Dans ile ilgili Sözler

Dans ile ilgili Sözler sayfamızda dans etmek ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Dans ile ilgili Sözler

Ön Söz: Dans ederken yapabileceğin en büyük hata düşünmektir. Hissetmelisin.


Hayatımdaki amacım; ilhamını almakta şanslı olduğum bu kutlu coşkuyu müziğim ve dansımla dünyaya sunmak.

Ben bunları kendim için yapmıyorum. Kendim için yapsam evime kapanır dansımı orada yapar şarkımı orada söylerdim ve hiç sahneye çıkmazdım.

Istırabını bırakmaktan, ıstırabını saadete dönüştürmekten seni kim alıkoyabilir? Hiç kimse. Bir hapishanede bile olsan, mahkûm edilmiş, zincirlenmiş, hiç kimse seni mahkûm edemez. Senin ruhun yine de özgür kalır. sozlersitesi.com Elbette son derece sınırlı koşullardasındır. Ama bu sınırlandırılmış durumda bile bir şarkı söyleyebilirsin. Ya çaresizlik gözyaşlarıyla ağlarsın ya da bir şarkı söyleyebilirsin. Ayağındaki zincirlerle bile dans edebilirsin; o zaman zincirlerin sesi bile bir melodiye sahip olacaktır…

İyiler uygun adım yürür. İyilerin varlığından habersiz olan başkaları onların çevresinde dans eder, zamanın oyununu oynarlar.

Sanki tüm hayatım boyunca yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim.

Sana karşı artık duygularım yumuşak değil, sana karşı artık sözlerim sevgiyle dans etmiyor, sen artık sadece yalansın benim için.

Başkaları tarafından neye inandırıldıysanız ondan kurtulmanın zamanı geldi. Dans edin, koşun, yürüyün, saçmalayın; içeride sozlersitesi.com uyuyan aslanı uyandırmak için ne yapmanız gerekiyorsa yapın. Osho

Hayat sahnesinde dans ettiğin bir Oğlaksa kalbinin ritmini ona uyduracaksın.

Eğer bir gün kader seni benim kollarımdan alıp bir başkasının kollarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır.

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesek te, soğuk dolunayda şeytanla Azrail’le dans etmesini iyi biliriz.

Ömrümü ikiye böldüren vicdansız. Senden öncesini bomboş gösterip senden sonrasına esir ettiren hani.

Dans edilemeden yapılan devrim yapılmaya değer değildir.

Burada 872 tane şarkı var… Hepsini dinledim, ama hiç biriyle dans etmedim.

Her insan bir kere vurulur sırtından bu hayatta; çünkü her kardeş, her dost, her sevgili bir parça vicdansızdır… Tuncel Kurtiz

Politika, iki düşman toprak arasındaki mayın tarlasında danstır.

Soysuzların görgüsüz dansına turizm adını veriyoruz.

Dans yatay isteklerin, dikey tatminidir.

Bizimle dans etmeye çalışma yürümeye hasret kalırsın.

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadın mı kahpesine ibnesine kurşun yağdırdın mı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest çektin mi dinle cici kız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken sozlersitesi.com ben ise parçalanmış vücudum dağılmış çenemle zulamda cığaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum.

Umutla yaşayan, müziksiz de dans eder. George Herbert

Dile cici kız sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudumun dağılmış çenemle zulamda cigaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum.

Sen elin cilalı mermer taşlarında kibar beylerle dans ederken, Ben her gün azraillen dans ediyordum!


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir