Sözler Sitesi
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Resimli Sözler, Sevgiliye Sözler

Abi ile ilgili Sözler

0

Abi ile ilgili Sözler sayfamızda abi ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, tw,tter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Abi ile ilgili Sözler

Beraber adım atardık her yola, her çıkmazda bana yardım ettin abim. Şimdi yoksun yanımda özlerim seni, içimdeki abi sevgisi sozlersitesi.com ile büyür hasretim, özledim seni biricik abicim. Seni çok seviyorum canım abim..


Seninle güldük, senin eğlendik, seninle en güzel hatıralara imza attık canım Abim. içimde ki abi sevgisiyle son nefesime kadar o güzel anıları hatırlayıp her şarkıda dua edeceğim sana canım abim.

Abim benim can yoldaşım, hatalarımı örten bana doğru yol gösteren. Nasihatleriyle büyüten canım abim benim tek kahramanım.

Zamanı geri getirmek imkansız biliyorum ama, Yanan yüreğime bir türlü anlatamıyorum, Acı gerçekleri.. Çok özledim seni abi hadi ne olur dön geri. Bitmeden gel içimdeki abi sevgisi.

Kırar dalı, kolu acı bir kelam, Gelmez ki uzaktan beklenen selam, Abi kol kanattır kardeşse 2 dünya 1 cihan. Abi gibi delikanlı olmalı kardeşide.

Yemyeşil bir fidan büyür dilekde, Beraber ağlarlar aynı yürekde, Aynı güç, aynı kudret, aynı emekde, Abi ağaç, kardeş dalı misali.

Daldan dala konan, çalışıp duran , Ağabey, gönülde arı misali, Kardeşse, sevgiden tahtını kuran, Kovanda yaptığı bal misali..

Bir kırık kalem yırtık defter, Bitmez çektiğim zalim dertler, Yazam dedim sayfalar biter, Çektiğim dertler yeter abi.

Gönülden olan dostluklar bitmesin, Gönül dağlarımda baykuş ötmesin, Saygılarım sonsuz sevgim bitmesin, Seni tanıdığıma mutluyum abim..

İlginizi Çekebilir

Resim ile ilgili Sözler

Artık kendimi şanslı sayarım, Dostlarımı sever başa koyarım, Ben abim senle gurur duyarım, Seni tanıdığıma mutluyum abim…

Haydi abi, Birazdan yağmur düşecek, rüzgâr esecek Sen şehrinin gecesiz sokaklarına dön Ben çorak sıvalı sarayıma Haydi abi Yolcu yolunda gerek...

Seni seviyorum abi, o kadar Kardeşimin içinde galiba en çok Seni seviyorum. Belkide içlerinde beni kırmayan tek insan sozlersitesi.com olduğun için. Haklısın Büyük bi Gönül bağımız oluşmadı hiçbir Zaman, ama içimde Sana “ABİM” demek isteyen Milyonlarca Hücre var İnan.

Her insan gibi yada her Kardeş gibi bende bekliyorum, O Muhteşem Abi Sevgisini… Arada bir Bağ olmasa da Özlüyor İnsan, Çünkü Aslında her şey Sevgi bu Hayatta…

Hiç tatmadım Abi Sevgisini, Bu yüzdendir Abisi olanlara İmrenişim. Çoğu İnsan gibi Benimde bir Abim var ama Neye yarar Bir kere Gönülden “ABİM” diyemedikçe.

Biliyorum kızıyorsun bana Ama ne olur sozlersitesi.com kızma Akan her damla yaşım, Özlemimi yatıştırıyor Ve seni çok sevdiğimi hatırlatıyor Abi.

Yapayalnızım şimdi, O kadar savunmasızım ki, O kadar yoksunum ki senden Kime tutunayım şimdi ağabey…

Sana bir şeyler yazmak istedim Ama her elime kalem alışımda O yumruk oturuyor Ne konuşabiliyorum, Ne yazabiliyorum, Derdimi kime anlatayım ağabey…

Ağabeyine Saygı Göstermeyen Kardeş Babası İçin Bir Hiçtir. – Anonim

Ağabey Doğmak: Çok Şansız ve Çok Şanslı Bir Durumdur. – Dale Carnegie

Abiler Kardeşlerini Her Zaman Korumakla Sorumlulardır. – James Brown

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Ediyorum Daha fazla oku