Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları Hayat arkadaşımız canımız güzel eşlerimize çok güzel doğum günü mesajları hazırladık. Bu sayfada yer alan eşe en güzel doğum günü mesajlarını sevdiğiniz eşinizle paylaşabilirsiniz.

Eşe Doğum Günü Mesajları

ese dogum gunu mesajlari 1♥ Yüreğim taş olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir, gözlerinden bir damla yaş düşse yüreğimi ateşe verir, Kıymetlim nice senelere.

Eşe Doğum Günü Mesajı Resimli

ese dogum gunu mesajlari 2 1♥ Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım en güzel yerim iyi ki doğdun Sevgilim.

♥ Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana minnettarım. Nice yıllara Sevgilim…

ese dogum gunu mesajlari 3♥ Sevgisine, gülüşüne, merhametine, varlığına muhtaç olduğum can eşim, doğum günün kutlu olsun.

Eşe Doğum Günü Mesajları Resimli

♥ Hiçbir harfi sensiz bir cümleye israf etmedim. İyi ki doğdun baş tacım…

Yılların seni benden ayırmaması duası ile iyi ki doğdun, nice senelere Sevgilim.

ese dogum gunu mesajlari 9♥ Benim en güzel yanım, hayat arkadaşım. İyi ki doğdun…

ese dogum gunu mesajlari 13♥ Yüreği güzel Yarim, Rabb’im sana sağlık, sıhhat, huzur versin doğum günün kutlu olsun evimizin güneşi.

♥ Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni seviyorum iyi ki doğdun.

ese dogum gunu mesajlari 10Evimin içinde senin gibi bir huzur olduğu için Rabb’ime ne kadar şükretsem azdır, hayırlı yaşlara can tanem, doğum günün kutlu olsun.

Eşe Doğum Günü Mesajı Uzun

♥ Gönlümün sultanı, evimin neşesi, biricik eşim doğum günün kutlu olsun.

ese dogum gunu mesajlari 14♥ Taze bahar çiçekleri arasından evime sızan hayat ışığım doğum günün kutlu olsun.

♥ Bugün güneş daha parlak ışıklar saçıyor, rüzgar daha yumuşak esiyor, güller daha güzel kokuyor, evimizin annesi güzeller güzeli eşim çok daha güzel bakıyor. Doğum günün kutlu olsun sultanım.

ese dogum gunu mesajlari 11♥ Uzun yılar yan yana olmayı, birbirimize eş olmayı nasip etsin Rabb’im. Nice senelere, iyi ki doğdun Sevgilim.

♥ Doğduğun gün bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle ve bizimle yaşa! Nice yaşlara Sevgili eşim..

ese dogum gunu mesajlari 4 Ömrümün sonuna kadar yanı başından olmak için dualar ediyorum Rabb’ime. İyi ki doğdun can tanem.

Eşe Doğum Günü Sözleri Kısa

♥ Bir yıl daha yaşadık beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara… İyi ki doğdun Cancağızım.

ese dogum gunu mesajlari 12Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

♥ Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesimsin, sen hayatımda ki en özelimsin, doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

ese dogum gunu mesajlari 5♥ Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzelim.

♥ Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni seviyorum hayatım. İyi ki doğdun…

ese dogum gunu mesajlari 6♥ Hayat arkadaşım ve en kıymetlim. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem.

♥ Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara…

ese dogum gunu mesajlari 7♥ Bu renksiz dünyamın tek rengi olan Sevgili doğum günün kutlu olsun.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

♥ Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

♥ Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, aşkları kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Eşim” diyebildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun bir tanem canım eşim…

ese dogum gunu mesajlari 8♥ Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep senin yüreğinde. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

♥ Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem…

♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğdun sevgilim ve iyi ki benimsin.

♥ Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

♥ Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici, kalbin gibi temiz olsun, huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun her şeyim can eşim.

♥ Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Sevgilim doğum günün kutlu olsun.


Yorumlar

“Eşe Doğum Günü Mesajları” için bir yanıt

  1. Eşe Doğum Günü Mesajı – Anksiyete Dunyasi

    doğum gününde dünyanın en mutlu insanı olabilmesi için elinizden geleni yapmalısınız. Eşe doğum günü mesajı hazırlanırken mesaj içerisinde eşinizi ne kadar sevdiğinizden bahsederek onun doğum gününde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir