Alexander Graham Bell Sözleri

Alexander Graham Bell Sözleri sayfamızda Alexander Graham Bellin söylemiş olduğu tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Alexander Graham Bell Sözleri

Tüm düşüncelerinizi elinizin altında sozlersitesi.com olan iş üzerinde yoğunlaştırın. Güneş ışınları odaklanana kadar yanmaz.

Her şeyden önce, hazırlık başarının anahtarıdır.

Bazen kapanmakta olan bir kapıda o kadar uzun süre gözüküyor ki açık olanı geç göreceğiz.

Büyük keşifler ve gelişmeler her zaman birçok zihinlerin işbirliğini içerir. İzi yağdırdığım için bana kredi verilecek olabilir, ancak sonraki gelişmelere baktığımızda kredinin kendimden ziyade diğerlerinden kaynaklandığını hissediyorum.

Bir kapı kapanırsa diğeri açılır; Fakat sık sık kapalı ve çok üzgün görünüyoruz ki, bizim için açmış olanı görmüyoruz.

Amerika mucitlerin bir ülkesidir ve mucitlerin en büyüğü gazete erkekleridir.

Bay Grey ve ben arasında öncelikle aparatımızı tamamlayacak olan boyun-boğaz yarışı. Benim için pratik bir elektrikçilik sozlersitesi.com konusunda avantaja sahip – fakat ses fenomeniyle daha yakından tanışık olduğuma inanmak için aklım var bu yüzden orada avantajlı oluyorum.

Bir insanın kendi yargısı, kendisiyle alâkalı olan her şeyin son itirazı olmalıdır.

En sonunda başarılı olanlar, başarısı istikrarlı bir şekilde birikim sonucu olanlardır.

Elektrik konularına dair bilgim metodik bir yöntemle edinilmedi, ancak elde edebileceğim kitaplardan ve kendi ellerimle yapabileceğim deneylerden elde edildi.

En erken çocukluğumdan itibaren dikkatimi özellikle akustik konusuna ve konuşma konusuna yönlendirdim ve sozlersitesi.com babam tarafından bu konularla ilgili her şeyi incelemeye çağırıldım, çünkü bu konularda önemli bir yere sahip olacaktım. Profesyonel çalışmam olmalı

Zihinlerinize, bir insanın adaleti yapmak istiyorsanız, insanların söylediklerini değil, bir erkeğin kendisine söylediklerini inanması gerektiğini düşünüyorum.

Meraklıların bakışını tatmin etmek için halkın özel hayatının ön kapısından ayrılma halkını tanımıyorum ... Büyümek için canlı adamları parçalama hakkının olduğunu düşünmüyorum. Anladığım kadarıyla, anestezik olmadan canlı muayene için ölüm sonrası muayene tercih ediyorum.

Sevgili öğrencim olan Mabel’e olan ilginin dostluktan çok daha derin bir duygu içerisinde olgunlaştığını keşfettim. Aslında onu çok içtenlikle sevmeyi öğrendiğimi biliyorum.

Morse, yalnızca bir ressam olmasına rağmen elektrik güçlüklerini ele geçirdi ve her ikisi de tamamlanıncaya kadar vermek istemiyorum.

Saçaklık, bir çocuğun sağır doğduğu gerçeğinden ve bu nedenle nasıl ifade edileceğini hiçbir zaman öğrendiminden sozlersitesi.com kaynaklanmaktadır; çünkü böyle bir talimatın edinildiğini duyma aracıdır.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir