Abla Kardeş ile ilgili Sözler

Abla Kardeş ile ilgili Sözler sayfamızda abla kardeş sevgisi ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Abla Kardeş ile ilgili Sözler

Abla Kardes ile ilgili Sozler 1

♥ Bir ablanın sevgisi, herhangi bir hazineye bedeldir.

Abla – Kardeş sözleri kısa (Resimli)

Abla Kardes ile ilgili Sozler 2

♥ Bir ablası olan kişi, hayatta en iyi arkadaşını bulmuş demektir.

Abla Kardes ile ilgili Sozler 3

♥ Abla kardeş, birlikte büyüdüğü için birbirini en iyi şekilde tanıyan insanlardır.

Abla ile ilgili sözler

Abla Kardes ile ilgili Sozler 4

♥ Abla kardeş, birlikte gülüp birlikte ağlayabileceğiniz ve her zaman yanınızda olacak bir müttefiktir.

,Abla Kardes ile ilgili Sozler 5

♥ Abla kardeş ilişkisi, paylaşılan anılar ve birbirine duyulan sonsuz sevgiyle güçlenir.

Abla kardeşlik sözleri

Abla Kardes ile ilgili Sozler 6

♥ Abla olmak, sevgi, sabır ve anlayış gerektiren bir sorumluluktur.

♥ Abla kardeş ilişkisi, birbirinizin en büyük destekçisi ve en büyük eleştirmeni olabilme yeteneğidir.

♥ Ablalar, hayatınıza güzellik, neşe ve renk katan değerli varlıklardır.

♥ Bir abla, hayatta her zaman sizin için savaşacak ve sizi koruyacak bir kahramandır.

♥ Abla kardeş, birbirini tamamlayan iki parçadır; biriniz diğerinin eksikliğini hisseder.

♥ Abla kardeş ilişkisi, birbirinin sırlarını ve güzelliklerini paylaşmaktır.

♥ Abla kardeş ilişkisi, birbirini desteklemek için el ele tutuşmaktır.

♥ Abla kardeş ilişkisi, birbirine rehberlik etmek, korumak ve sevgiyle büyütmektir.

♥ Abla kardeş ilişkisi, birbirini tamamlamak ve hayatta birlikte büyümek demektir.

♥ Abla kardeş ilişkisi, paylaşılan anılarla dolu bir hazine gibidir.

♥ Abla kardeş ilişkisi, birbirini güçlendirmek ve desteklemek demektir.

Abla kardeş ilişkisi ile ilgili sözler

♥ Abla kardeş ilişkisi, birbirini sevmek, anlamak ve her zaman yanında olmaktır.

♥ Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

♥ Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

♥ Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Ablam ile ile insan her zaman mutlu olurdu.

♥ Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.

♥ Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

♥ Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.

♥ Ablaya güzel sözler yazmaya ne gerek var, iyilik meleği bir ablaya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur.

♥ Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. sozlersitesi.com Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

♥ Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Sen benim ömrüm boyunca seveceğim güzel ablamsın.

♥ Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

♥ Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.

♥ Ablaya söylenecek güzel sözler çok var iken ben sana olan sevgimi nasıl sözlerle anlatabilirim ki, ben sadece seni çok sevdiğim söylemek istiyorum.

♥ Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi

♥ Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

♥ İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

♥ Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

♥ Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.

♥ Sırdaşım, en yakın arkadaşım, canım ablam sozlersitesi.com seni çok seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.

♥ Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

♥ Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

♥ Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

♥ Bizler belli bir süre ailemizle birlikte yaşadık. O günler çok güzel günlerdi. Ama şimdi hepimiz farklı yerlerde yaşamak zorunda kaldık. Fakat her ne kadar birbirimizden uzakta olsak, kalplerimiz daime birdir. Kardeşler hiçbir zaman birbirini unutmazlar, birbirine küsmezler.

♥ Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

♥ Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

♥ Biz küçüktük çocuktuk, koştuk oynadık yorulduk. Sonra büyüdük adam olduk, biz hayatı yaşamayı, sevmeyi, sevilmeyi hepsini senden öğrendik canım ablam. Allah’ım sana uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin.

♥ Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde kardeşlerimiz vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

♥ Kardeş aldığın nefestir. Sen nefes alamazsan kardeşinin de göğsü daralır, kalbi sıkışır. Kardeş kandır, candır, canandır. Her zaman sevilen bir güzel insandır. Seni seviyorum kardeşim.

♥ Kardeş demek hayatta tanıştığın ilk arkadaş ve ömrün boyunca seveceğin en iyi arkadaşmış. Bunu senden öğrendim kardeşim. Sen benim can arkadaşım, kan kardeşimsin.

♥ Kardeşim seni çok seviyorum. Kardeşe güzel sözler göndermek onu ne kadar çok sevdiğimi ve hatırladığımı göstermez. Onu hiç unutmadığımı ve her zaman sevdiğimi gösterir.

♥ Her kardeşliğin gökyüzünde bir meleği sozlersitesi.com varmış, yeryüzünde biten her kardeşlik için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak kardeşim.

♥ Bizim çok paramız pulumuz, zengin sevgilimiz yok ama bizim kardeş uğruna dünyayı yakacak kardeşlerimiz var.

♥ Canım kardeşim ben seni her zaman sevdim. Belki küçükken birbirimizle didişdik, küçük kavgalar yaptık ama artık büyüdük. Seni çok özledim kardeşim.

♥ Gerçek kardeş, yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil!.

♥ Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız kardeşlerimizi asla unutmadık.

♥ En güzel kardeşlikler birbirinin hakkında fesat düşünmeden yaşayan müminlerin arasındaki kardeşliktir.

♥ Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok seven kardeşlerindir.

♥ Bir kişi allah için bir kardeşlik kurarsa, allah ona cennette bir derece verir. 

♥ Beni görmedikleri halde bana iman eden kardeşlerimi görmeyi çok isterdim.

♥ Din kardeşinin ayıbını örten kimsenin, allah teala dünya ve ahirette kusurunu örter.

♥ İnsanlar eğlenebildikleri ile arkadaş olurlar, anlatabildikleri ile dost, ağlayabildikleri ile kardeş.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir