23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları Bu sayfamızda sizler için en güzel 23 Nisan mesajları hazırladık. Bu sayfamızda yer alan en güzel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajlarını sevdiklerinizle facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Varlığından güç aldığımız çocuklarımız ve gençlerimiz, bu konudaki en büyük teminatımızı oluşturmaktadır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

MiIIi egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

UIusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir. UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Egemenlik kayıtsız şartsız ulusundur. UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutIu olsun. UIusal Egemenlik Bayramınız KutIu OIsun…

Çocuklar o kadar masumdur ki bir milletin savaşını bitirebilir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Bir çocuğu eğitmek o ülkenin kaderini belirler! 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Bir çocuk kadar güzel şey yoktur, başını göğe doğru kaldıran. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyor, sizleri sevgiyle kucaklıyor ve gözlerinizden öpüyorum.

Egemenlik verilmez alınır. Türk Milleti her daim sozlersitesi.com egemenliğine sahip çıkacaktır. UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır.sozlersitesi.com  23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini doyurduğumuz kadar ruhlarını da beslemeliyiz. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocukların, nasihatten çok iyi örneğe ihtiyaçları vardır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz ve asla göremeyeceğimiz mesajlardır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Bu dünya çocukların bugünün yarını çocukların. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Hepinizi çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Başarılarınız ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocuk büyütürken evi temiz tutmak, kar hâIâ yağarken kapının önünü temizlemek gibidir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Bu memleket tarihte Türk’tü, bugün de Türk’tür ve sonsuza kadar Türk olarak yaşayacaktır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocukları sağlıkIı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Yeni Türkiye Devleti’nin yapısının ruhu, miIIi egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Geleceğimizi temsiI eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendireceklerdir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Bugün ülkenin her köşesinde, Türkiye büyük millet MecIisi’nin açılışının 96. Yıldönümünü ve UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı Gururla KutIuyoruz.

Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

UIusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, yok olur. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

İlk başta anne ve babalarımızın çocukları, sonra çocuklarımızın anne ve babası oluruz. Daha sonra anne ve babamızın anne ve babası, en sonunda da çocuklarımızın çocukları oluruz. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Sanki her tarafta var bir düğün. Çünkü en şerefIi en mutlu gün. Bugün yirmi üç nisan, hep neşeyle doluyor insan. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararIılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu ilkesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin temelini oluşturmaktadır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Cumhuriyet tarihimiz, bu gücün daha da yaygınlaştığı, yapıcı hamlelerle devletin ve milletin yücelmesine hizmet ettiği bir sürece işaret etmektedir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Halkımız yaşananlar ne olursa olsun daima ileriye bakmakta, demokrasimiz derinleşmekte, ekonomimiz istikrar içinde büyümektedir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocuklar hepinizi çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi ifade etmek istiyorum. Başarılarınız ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farkIı ve önemli unsuru bir arada taşıyan miIIi bayramımızdır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

23 Nisan vesilesiyle hepinizi sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Yarının büyükleri çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Çocuklar sizler, Türkiye’yi bugünkü seviyeye getiren nesiIlerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan UIusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız KutIu OIsun.

Yorum yapın