Dudak ile ilgili Sözler

Dudak ile ilgili Sözler sayfamızda sozlersitesi.com dudak sözlerini sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Dudak ile ilgili Sözler

Güzel göz, başkalarındaki iyiliği görendir. Güzel dudak, sevecen sözcükler söyleyendir. sozlersitesi.com Zarafet ise hiçbir zaman yalnız değilmiş gibi yürümektir.

Mümin Sekman

Bir kadına en çok yakışan aşk işareti… Durmaksızın, nedensiz tebessüm etmesine neden olan o dudak kelebekleriİki yanda, arsız, tazecik, güzeller güzeli iki kelebekBir kadın sevildikçe daha çok kanat çırpan kelebekler…

İclal Aydın

Senin dudakların şarap gibi ve ben sarhoş olmak istiyorum.

William Shakespeare

Durum ne olursa olsun, dudaklarından gülümseme eksik olmasın.

Victor Pauchet

Ben ki her şeye dudak büken bir derbederim, ne kimseye yar olur, ne bahtiyar ederim.

Sabahattin Ali

Mutluluk,kulağınıza müzik gibi gelen ve ruhunuza hitap eden en tatlı kelimelerin döküldüğü yumuşacık bir çift dudak tarafından oraya konan ilk aşk morluğudur.

Darhower

Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir.

Hz. Ali (ra)

Kadın çok defa hoşlandığı şeye dudak büker.

William Shakespeare

Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor.

Mevlana

Toplumun yarısı dudak, yarısı kulak kesilmiş. Kulak kesilmiş, ama bir türlü duyamıyor. Dudak kesilmiş, ama bir türlü söyleyemiyor..

Ali Ural

Dudak saplantısı olan biri değildim, ne var ki bu dudak oraya sanki kızın içinden geçen sozlersitesi.com her şeyi ifade etsin diye konulmuş bir enstrüman gibiydi.

Zülfü Livaneli

Ona nefes alışını duyacak kadar yaklaşmak, yüzüne bakmak, konuşurken burun kanatlarının hareketlerini, gülümserken dudak kenarlarında oluşan kıvrımları görmek, bir daha görmek ve belki.

İlhami Algör

Ben, yine de vazgeçmedim seni sevmekten. Eskisi gibi değil ama. Biraz buruk, biraz küs, biraz sitemkâr seviyorum artık seniDudaklarımı ısırıyorum artık adın geçince. Kavga falan çıkarıyorum. Eskisi gibi sakin değilim ama olsun

Cezmi Ersöz

Yaşamın anlamının bir dudak tadı vardır.Orada hayat buluyorum ben.

Romain Gary

Gözleri devirmek ya da dudak bükmek gibi davranışlar evrensel bir nitelik taşıyan sozlersitesi.com küçümseyici davranışlardır.

Joe Navarro

Aşk sözle başlar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra – baba- diye seslenir.

Şebnem Burcuoğlu

Bilmelisin ki dudak,kalpte olandan gayrısını söylemez!

İskender Pala

O soru dolu bakışlar, acılı dudak çizgileri, kendi acısının onların yüzlerindeki sozlersitesi.com yankısı olabilirdi ancak!

Necati Cumalı

Çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile uzak kalamam gözlerine.

Sunay Akın


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir