Aşk Dolu Mesajlar

Aşk Dolu Mesajlar Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel aşk dolu mesajları hazırladık. Sayfamızdaki aşk dolu etkileyici mesajları facebook, twitter ve whatsapp ile indirip sevgilinizle paylaşabilirsiniz.

Aşk Dolu Mesajlar

Kum tanesi bir özlemse, seni kumsallar kadar özledim.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

Ey sevdiğim! Bende, yerin baki. Ömrüm, varlığına denk! Kalbe giren, kabre girene dek.

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

Ne bileyim be sevgili! Öyle güzel baktın ki gözlerime. Sevmek değil, ölmek geldi içimden.

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bil ki seni benden daha çok seviyor.

Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin.

Yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.

Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi birliktelikten sevinç sozlersitesi.com duymaktır. Sevgi bilinçtir.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al.

Aşkın cicim ayı olmaz, aşk her zaman aşktır. Bunu başkalaştıranlara inat ben bugün aşkımı en taze haliyle yaşamayı teklif ediyorum. Benimle misin?

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Ne zaman kör ve sağır bir ressam düşen gülün resmini kristal zemin üzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama yıldızlar milyonlarca sen bir tanesin.

Hangi baharlara aldanırsın ey aşk! Ne bu alıp başını gitmeler şimdi? Hani sen benim can damarımdan daha yakındın bana, koparıp da gittin o canı şimdi.

Bir muammadır aşk. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, aşk.

Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelse de beni yine seni bulur seni severim.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönül düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün, sensiz.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Her gün senin için ağlıyorum. Senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum. Aşk dolu sözlerimi. Seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Hadi gel tut ellerimi, benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir Eylül sen bir Haziran.

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü.

Aşk trafik lambaları gibidir. Yeşil ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takılma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. sozlersitesi.com Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım.

Aşk sen, aşk ben, aşk özlem, aşk acı, aşk ölüm demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aldım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi gökteydi. Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğim sin seviyorum seni bebeğim.

Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? Diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı.

Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla. Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?

Aşk öyle bir kördüğüm ki. Olmaz dediklerin olur, olur sandıkların başka yollara koyulur. Ne yediğinden tat alırsın, ne yemediğinde tamahın olur. Geceleri yalnız başına kalınca düşünür durursun. Kanın kırmızısıyla şarabın kırmızısını unutur kendinde başka koyular bulursun.

Kırık bir hayatın sakat kalmış bir oyuncusuyum. Kalbim kırıldı sakat kaldım. Aşk acısını çektim ağladım, seni bulmuşum hayatta susar mıyım sanıyorsun? Sana sevgim delice susturamaz beni kimse, seviyorum seni ölümüne.

En güzel aşk tanımıdır belki de bu yaşadığım. Çift kişilik yatak, çift kişilik bir masa, çift çift bezenmiş bardaklar, fincanlar. Demet demet biriken çiçekler. Çürümeye yüz tutmuş iki kalbin bir anda tazeleşivermesidir bahar. Çiçeği burnunda filizler yeşerir, toprak kökleri yeni kabul etmiştir.

Hiçbir adama tutuklu kaldınız mı? Ben kaldım. Bu öyle bir kalmak ki, gitmek fikri değil aklınızdan fiil halinde bile uğramaz size. En olmadık sabahları doğururken birden bire doğuramadıklarınızda bulursunuz kendinizi. Aşkın tek kalma halidir bu, oysa bütün aşk hikâyeleri çift kişiliktir.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir