Abi ile ilgili Sözler

Abi demek her şey demek. Onlar olmadan zorlukları nasıl aşardık. O zor günlerin üstesinden nasıl gelirdik. Abi ile ilgili Sözler sayfamızda abi ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, tw,tter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Abi ile ilgili Sözler

abi ile ilgili sozler 1

Beraber adım atardık her yola, tüm çıkmazlarda yardım eli uzatırdın, şimdi yoksun yanımda özlemle anıyorum o güzel günleri, seni çok seviyorum canım abim.

abi ile ilgili sozler 2

♥ İçimdeki sevgin hasretinle birlikte çığ olur , Rabb’im en güzel günlerde tekrardan kavuştursun bizi diye dua ederim her gece, bu küçük kardeşin seni çok seviyor abim.

Abi ile ilgili Kısa Sözler

abi ile ilgili sozler 3


 

Seninle güldük, seninle eğlendik, seninle en güzel anılara imza attık canım abim. Yüreğimdeki bu abi sevgisiyle son nefesime kadar o güzel zamanları hatırlayıp dua edeceğim sana canım abim.

abi ile ilgili sozler 4

♥ Abim benim, can yoldaşım, hatalarımı örten, bana doğru yol gösteren, nasihatleriyle büyüten canım abim, tek kahramanım.

abi ile ilgili sozler 5

Zamanı geri getirmek imkansız biliyorum ama yanan yüreğime bir türlü anlatamıyorum acı  gerçekleri.. Çok özledim seni abi hadi ne olur dön geri, bitirmeden beni içimdeki abi sevgisi.

abi ile ilgili sozler 6

Kırar kolu kanadı acı bir kelam, gelmez ki uzaktan beklenen selam, abi kol kanattır kardeşse iki dünya bir cihan. Abisi gibi delikanlı olmalıdır kardeşi de.

abi ile ilgili sozler 7

♥ Yemyeşil bir fidan büyür dilekte, beraber ağlarlar aynı yürekte, aynı güç, aynı kudret, aynı emekte, abi ağaç, kardeş dalı misali.

Abi ile ilgili Resimli Sözler

abi ile ilgili sozler 8

♥ Daldan dala konan, çalışıp duran , ağabey; gönülde arı misali, kardeşse, sevgiden tahtını kuran, kovanda yaptığı bal misalidir..

abi ile ilgili sozler 9

Bir kırık kalem yırtık defter, bitmez çektiğim bu dertler, yazayım dedim sayfalar yetmez, gel tut elimden eskisi gibi canım abim.

abi ile ilgili sozler 10

Gönülden olan dostluklar bitmesin, gönül dağlarımda baykuş ötmesin, saygılarım sonsuz sevgim bitmesin, senin kardeşin olduğuma şükrediyorum abim...

abi ile ilgili sozler 11

Artık kendimi şanslı sayarım, dostlarımı sever başa koyarım, abim senle gurur duyarım, seni gördüğüme mutluyum abim.

Haydi abi, birazdan yağmur düşecek, rüzgâr esecek sen şehrinin gecesiz sokaklarına dön ben çorak sıvalı sarayıma haydi abi yolcu yolunda gerek...

abi ile ilgili sozler 12

Sevgimi nasıl anlatsam bilemiyorum sahi anlatan olmuş mudur abi sevgisini? Hasretin yakar yüreğimi ötesi var mıdır göremiyorum.

♥ Her insan gibi yada her kardeş gibi bende bekliyorum, o muhteşem abi sevgisini… Arada bir bağ olmasa da özlüyor insan, çünkü aslında her şey sevgi bu hayatta…

♥ Hiç tatmadım abi sevgisini, bu yüzdendir abisi olanlara imrenişim, çoğu insan gibi benimde bir abim var ama neye yarar bir kere gönülden “ABİM” diyemedikçe.

♥ Biliyorum kızıyorsun bana Ama ne olur sozlersitesi.com kızma Akan her damla yaşım, Özlemimi yatıştırıyor Ve seni çok sevdiğimi hatırlatıyor Abi.

Yapayalnızım şimdi, o kadar savunmasızım ki, o kadar yoksunum ki senden başka kime tutunayım şimdi abim…

♥ Bir şeyler yazmak istiyorum ama her elime kalem alışımda o yumruk oturuyor ne konuşabiliyorum, ne yazabiliyorum, derdimi yine sen anlarsın biliyorum iyi ki varsın canım abim.

♥ Ağabeyine saygı göstermeyen kardeş babası için bir hiçtir. – Anonim

♥ Ağabey doğmak: çok şansız ve çok şanslı bir durumdur. – Dale Carnegie

♥ Abiler kardeşlerini her zaman korumakla sorumlulardır. – James Brown


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir