Elveda Sözleri

Elveda Sözleri Bu sayfada sizlere çok anlamlı elveda sözleri hazırlamaya çalıştık. Bu sayfada yer alan duygusal elveda sözlerini facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.

Elveda Sözleri

Vedalar acıtsa da bazen gitmek gerekir.

Ne yapsam boşuna artık olmuyor seninle, ne olur beni anla elveda…

Ahdım seni sevmekti ya varsın imtihanım özlemek olsun.

Her şeyi içine atarsın da kendini atacak yer bulamazsın, elveda diyesim var dünyaya…

O ellerimi bıraktı ben her şeyi…

Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken.

Bazen tüm bağları koparıp gitme cesaretini buluyorum kendimde. İşte o an, keşke nereye gideceğimi bilsem. Giderim herhalde.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla, yaşanan güzel günlerin hatırına, şansını fazla zorlama elveda…

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni. Elveda sana.

Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

Yarınsız bir sözüm gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda sozlersitesi.com .

Tamir etmeye kalkma kalbimi, başaramazsın. Sözlerimin önüne geçme, durduramazsın. Ok yaydan çıktı bir kere, pişman olacaksın. Elveda sana, seninle olan anılara ve umutlara.

Yalancı maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum. Elveda sahte dünya, elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Sipariş aşkların bir menüsü olmuşum bu hayatta. Kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle. Sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata, ölümle baş başa.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım!

Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkahaları gibi uyandırıyor, o sessizce söyleyip gittiğin elveda. Uykularımı da alıp götürdün ya, ölsem unutmam seni.

Gittiğinde anılarım gelecek aklına ağlayacaksın belki pişman olacaksın belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamayacaksın şimdi sana elveda dönme bir daha bana!

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim. Senin için ben ölüme not bıraktım. Anla beni be olur, notum sadece sana, Elveda.

Zayıf kalıyorum artık, koşamıyorum. Gülerek ölüme gidiyorum, istemeden hayata elveda diyorum. Kimseye söylemeden, sessizce bırakıyorum hayatı. Sizlere elveda diyorum, hepinize.

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim elveda.

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi, o da anlayacak sonunda. Gerçekleri saklıyorum kendimden, biliyorum haklıyım. Sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı, çok erken.

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgârın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle.

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir.

Aynı dili paylaşsak da seninle aynı duyguları yaşamıyoruz içimizde sadece konuşmak olmuyor aşk defterinde anlamakta gerekiyor sevdiğinde, sende bu kabiliyet yok sana güle güle ayrılıklar geldi yine.

Bu sana son sözüm olur inan yüreğimi alır çeker giderim, sensiz geçen kara gecelerin acısını içimde hapsederim yüreğime almıştım seni düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni elveda.

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi oda anlayacak sonunda gerçekleri saklıyorum kendimden biliyorum haklıyım, sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı çok erken.

Bir ses beklemek senden soluk beklemek… Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda, sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi. Nereye baksam kopmuş bir hayat, nereye baksam ağlayan gözler, nereye baksam elvedalar, yalnızların dünyasında bir yalnızım.

Biraz dertli, biraz kederliyim. Aslında dert biraz değil, bakma gururumdan diyorum bunları. Ben hep dertliyim, hep kederliyim. Elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim, senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

Suçumuz neydi bizim, feryadım tanrıya. Sana son sözüm gülüm ELVEDA, ELVEDA. Her şey biter, herkes unutulur. Ben seni kaç kere sevdiğimi unuttum. Haram olsun, yıllarım oldu ziyan. Sende unut beni yok yere sevdiğini.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır başbaşa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

Zaman değil geçen ömürmüş anlamadık, tükendik bizde yıllar gibi yaralandık, bana bıraktığın yüzümdeki bu çizgiler alıp götürdüğün ömrümün baharları, suçumuz neydi bizim feryadım Tanrı’ya sana son sözüm gülüm elveda.

Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim, sabahlar doğmuyor günlerime. Yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp, küsüyorum hayata. Elvedaların geliyor aklıma, tutamıyorum kendimi haykırıyorum dünyaya.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini. Gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri. Elveda diyen unutur gider günleri. Ağlayan ise elveda ile Kalır baş başa, anlatır Derdini. Sen Bana elveda dedin, gül hayata şimdi, ağlayacaksın sonunda!

Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma, düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak.

Kalbim ağrıyor artık çekemiyorum derdi, kederi, yalanları. Yaşamak haram artık gülemiyorum, sevemiyorum, istemiyorum. Karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum, başaramıyorum, korkuyorum. Elveda demek istiyorum, gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

Ay ve yıldız birbirine küsse de benim kalbim sana asla küsmeyecek güneş dünyaya elveda diyemez bir yerde mutlaka doğar güneş dünya istese de istemese de, işte benimde kalbim hep yanında olacak sen istesen de istemesen de elveda desen bile seninleyim bunu unutma.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Ay ve yıldız birbirine küsse de benim kalbim sana asla küsmeyecek. Güneş dünyaya elveda diyemez bir yerde mutlaka doğar, güneş dünya istese de istemese de. İşte benimde kalbim hep yanında olacak sen istesen de istemesen de, elveda desen bile seninleyim bunu unutma.

Bir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacağım, şu lanet kaderime sitemler edip, tanrıya son kez yalvaracağım, güzel gözlerin gelecek aklıma, solup gideceğim en güzel çağımda, sensizlik beni çağırdığında, boş sokaklara haykırdığında, artık burada olmayacağım.

Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime ağladım ağladım çocuklar gibi ağladım.

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin.

Yorum yapın