Belirsizlik Sözleri

Belirsizlik Sözleri sayfamızda belirsizlik ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman sozlersitesi.com facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Belirsizlik Sözleri

Belirsizlik, en kötü ihtimalden daha acı vericidir.

Dostoyevski

Belirsizlik ve tahrif canınızı yakar,üstelik belirsizlik ne kadar çoksa o kadar yakar!

Dostoyevski

Belirsizlik tüm işkencelerin en kötüsüdür.

Alexandre Dumas

Belirsizlik yemek yemek ya sozlersitesi.com da kaşınmak gibidir, önemli olan başlamaktır.

Atasözü

Kesinliği belirsizlik için terk eden bir insan akıllı değildir.

Ray Bradbury

Belirsizlik hasta eder,kesinlik yaralar.

Murat Menteş

Suyun suda kayboluşu gibi, hakikatİ bulmak uğruna kaybolmayı göze almakEn önemli ayrımlar hep en belirsiz olanlardır.

Murat Menteş

Yalnızca durumu bilinmeyene etki edilemez. Bilgeler öngörülmezlik pelerinine saklanır, böylece duyguları sozlersitesi.com algılanamaz; belirsizlik içinde hareket ederler, o zaman yolları kesilemez.

Sun Tzu

Bazı zamanlar belirsizlik, kesinlikten daha iyi bir iz bırakır.Çünkü yorumlarla artan bir derinliği vardır belirsizliğin.

Anonim

Şüphe ve belirsizlik içinde, sozlersitesi.com bilgiden yoksun olarak yaşayabilirim. Bence bu şekilde yaşamak, yanlış olabilecek cevaplarla yaşamaktan daha ilginçtir.

Richard Feynman

Bilimciler, şüphe ve kesinsizlikle iş görmeye alışıktırlar. Tüm bilimsel bilgi kesinsizdir. Şüphe ve kesinsizlikle ilgili bu deneyim önemlidir. Ben bu deneyimin çok büyük bir değer taşıdığına ve bilimin ötesinde de genişletilmesi gerektiğine inanıyorum. İnanıyorum ki, daha önce sozlersitesi.com çözülememiş herhangi bir problemi çözmek için, kapıyı bilinmeyene aralık bırakmak zorundasınız. Tam olarak doğru biçimde kestiremediğiniz olasılığa fırsat vermek zorundasınız. Aksi takdirde, eğer zihniniz önceden hazırlarsanız, problemi çözemeyebilirsiniz.

Richard Feynman

İnsan fıtratı gereği belirsizlik durumlarında tedirgindir ve kişinin zayıf olduğu nokta da burasıdır. Niyet ettiğimiz şey sozlersitesi.com üzerine bir çaba sarf ederiz burada problem yok fakat sonucu Allaha bıraktığımızda belirsizlik neticesinde şeytanın vesveseleri de baş göstermektedir, çünkü kişinin zayıf olduğu zamandır.

Uğur Koşar

Belirsizlik durumlarıyla karşılaştığımızda zihnimiz duruma açıklama getirmek için çaba sarf eder. Eğer belirtilere açıklama sozlersitesi.com getirmenin bir yolu yoksa kendimizi kontrolü kaybetmiş gibi hissederiz ve korkumuz giderek artar.

Gary Small

Gelecek insanları korkutuyor, gelecekte kaos gözüküyor. Teknoloji hazmedemediğimiz oranda akıl almaz ilerliyor. Bir düzensizlik ve belirsizlik var… İnsan hem kendinden hem de doğal sozlersitesi.com felaketlerden korkuyor. Belki de bu korkuların geçmişten kaynaklanan bir nedeni var; geleceğe dair bazı şeylerin ne olacağının izleri varGenetik hafızamızda uygarlıkları sona erdiren felaketlerin izleri var!

Orkun Uçar

Yorum yapın