Abla ile ilgili Sözler

Abla ile ilgili Sözler sayfamızda abla ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Abla ile ilgili Sözler

Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı doğum günün kutlu olsun.

Ablama güzel bir söz yazayım dedim senden daha güzeli aklıma gelmedi. Abla’dan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen. Canımsın.

Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyorduk. Canım ablam.

Bu acımasız ve güvensiz hayatta en çok ve koşulsuz güvendiğim kişi sensin. Sen benim ablamsın ve ben bununla gurur duyuyorum. Hep mutlu kal.

Canım ablacım yere göğe sığdıramadığım doğum gününü kutlarım tüm kalbimden.

Canımın canı ömrümün sahibi olan ablacım. Benim için her şeyden daha değerlisin doğum gününü kutlarım.

Doğum günü kızı bugün mesajımı okuyor sozlersitesi.com yanında olmayı o kadar çok isterdim ki canım biricik ablacığım.

Dünyanın en zor ama en keyifli sanatı kardeş olmakmış. Şimdi senin kıymetini daha iyi anlıyor ve buradan haykırıyorum: Seni çok seviyorum ablacım.

En kötü günlerin böyle olmasını dileği ile canım ablacım doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Hayatım boyunca senin gibi ablam olmasını için dilek dilemiştim, belki doğduğumda olmadı ama bugünde öz ablam kadar seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın koruyucusu bana her konuda destek çıkan canım ablacım seni çok ama çok seviyorum Nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Hediyen yolda ablacım seni hiç unutur muyum, hani sen beni hiç unutmadın o tatlı yanaklarından öpüyorum.

Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk. Sevmeyi ve sevilmeyi hepsini senin sayende öğrendik iyi ki varsın benim canım ablam.

Küçükken annemizin arkamızdan göndermiş olduğu terlikleri hatırlıyor musun. Yaramazlıkta liderliği sozlersitesi.com ele geçirmiştik. Canım ablacım iyi ki varsın iyi ki seninle o güzel günleri geçirmişim. Anılarımın en nadide parçası ablam seni çok seviyorum.

Senin canına o uzak diyarlarda bir şeyler gelse emin ol benim canım seninkinden çok daha fazla yanar. Tüm kalbimle senin yanında olduğumu her zaman bil. Her sıkıntında beni düşün ve koşulsuz bir destekçin olduğunu unutma.

Sevdi mi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.

Yeni yaşında en tatlı günlerin seni beklemesini dilerim ablacım doğum günün kutlu olsun.

Abla Olmak ile ilgili Sözler
Abla Olmak ile ilgili Sözler

Benim güzel canım ablacım her şey gönlünce ve dilediğin şekilde olsun. Mutluluk daimi adresin, gülmek her zaman senin olsun.

Sen beni bir anne şefkatiyle korudun, kolladın. Sen benim için her zaman en iyisini yaptın. Senin hakkını hiç ödeyemem ben canım ablam.

Ablam hemşire olacak, beyaz beyaz kıyafetler giyecek, her ayın on beşinde maaşını çekecek. Bu güzel kardeşini de unutmayacak. Çünkü ben ablamı hiç unutmuyorum.

Gülücükler hayatında hiçbir zaman eksik olmasın benim canım ablam.

Ben şimdi ne yazarsam yazayım hepsi yetersiz kalacak sana olan sevgimi anlatmaya, en güzeli sen gel seni ne kadar özlediğimi o zaman anlarsın güzel ablam.

Sen benim acılarımın ilacı, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Sen mükemmel bir ablasın. Allah’ım senden razı olsun.

Nasıl bir aşka düşersem düşeyim, nasıl bir sevdaya tutulursam tutulayım, sozlersitesi.com kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam canım ablam.

Sen her zaman en güzel ablam, en iyi ablam olarak kalacaksın. Seni çok özledim ablacığım.

Sen küçükken derdin ya abla; ben büyüyünce sizlerden ayrı da olsam her zaman sizi seveceğim, sizi arayıp soracağım diye söylerdin. Bizde seni çok seviyoruz ablacığım sen her ne kadar bizlerden uzakta da olsan kalbimiz her zaman seninle.

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir