Amca ile ilgili Sözler

Amca ile ilgili Sözler sayfamızda amca ile lgili söylenmiş en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Amca ile ilgili Sözler

Biz seninle iki arkadaş gibi büyüdük. Sen daima benim koruyanım oldun. Canım amcam her zaman mutlu olursun inşallah.

Aramızda ne kadar uzaklık olsa da sana olan sevgimi hiçbir şey azaltamaz. Senin gibi bir amcayı binlerce, milyonlarca kilometre mesafe de olsa asla unutturamaz.

Benim yakışıklı amcam gören herkesi kendine hayran bırakıyor, kızlar ne kadar karizmatik diye baka kalıyor. Eeee kimin amcası olacak o kadar.

Babam her zaman bizlere derdi yavrum bana bir şey olursa size ilk önce bakacak olan amcanızdır diye. Biz sana bir baba kadar güvendik amcam.

Bu hayatta akrabalarımın içinde en çok seveceğim kişi her zaman sen olacaksın amca. Senin bana yaptığın iyilikleri asla unutamam, unutmayacağım.

Benim okumama için elinden gelen her şeyi yaptın, yetmedi beni okutmak için her ay para gönderdin. Allah’ım her şeyi sozlersitesi.com gönlüne göre versin. Hep mutlu olursun inşallah.

Sen bizim evde bizimle beraber kalırken çok mutluyduk şimdi sen çok uzaklara gittin. Beni yalnız başıma bıraktın. Geleceğin günü dört gözle bekliyorum. Seni çok özledim amcacığım.

Sahildeki deniz kabuklarını önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın, yalnız bazılarını atamazsın. İşte sen o atamadıklarımdansın amcam.

Amcacığım sana söylemek istediklerimi kısa bir mesaja sığdırmak çok zor. Aslında sana hissettiğimi kalbimden kalbine aktarmak isterim. İşte ancak o zaman sana olan sevgimi anlatabilirim.

Sen her zaman benim yanımda oldun, babamın kızdığı zaman beni koruyup kolladın. Yere düştüğüm zaman elimden tutup kaldırdın, bilgi ve tecrübelerinle bana yol gösterdin. Sen mükemmel birisin.

Canım amcam bugün kızlara senden bahsettim hepsinin ağzı açık kaldı.

Ben babasız büyüdüm ama sayende babasızlığın zorluğunu hiç çekmedim. Beni bir baba gibi sevdin, korudun, kolladın. Benim için elinden geleni fazlasıyla yaptın. Teşekkürler amca.

Arkadaşlar bana biraz amcanda bahseder misin dediler güldüm onlara. Niçin güldüğümü sordular. Bende amcam için biraz çok az olur dedim.

Yaşarken çok sevdiğimi babamı kaybettim ama babam kadar sevdiğim amcamı kazandım. İyi ki varsın iyi ki benim amcamsın.

Tecrübelerinle, sevginle daima yol göstericim oldun. Başarıya ulaşmamdaki en büyük destekçim sen oldun. Amcam olduğum için seninle gurur duyuyorum.

Sen tarifi mümkün olmayan mükemmel birisin. Sen benim en çok sevdiğim amcamsın.

Başarıdan başarıya koştun, sen her zaman çalışkan ve azimli bir oldun. İnşallah istediğin yere gelirsin. Tebrikler amca.

Hayat bazen çok sevdiğin kaybettirir ama onun yerini dolduracak değerli insanları fark ettirir. Ve seni pişman eder niçin daha önce fark etmedim diye.

Sen iyi ki benim amcan olmuşsun. Seninle gurur duyuyorum amcacığım.

Sen okula giderken yanımızda kaldığında seninle bir arkadaş gibiydik. Benim dertlerime derman, acılarıma çare olmaya çalışırdın. Ben bazen seni kırar üzerdim ama yine de sen beni çok severdin hiçbir şey demezdin. Bende seni çok seviyorum amcam.

Sana olan sevgimi sözlerle anlatmaya kalksam çok uzun sürer, birçok cümle anlamsız kalır. Senin gibi biri için kelimeler anlamsız kalır.

Herkese nasip olmaz senin gibi bir amcaya sahip olmak. Senin gibi bir amcaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.

Babamın yokluğunu aratmayan mükemmel insan seni çok özledim.

Dünyanın en değerli insanısın, iyi kalpli, merhamet yürekli babacan birisisin. Seni anlatmaya devam etsem kelimeler yetmez seni anlatmaya amca.

Amcaların en güzeli, amcaların en mükemmeli sozlersitesi.com nasılsın, seni çok özledim. Gelmeden haber ver kırmızı halı dokutayım yoluna.

Sen geleceksin diye metrelerce kırmızı halı dokutturuyorum, tüm çiçekleri haber saldım her yeri süsleyin amcam gelecek diye. Seni çok özledik.

Aramızda ne kadar uzak olsa da sana olan sevgimi hiçbir şey azaltamaz. Senin gibi bir amcayı binlerce, milyonlarca kilometre mesafe de olsa asla unutturamaz.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir