Alexander Fleming Sözleri

Alexander Fleming Sözleri sayfamızda ünlü bilim insanı Alexander Fleminge eit tüm sözleri ve özdeyişleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Alexander Fleming Sözleri

Bazen aradıklarını bulan da olur. 28 Eylül 1928’de şafak söndükten hemen sonra uyandım zaman, dünyanın ilk antibiyotiği veya bakteri katili keşfederek kesinlikle tüm tıbba devrim yapmayı planlamadım.

Ama sanırım ben de aynısını yaptım.

Penisiline dirençli mikrobların laboratuarda dirençli hale getirilmesi, onları öldürmek için yeterli olmayan konsantrasyonlara maruz bırakmakla zor değildir ve aynı şey vücutta bazen meydana gelmiştir.

Penisilin dükkanlardan herhangi biri tarafından satın sozlersitesi.com alınabildiğinde zaman gelebilir.

O halde cahil adamın kendini kolayca aşırı dozda alabileceği ve mikroplarını ölümcül olmayan ilaç miktarlarına maruz bırakarak dirençli hale getirebileceği tehlikesi vardır.

Hazır olmayan zihin uzanan el fırsatını göremiyor.

Yeni bir şey doğurmak için bir şeyler olmalı. Newton elma bir düşüş gördü; James Watt su sozlersitesi.com ısıtıcısının kaynadığını izledi; Roentgen bazı fotografik plakları sislendi. Ve bu insanlar sıradan olayları yeni bir şeye tercüme edecek kadar çok şey biliyorlardı ...

Penisilin iyileşir, ancak şarap insanları mutlu eder.

Bazen aradıklarını bulan da olur.

Doğa penisilini üretir; Yeni buldum.

Bir konudaki ilk gelişmeyi yapan yalnız işverendir: ayrıntılar bir ekip tarafından çözülebilir, ancak asıl fikir bir kişinin teşebbüsü, düşüncesi ve algısından kaynaklanmaktadır.

(Penisilin keşfi) kazanın bir zaferi, tamamen akademik bir bakteriyolojik problem üzerinde çalışırken olan şanslı bir olaydı.

Ortak soğuk algınlığı için önerilen ilaç: Yatmadan önce viski iyi bir yudum-çok bilimsel değil, ama yardımcı olur.

Penisilin on yıldır rafta otururken bana bir çıngırak denirdi.

Ben mikroplarla oynuyorum. Elbette bu oyunun kuralları vardır … ancak bilgi ve tecrübe edinmişken, kuralları çiğnemek ve kimsenin düşünmediği bir şey bulabilmek çok hoş.

Penisilin hasta olanları iyileştirirse, İspanyol şeri, ölüleri yeniden canlandırabilir.

Yaşamımızda şansın şaşırtıcı bir etkisi olabileceğini ve genç laboratuar çalışanlarına tavsiyelerde sozlersitesi.com bulunabilirsem, olağanüstü bir görünüm veya olayı ihmal etmemeliymiş gibi göstermeye çalışıyordum.

Aslında, aslında, hiçbir şeye yol açmayan yanlış bir alarm olabilir, ancak öte yandan, kaderin size sağladığı bazı ipucu için ipucu olabilir.

Kalıp büyümesi etrafındaki önemli mesafe için stafokok kolonilerinin lizis geçirdiği şaşırtıcıydı.

Eskiden yetişmiş bir koloni olmuş olan şey şu an eski benliğinin gölgeli bir gölgesiydi ... Konuyu takip etmekle çok ilgiliydim.

Yorum yapın