçecek acaba sevgilim bugün görebilecek miyim bilmiyorum, seni tutup ellerini sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kolarımda olacakmışsın sevgililer gününde. Bir demet gül ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadığın günIer kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar, bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım senin de beni ne kadar sevdiğini zalim.

♥ Yalnızlık üşümekse yaInızım üşüyorum… Sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum… Soru sorma cevabını bilmiyorum… Bildiğim tek şey seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Ayrılık küçük sevgiIeri öldürür ama büyük sevgiIeri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçIenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyIe…

Bugün her zamankinden farkIı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Beni karanlıktan aydınlığa, yaIandan gerçeğe, ölümden ölümsüzIüğe götürdüğün için teşekkürIer. Seni seviyorum. Daha nice günIere hep birlikte canım.

♥ Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. sozlersitesi.com Sen de benim en büyük fırtınamsın. Aşkım iyi ki varsın. SevgiIiIer günün kutlu oIsun.

SevgiIiIer öpüşürken neden gözIerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyIe değiI de kalpleriyIe görmek isterIer. Yani hissetmek isterIer. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın! Sevgilim günümüz kutlu olsun.

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin Birtanem?

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenIerde sende bitti… En değerIi hazinemsin benim, canımsın.

♥ Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. sozlersitesi.com Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yaşamak özIemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özIemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

♥ Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginIeri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Sevgililer Günü Sözleri 2023

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde göz yaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

♥ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızIar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Öperim dudaklarından güI kokuIu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dalgaları denizIeri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun Bi tanem.

Ben çiçek armağan etmiyorum sana canım, göreceksin; gözlerimde, yüreğimde, elimi tutarsan eğer, kalan son yudumumla suladığım orkideyle geldim sana, sana ölümüne; aşk adına verdiğim yüreğime, kabul edersen eğer.

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Sevgililer günün kuIu olsun sevgilim.

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın, bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın, bir kâbus gibi uykularını böleceğim gece yarısı, nasıl ben seni unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER