Erkek Kardeş ile ilgili Sözler

Erkek Kardeş ile ilgili Sözler sayfamızda erkek kardeş için söylenmiş en güzel sözleri sizler için derledik, erkek kardeşe güzel sözleri dilediğiniz zaman Facebook, Twitter, WhatsApp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Erkek Kardeş Sözleri

erkek kardes ile ilgili sozler 3 1

Benim yakışıklı mı yakışıklı, tatlı mı tatlı, iyi kalpli bir kardeşim var. Ben daha ne isteyebilirim bu hayattan. Canım kardeşim seni çok seviyorum.

♥ Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

erkek kardes ile ilgili sozler 1 1

Her anında başucunda bitiveren, sızılarını herkesten önce hisseden bir can var ki hayatta ben ona sadece abla diyorum.

♥ Eğer bu dünyada varsa sırtında kardeşlik yükün, kolların ağrır belin bükülür ama kalbin bükülmez. Kardeş sevgisi hiçbir zaman bitmez.

Abla Erkek Kardeş Sözleri

erkek kardes ile ilgili sozler 2 1

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

♥ Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

 

erkek kardes ile ilgili sozler 7 1 1

Senin yanındayken hayatı hep güzel zannederdim ta ki senden ayrılıp, acıları tadana kadar, bana hayatın tüm zorluklarına karşı mücadele edip, savaşmayı öğreten kadın. Kardeşim diye beni her zaman sevenim canım ablam.

Erkek Kardeşe Güzel Sözler

♥ Kardeş; sen yanlış yaptığın zaman yanlışını yüzüne vuran değil yanlışını kendi yanlışı görüp seni koruyan ve seni usulca uyarandır.

erkek kardes ile ilgili sozler 4 1

Kardeşler anlaşamaz, birbirlerini aramaz sormazlar diyenlere haksız olduklarının kanıtıdır bizim kardeşlik ilişkimiz. 

♥ Hayatta varsa bir kardeşiniz; korkmayın hayattan hiçbir zaman başınız sıkışınca yetişir her zaman ilk önce kardeşiniz.

erkek kardes ile ilgili sozler 5 1

Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablan varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

♥ Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.

 

erkek kardes ile ilgili sozler 6 1 1

Küçükken annemi sinirlendirdiğim zaman araya girerdin, sen beni o zamanda korurdun şimdi daha çok koruyorsun. Sen benim koruyucu meleğim canımın içi ablamsın.

Erkek Kardeş ile İlgili Sözler

♥ Benim hayatımdaki en fazla güven duyduğum kişi sensin canım kardeşim. Herkes bir gün  gider ama senin her zaman benim yanımda olacağını biliyorum. Seni çok seviyorum.

erkek kardes ile ilgili sozler 8 1

Arkadaşı seçersin ama kardeşi seçemezsin. Arkadaşını canın istediğinde değiştirirsin ama kardeşi değiştiremezsin. Arkadaşa küsersin bir  daha görüşmezsin ama kardeşe küsersin fakat her zaman onu düşünürsün.

♥ Kardeşlik sözleri olmalı insanın hayat defterinin arasında canı yandığı zaman usulca açıp okuyabileceği güzel kardeşlik sözleri.

erkek kardes ile ilgili sozler 10 1

En güzel yanım benim küçük balım canımın ötesinde taşıdığım canım kardeşim. Gönlüden geçen aklında biten dilinden dökülen kalbinden geçen her zaman en iyi şekilde bulsun seni.

Erkek Kardeş için Güzel Sözler

♥ Kardeşin yanındaysa önüne bakmadan yürüyebilirsin çünkü ayağın yere takılıp düşecek olsan kardeşin buna izin vermeyecektir.

erkek kardes ile ilgili sozler 9 1

Kardeş aldığın nefestir. Sen nefes alamazsan kardeşinin de göğsü daralır kalbi sıkışır. Kardeş kandır candır canandır. Her zaman sevilen bir güzel insandır. Seni seviyorum canım kardeşim.

♥ Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

forex - foreks, yatırım, dolar, borsadan para kazanma veya twitter takipçi kasma gibi işleriniz için bizle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın