Boşluk Sözleri

Boşluk Sözleri sayfamızda boşluk ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz sozlersitesi.com zaman facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Boşluk Sözleri

Boşluk daima aramızda, zaman ise bir hastalık gibi bize bağlı. Ancak zaman boşluktan daha acımasız.Boşluğun sozlersitesi.com içinde ölü bir şey var, zamanın içindeyse öldüren bir şey.

Henri Barbusse

Dinlemesini biliyorsun, ki bu mühim bir meziyettir. Hiçbir işe yaramasa bile insanın boşluğunu örter, karşısındakiyle aynı seviyeye çıkarır!

Ahmet Hamdi Tanpınar

Geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.

Anonim

Bir şeyler iyi gitmediğinde ve tüm bunlar üst üste geldiğinde, insan, bundan böyle yaşananların ve yaşanması muhtemel olanların kötülükten başka bir şey getirmeyeceği sozlersitesi.com hissine kapılıyor. Bir adım sonrasında toprağın ayaklarının altından kayıp gideceğini düşünmek gibi bir his bu. Her adımı boşluğa atmak gibi.

Tarık Tufan

Dostunuz ne içindir ki onu zaman öldürmek için arayasınız? Onu hep yaşanası zamanlarla arayın. Çünkü o sizin ihtiyacınızı karşılamak için vardır, boşluğunuzu doldurmak için değil.

Halil Cibran

Nasıl ki çömleği tutan dışında ki biçim değil, içindeki boşluk ise, insanı ayakta tutan da benlik zannı değil, hiçlik bilincidir.

Elif Şafak

Terk etmek bana büyük bir söz geliyor. Ben, benden sozlersitesi.com öncekinden kalan boşluğu, benden sonrakine bıraktım.

Buket Uzuner

Anladım ki, boşluk ancak ölümü özümseyene dek varlığını sürdürebiliyor.

Susanna Tamaro

Birisinin eksikliğini duyuyorum, ötekinin fazlalığını. Eksik olan gelip boşluğunu doldurmuyor, fazla olan gidip yerini boşaltmıyor. İkisinin arasında kötü, sevimsiz bir yerdeyim.

Attila İlhan

Bazen birilerinin gelmesi uzun zaman alabilir. Belki de bir boşluk gerekiyordur hayatınızda. Dolu tarafa bir şey alamazsınız.

Aşkım Kapışmak

Gözyaşlarınıza eşlik edecek biri varsa yanınızda, kalbinizdeki boşluk sizi ne kadar ıssızlaştırabilir?

Kimberley Freeman

İnsanın içindeki boşluk ne kadar büyükse o sozlersitesi.com  boşluğu doldurma çabası insanı o denli umutsuzluğa sürüklüyor.

Jodi Picoult

Özlem, her şeyi kaplayan boşluktur.

Oruç Aruoba

Ah bu boşluk, burada göğsümde hissettiğim bu korkunç boşluk! Sık sık düşünüyorum, onu bir defa olsun, yalnız bir defacık göğsüme basabilsem, sanki bütün boşluk dolacak gibi!

Goethe

Nefret ettikleriniz bile gittiğinde içinizde bir boşluk bırakırlar.

Patrick Ness

Hayat zamanda iz bırakmaz, bir boşluğa düşersin bir boşluktan. Birikip yeniden sıçramak için. Elde var hüzün.

Attila İlhan

“Ben” deyince bir boşluk duygusuna sozlersitesi.com kapılıyorum. Öyle unutulmuşum ki, kendimi iyice hissetmek elimden gelmiyor.

Jean-Paul Sartre

Hayatınızdaki boşluklar kalıcıydı. Tıpkı beton kenarındaki ağaç kökleri gibi onlarla büyümeniz gerekiyordu; boşlukların içinden çıkıp şekillenmeliydiniz.

Paula Hawkins

İki tespih tanesi arasındaki boşluğu bilir misin? İşte orası hayattır.

Anonim

Uçurumdan kurtulmanın tek yolu ona bakmak, derinliğini ölçmek ve kendini o boşluğa bırakmaktır.

Cesare Pavese

İnsanlar gelmeleriyle boşluk dolduranları severler, gitmeleriyle boşluk yaratanlara aşık olurlar.

Özdemir Asaf

Bazı zamanlarda, söylenecek en doğru şey, hiçbir şey söylememekti. Sessizlik yaratmak, boş bir alan oluşturmak ve diğer adamın bu boşluğu nasıl dolduracağını izlemek.

John Verdon

Gerçek değer; gelmesi boşluk dolduran değil gitmesi boşluk yaratan.

Özdemir Asaf

Ayrılık değil, özlemek hiç değil; en büyük acı, bu giderek büyüyen boşlukmuş… En büyük dert kimi özlediğini, kimi sevdiğini sozlersitesi.com bilememekmişEn büyük kayboluş sevip sevip sonunda kimi sevdiğini bilememekmiş.

Cezmi Ersöz

Yorum yapın