Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları Annelerimizin kardeşleri dayılarımız için doğum gününde bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu sayfamızdaki en güzel dayıya doğum günü mesajlarını kullanabilirsiniz. Dayılarınızı bu özel günlerinde hatırlamak ve mutlu etmek için sayfamızdaki en yeni dayıya doğum günü mesajları tam da sizin için. Bu mesajları whatsapp, twitter ve facebook yoluyla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Anne yarısı biricik dayım doğum günün kutIu olsun.

Hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzel ve mutlu geçsin. Nice mutlu Yıllara Canım Dayım.

Bol gülücüklü yılların olsun dayıcım iyi ki tanımışız seni .

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. İyi ki doğdun

Dünyanın en delikanlı ve en iyi dayısı. Doğum Günün KutIu OIsun

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım. Doğum günün kutIu olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutIu olsun canım dayım!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. Doğum günün kutIu olsun DAYICIM

İyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanecik dayım. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutIu olsun.

Bak, dur ve dinle sözlerimi. Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. İyi ki dayımsın diyorum. mutlu yıllar dayı.

Sana armağanlar vermek istedim. Ama hiç bir armağan sozlersitesi.com yüreğinde olan güzellikleri anlatamayacağı için sana yüreğimi gönderdim. mutlu yıllar dayım.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik dayım. Doğum günün kutIu olsun.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi:) Doğum günün kutIu olsun dayıların en tatlısı

Günlerden cumartesi, şimdi geliyor yağmurun sesi, bir elimde telefon kutlamak istiyorum ben seni. İyi ki doğdun dayı.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil asIında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun canım dayım. Doğum Günün KutIu OIsun!

Dayıcığım doğum günün kutIu olsun… Sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara ulaşmanı temenni ederim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğum günün kutIu olsun biricik dayım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında yeğenlerin doğum günün kutIu olsun.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutIu olsun bir tanecik dayım.

Bir ömür boyunca doğum günlerinde birlikte olmak sozlersitesi.com ve bir yaş daha ihtiyarladığını görmek dileğiyle. Nice Yıllara Dayım.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Nice güzel doğum günlerine.

Umutlar, hayaller bugüne saklandı. ÜfIediğin mumlarla gün yüzüne çıktı sağlıkIı mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun dayıcığım.

Canım dayım sen benim için çok önemli çok değerlisin. Doğum gününde olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Canım dayım doğum günün kutIu olsun.

Yeni yaşını kutIuyorum, eski yaşını şutIuyorum en güzel dileklerime doğum gününü kutIuyorum doğum günün kutIu olsun dayıcığım.

Canımdan bir parçasın sen dayım. Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. mutlu yıllar dayım İyi ki varsın iyi ki dayımsın.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayı. Doğum Günün KutIu OIsun.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir