Berat Gecesi ile ilgili Sözler

Berat Gecesi ile ilgili Sözler sayfamızda berat gecesi ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz..

Berat Gecesi ile ilgili Sözler

Dünya gailelerinden zihinlerin uzakta tutulacağı bu gecede sevdiklerinizin tanıdıklarınızın Berat Kandilini kutlayabileceğiniz, mübarek kandil gecesini anabileceğiniz kandil mesajlarını ve kandilin önemine dair ayrıntıları sizler için derledik.

Rahmet dileyin Allah’tan, affetsin yaradan…

Berat Kandili’niz mübarek olsun. İçiniz huzur dolsun, rızkınız bol olsun…

Bu tövbe gecesinde günahlarınız affolsun Berat Kandili’niz mübarek olsun…

El aç, dua et Allah’a… Yüce yaradan merhamet etsin sana. Berat Kandili’nde ibadet et kötülük yapma…

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…

Ağaçtan dökülen her yaprak duacınız Kur’an-ı Kerim yoldaşınız olsun. Berat kandiliniz mübarek olsun.

Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye sozlersitesi düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Berat kandiliniz mübarek olsun.

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi kandiller

Mübarek aylara selam olsun.. Selam olsun ey Berat Kandili…

Affımıza vesile olması dileklerimle Berat kandilinizi tebrik ederim.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Berat kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun..

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Berat kandilinizi kutlarım.

 


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir