Bayram Mesajları

0 1.404

♥ Dualarım Sizinle Bir dahaki ramazan Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dileği ile Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.

♥ Gülerek bitti Mübarek Ramazan Ayı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Ramazan Bayramında sozlersitesi.com herkes Mutlu Olur inşallah Dualarım ALLAH’ıma..

♥ En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek ramazan bayramınızı kutlarız.

♥ Evinize Gül Kokusu Essin Kalplerinize ALLAH iyilik versin Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi Mutlulukla Birleşsin. Ramazan bayramınızı Kutlarım

♥ Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

♥ Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım.

♥ Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun her şey istediğiniz Gibi Olsun inşallah.

♥ Mübarek ramazan Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

♥ Bizi yaradan ALLAH’a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

♥ Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi sozlersitesi.com  ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

♥ Bu ramazanda Birlikte Aynı Sofrada yer Almasak da Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka.. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

♥ Ramazan geldi Evimize Bereket Getirdi Sofralarımıza Yine, Ramazan Bitse de Bu Ay, Bayramda Yanınızdayız Her An, Ramazan Bayramınızı Kutlarız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.