Dan Millman Sözleri

Dan Millman Sözleri sayfamızda Dan Millmana ait tüm sözleri bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Dan Millman Sözleri

Savaşçı olmak mükemmellikle sozlersitesi.com ilgili değildir ya da zaferle veya incitilemez olmakla… O, incinmeye açık olmakla ilgilidir. Gerçek cesaret budur.

Savaşçı sevdiği şeyi yarım bırakmaz; savaşçı yaptığı şeyde sevgiyi bulur.

Yolculuğun kendisi bizi mutlu eder, varılacak yer değil.

Tırmanmayı göze alan, zirvenin hazzını yaşar.

“Seyahat, varış yeri değil mutluluk getiren şeydir.”
– Dan Millman

“Sıradan anlar yok.”
– Dan Millman

“Aramaya gerek yok; Başarı herhangi bir yere götürür. Fark etmez, bu yüzden şimdi mutlu ol! https://sozlersitesi.com/dan-millman-sozleri/ Aşk, dünyanın tek gerçeği, çünkü hepsi bir, görüyorsunuz. Ve tek yasalar paradoks, mizah ve değişim. Hiçbir problem yok, hiç olmadı ve asla olmayacak. Mücadelenizi bırakın, zihninizi bırakın, endişelerinizi atın ve dünyaya rahatlayın. Yaşamaya direne ihtiyacımız yok, elinizden geleni yapın. Gözlerinizi açın ve hayal ettiğinizden çok daha fazla olduğunuzu sozlersitesi.com görün. Siz dünyaysınız, siz evrensin. Siz de kendiniz ve herkessiniz! Hepsi muhteşem Tanrının Şarabını. Uyan, mizahını tekrar kazan. Endişelenme, sadece mutlu olma. Zaten özgürsün! ”
– Dan Millman

Hayatın üç kuralı vardır: Paradox, Mizah ve Değişim.

Paradox: Yaşam bir gizem; Anlamaya çalışırken zamanınızı boşa harcamayın.

Mizah: Özellikle kendiniz hakkında mizah duygusu sürme. Her ölçünün ötesinde bir güçtür

– Değişim: Hiçbir şeyin aynı kalmadığını bil. ”
– Dan Millman

“İstediğini almazsan, acı çekersin; İştemediğiniz şeyleri alırsanız, acı çekerseniz; Tam olarak ne istersen elde etsen bile, hala acı çekiyorsun, çünkü sonsuza dek dayanamıyorsun. ”
– Dan Millman

“Bir savaşçı sevdiği şeyi bırakmaz, sevgisini yaptığı işte bulur”
– Dan Millman

“Ağrı nispeten objektif, fiziksel bir olgudur; Acı, olanlara psikolojik direnişimizdir. Olaylar fiziksel acı yaratabilir ancak kendileri acı çekmezler. Direniş acı yaratır. Akıl zihniniz direne döndüğünde gerginlik yaşanır … Hayatınızdaki tek sorun zihninizin ortaya çıkardığı yaşam direncidir. ”
– Dan Millman

“Herkes senin için neyin iyi olduğunu söylüyor. Kendi cevaplarını bulmanızı istemiyorlar. Onlarinkilere inanmanızı istiyorlar. ”
Dan Millman

“Bilmeniz gereken her şey sizde; Evrenin sırları vücudunuzdaki hücrelere basıldı. ”
– Dan Millman

“Yönetimi? Bu sıradanlık, korku ve kılık değiştirme konfüzyonudur. Bu şeytanın ikilemidir. Ne yapıyor ne yapmıyor. Kimseyi mutlu etmeyen, titrek uzlaşma. İyileşme, dünyanın durup duran görevlileri için durmaktan korkan, mülayim, özür dileyen biri içindir. Yaşamak ya da ölmekten sozlersitesi.com korkanlar için, güldürmek ya da ağlamaktan korkanlar içindir. Denetleme … ılık çay, şeytanın kendi demlemesi. ”
– Dan Millman

Sen asla uyanık olmaksızın bütün bir yaşam sürebilirsin.”
– Dan Millman

“. . . Eylem her zaman günümüzde gerçekleşir, çünkü vücutta ancak burada ve şimdi var olan bir ifadedir. Ancak sozlersitesi.com zihin, sadece geçmişte veya geçmişte yaşayan bir hayalet gibidir. Sadece sizin üzerinizdeki güç, dikkatinizi şimdiki zamanımızdan çıkarmaktır. ”
Dan Millman


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir