Bugün ile ilgili Sözler

Bugün ile ilgili Sözler sayfamızda bugün ile alakalı tüm sölzer sizler için derledik.. Dilediğiniz sozlersitesi.com zaman facebook, twittter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde payalaşabilirsiniz.

Bugün ile ilgili Sözler

İnsan duyguları değişen olaylarla nasıl gizli, bambaşka bir akış kazanıyor! Bugün sevdiğimizden sozlersitesi.com yarın tiksiniyoruz, bugün aradığımızdan yarın kaçıyoruz,bugün istediğimizden yarın korkuyoruz, korkudan titriyoruz üstelik.

Daniel Defoe

Bir gün gelir, kuvvet el değiştirir. Bu hep böyle gider ve dün bağıran bugün suskun, bugün susan ise yarın bağıran olur.

Ahmet Muhip Dıranas

Olacak olan olur, beklenen gelir. Bugün doğan yarın elbet ölür.

İskender Pala

Geçmişten ders al, bugün için çalış, gelecek için hayal kur!

Mümin Sekman

Geçmiş ve gelecek matruşkalar gibi birbirlerinin içinden çıkarlar. Birbirlerinin içine girerler. Geçmişin sozlersitesi.com içinde gelecek, geleceğin içinde geçmiş; dün ve yarın iç içe geçmiş. Dünü bin bir şekilde yorumlayabilir insan. Yarını da bin bir şekilde hayal edebilir. Ama ya bugün; göbeği düne bağlı olan ve damarlarında yarının kanı akan bugün?

Mine Söğüt

En sevdiklerinde dahil olmak üzere mesafeni hep koru. Unutma ki bugün ”Her şeyimsin” dediklerin, yarın Hiçbir şeyin” olabilir.

Erdal Demirkıran

Kopar goncaları henüz vakit varken bugün.Anlamazsın sonra nasıl kanatlanır, uçar gider. O gonca sana gülücükler saçarken bugün. Gelince yarın, sararır solar, boynunu büker.

N.H. Kleinbaum

Hepimiz, içinde dün, dışında yarın olan pencere camları gibiyiz. Aynı anda dünün ve yarının görüntüleri yansıyor üzerimize. Bugün, saydam bir an gibiyiz…

Ece Temelkuran

Bugün seni iki mavinin arasında sevesim var. Denizin hemen üstünde gökyüzünün biraz altında…

Ahmet Batman

Dün yok, yarın da. Bir tek bugün var çünkü. Dahası bir tek an var. Ve anın derinliğinde hepsi üzerime yığılmış halka halka çoğalan, katman katman derinleşen bir zaman var.

Nazan Bekiroğlu

Dizginlenmemiş bir coşku ile yaşamanın önemini hiçbir zaman unutma.Tüm canlı varlıklardaki özel güzellikleri görmeyi ihmal etme.Bugün ve şu an bize verilmiş bir hediyedir.Amaçlara odaklanmaya devam et.Evren geri kalan her şeyi halledecektir.

Robin Sharma

Zaman devran üzerinedir; kader aynasına bugün yansıyan yarın değişir. Şahin yavrusu yine şahin olur.

İskender Pala

Geleceği siz yaratmıyorsunuz;bırakın gelsin.Siz bugün size sunulan rolü en iyi şekilde icra etmeye bakın.

Muhammed Bozdağ

Her yönden aşabileceğiniz tek kişi sizsiniz.Kendinizi kendinizle karşılaştırın; düne göre bugün yeni bir bilgi öğrenmişseniz, doğru yoldasınız.

Muhammed Bozdağ

Bugüne kadar siz benim için yol gösterici idiniz. Bugün öyle bir yaşta bulunuyorum ki, kişiliğimin tamamlanabilmesi için yalnız olmalıyım.

Halid Ziya Uşaklıgil

Ama bugün olmak, meczuba yabancı olmadan akıllı olmaktır; zayıfın yıkımına sebep olmadan güçlü sozlersitesi.com olmaktır; küçük çocuklarla oynamaktır, ama bir baba gibi değil, onların oyunlarına katılmak isteyen bir arkadaş gibi.

Halil Cibran

Bugün gerçekten benim son günümseKendimi hiç iyi hissetmezdim. Henüz en güzel yerleri görmedim, en güzel yemekleri yemedim, en güzel kızla öpüşmedim.

Tunç Kılınç

Halk dediğin değişken bir şeydir.Bugün böyle davranır, yarın tam tersini yapar. Teşvik ve tehdide bağlı

Zülfü Livaneli

Dünün üzüntüleri ve yarının endişeleriyle donatılmış bir kalpten, bugün için bir şey bekleme.

Ender Haluk Derince

İyi günler ve kötü günler olacaktı. Bugün sadece kötülerden biriydi; yoldaki bir dönemeçti, atlatılacak ve hayatta kalınacaktı.

Jojo Moyes

İnsan bugün kendini olduğu gibi kabul eder, ama onun tabiatında yarın başka biri olmak vardır.

Cengiz Aytmatov

Günlüğüme, ‘bugün hiçbir şey olmadı’dan fazla ne yazabilirim? Hayatımı, dünü. Herkesin ki gibi, benim hayatım sozlersitesi.com da roman. Hep, ne olacağını bilmediğim büyük eksikliğinin yakında tamamlanacağını umduğum bir roman.

Ayfer Tunç

Her günün sana sunduğu özel anların tadını ­çıkar çünkü sahip olduğun tek şey bugün ve şu andır.

Robin Sharma

Dünya her gün aynı yüzle ortaya çıkıyorsa bunun nedeni tembelliktir sanırım.Ama bugün, değişmek istiyor sozlersitesi.com sanki.Öyleyse her şey, evet her şey olabilir.

Jean-Paul Sartre

Nasıl olsa arkamdan bir gün ağlayacaksın,

Bugün ölsem ne çıkar? Ne çıkar ölsem yarın?

Faruk Nafiz Çamlıbel

Yorum yapın