Çıkma Teklifi Mesajları

Çıkma Teklifi Mesajları Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel çıkma teklifi mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki romantik çıkma teklifi mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.

Çıkma Teklifi Mesajları

Seni artık telefonuma sevgilim diye kaydedebilir miyim?

Canıma can, yoluma yoldaşı, kalbime huzur, hayatıma neşe katanım olur musun?

Şarjımın bitme sebebi olur musun?

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram, buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım.

Kader çizgimsin avuçlarımda, sen okyanuslar ötesi, tuzlu suların gökkuşağı keşfedilmemiş bir ada’nın çiçeğisin.

Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Deniz kadar sevdim dalgam olur musun? Ateş gibi yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun?

Denizim değil dalgam olur musun? Kulum değil sevdiğim olur musun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olur musun?

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve sozlersitesi.com gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım?

Kocaman zeytin gözleri, yanağında gamzesi, minicik sevgi dolu elleri, bir kızımız olsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden değilim sen yine de karar ver.

Sana arkadaşlık teklif edeceğim, senden hoşlandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferin, düşünmediysen de düşün derim.

Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

Hep derdin ya sen insan tek kalamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorum ki; şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimle?

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerine yardım eder misin, nakiI yaptırıyorum kalbinden kalbine beni dinler misin, seni gördüm çok beğendim benimle gezer misin, sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin?

Gönlümde tatlı bir bela gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki bir tanem artık benimsin sevgilim benimle çıkar mısın?

Bir sen oldu bende; bildiklerimi unutturan, doğrularımı saptıran, ezberlerimi bozup hayatımı senden önce senden sonraya ayıran. Bir geldin böldün, parçaladın, çıkardın ama yine de razıyım. Yeter ki beni senle çarp, senle çoğalt ama asla sensiz bırakma. Yürür müyüz beraberce hayat yolunda?

Kalbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kalp atışlarımı dinlemek istersen benim olur musun?


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir