Çiçek Sözleri

Çiçek Sözleri sayfamızda çiçek ile ilgili sözleri, yazıları mesajları bulabilir, facebook twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Çiçek Sözleri, Resimli Çiçek Sözleri

cicek sozleri 1

♥ Gönlümün baharı, ilk çiçeğim güzel Sevgilim, gözlerine hasretim…

♥ İnsanlar vurulunca değil unutulunca ölür. biz sevdiklerimizi kır çiçekleri gibi ellerimizde değil kurşun yarası gibi kalbimizde taşırız!

cicek sozleri 2

Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönül düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün… tamamen sensiz sensiz…

♥ Baharım gelmese gönlüme, açmasın çiçekleri dağlarımın. Güneşi o yeşil gözlerinde, görmesem dogmasın sabahlarım.

cicek sozleri 3

Geleceğin bütün çiçekleri bugünün çiçekleri içindedir. (Çin Özdeyişi)

♥ Bazı insanlar güle doğru koşarken ayakları altında ezdikleri kır çiçeklerini görmezler bile.

cicek sozleri 4

Yüreğimdeki tüm çiçekleri sana kopardım, senin için topladım, güneşi odama aldım, rüzgardan şarkılar yaptım. Bir seni söyledim sonra şarkıları…

♥ Ay yıldıza mutluluk fısıldarken.Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken.Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye…

cicek sozleri 5

♥ İnsanlar uzaklardaki güllere koşarken, ayaklarının altında ezilen kır çiçeklerinin farkına varmazlar.

Kısa Çiçek Sözleri

♥ Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek.

cicek sozleri 6

♥ Sen uçurumun kenarında bir çicek ben ise hayatım pahasınada olsa seni korumaya çalışan bir mecnunum Sevgilim…

♥ Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmalı, tıpkı senin gibi.

♥ Durup sebepsiz yere ağladığın oluyor mu? Sonra özlemin alevler gibi fışkırıyor mu her yerinden? Akşama yakın saatlerde bir efkar basıyor mu içini? Onu çiçeklerden kuşlardan bile kıskanıyor musun? Yokluğunda dünya sana zindan oluyor mu? Seviyorsun o zaman...

♥ Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için gözyaşlarımla sulardım eğer gözümdeki bir damla yas olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım..

♥ Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatim desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yasıyor...

♥ Beyaz güller açtı bahçelerde , sevdiğin.. ya o karanfil , baygın kokulu çiçek. gel yalnızlık bahçeme beyazlar giyin, anladım ki bu ömür sensiz geçmeyecek.

♥ Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı o da senin gibi..

♥ Bir su gibi berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakin unutma.

♥ İnsanların düşünceleri olmalı sonsuzluk gibi, özlemleri olmalı yeni açan bir çiçek gibi, ve her insanin bir tanesi olmalı, tıpkı bendeki sozlersitesi.com SEN gibi……

♥ Şimdi Beni iyi Dinle vicdansız Sevgilim Ben Seni çok Sevmiştim Sana Yüreğimi Vermiştim Sana çiçeklerden Saray Yapmıştım Sana Bu ömrümü Vermiştim….1

♥ Ay yıldıza mutluluk fısıldarken, Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

♥ Sen bir çiçeksin, kalbimdeki meleksin, kanadını takip uçtun, mutluluğu elde buldun.

♥ Sevgidir her kapıyı açan, bizi bazen bir kuş bir çiçek yapan, dost kolayca bulunmaz, insan çabuk bilinmez, geçicidir para post, her şeyden önemlidir DOST!!

♥ Bir çiçek yetindirdim gönlümün en güzel bahçesinde, yıllarca bekledim büyüsün diye, gece gündüz demeden sevdim onu ama kopardılar çiçeğimi benden, yüreğimden...

♥ Bir su gibi berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakın unutma.

Aşk – Çiçek Sözleri

♥ Hiç yüz vermedim güneşe bugün Resmini gösterip hava attım çiçeklere Adını zıpkınla kazdım göğün en yüksek yerine Bir de SENİ SEVİYORUM diye bağırdım duydun mu?

♥ Sen çölde çiçek olsaydın seni kaybetmemek için sonsuza kadar ağlardım.

♥ Biz sevgimizi kır çiçekleri gibi elimizde değil, kurşun yarası gibi kalbimizde taşırız.

♥ Dün çiçekçinin önünden geçerken bir Gül haykıracağına “EN GüZEL BENİM” diye bağırıyordu.o gülü aldım ama güzel diye değil, SENİ görünce utansın diye!!!!

♥ Dün çiçekçinin önünden geçerken bir gül haykırırcasına “Dünyanın en güzeli benim” diyordu o gülü aldım ama güzel olduğu için değil, seni görünce utansın diye….

♥ Seni bir yıldız gibi koyacağım göklere Her gece ışığını ruhumdan alacaksın Aldanma gururunu okşayan çiçeklere En güzel güllerini ruhumla alacaksın.

♥ Bir deniz düşün susuz;Bir insan düşün uykusuz;Bir bahar düşün çiçeksiz;Bir gönül düşün sevgisiz;Birde beni düşün SENSİZ…

♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil. Kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız!!

♥ Dün çiçekçinin önünde bir gül gördüm.Dünyanın en güzel gülü benim diye haykırıyordu.o gülü aldım ama en güzel gül olduğu için değil,seni görüp utansın diye.

♥ Dünyanın 7 harikasından 70 kovan getirseler 700 çiçek dağına 7 bin Ari gitse 70bin çiçekle 700bin petek yapsalar “sen” onlardan 7 milyon defa daha tatlısın.

♥ Güneş dogmayı,Yağmur yağmayı, çiçek açmayı,Bebek ağlamayı, Ne zaman unutursa bende seni o zaman. UNUTACAĞIM.

♥ Her Deniz bir Martı bulur kendine,her doğacak bir güneş bir kuytu, her açan bir çiçek bir dal,her damla bir deniz ama beni sevecek SEN bulamam!

♥ İnsanlar kırmızı güle koşarken.ayakları altında çiğnedikleri kir çiçeklerinin farkına bile varmazlar.

♥ Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir

♥ Başka birisinin sana çiçek getirmesini beklemeden kendi bahçeni kendi

♥ Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın sozlersitesi.com özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, oda senin gibi.

♥ Odamın penceresi bir bahçeye bakar Bahçe bütün bahçeler gibi issiz Tarumar olmuş çiçekler perişan Sadece bir gül var ki O kızın gözlerinde şimşek şimşek açan.

♥ Sevgi tepelerdeki çiçeklere benzer onu kopartmak değil yaşatmak önemlidir.

♥ Başka birisinin sana çiçek getirmesini beklemeden kendi bahçeni kendin şenelt ve kendi ruhunu kendin süsle. Göreceksin ki; dayanıklısın, kuvvetlisin ve değerlisin..

♥ Benim seni sevdiğim kadar güneş toprağı sevseydi toprak dört mevsim çiçek açardı.

♥ Bir kişi var unutamadığım, bir isim var söyleyemediğim, bir çiçek var koklayamadığım, bir sen varsın dünyada sevmeye doyamadığım…

♥ İnsanın hayalleri olmalı cennetin bir bahçe gibi özlemleri olmalı açan çiçekler gibi birde seveni olmalı…onun için.

♥ Sen bir çiçek ben bir arı emmek isterdim dudaklarındaki balı.

♥ Seni kalbime sordum kalbim çiçeklere sor dedi seni çiçeklere sordum güllere sor dediler seni güllere sordum meleklerin yerini kimse bilemez dediler.

Yorum yapın