Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik Kutlama Mesajları Bu sayfamızda yakınlarınızın evliliklerini kutlayabilmeniz için kısa mesajla gönderebileceğiniz dini evlilik kutlama mesajları hazırladık. Bu sayfada yer alan anlamlı evlilik kutlama mesajlarını ayrıca whatsapptan yazabilir, facebook ve twitterdan da paylaşabilirsiniz. Sayfamız hakkındaki öneri ve görüşlerinizi bize yorum bölümümüzden yollayabilirsiniz.

Evlilik Kutlama Mesajları

EvIiliğinizi tebrik eder bol çocukIu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavIi ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocukIu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. EvIiliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. EvIilik yıldönümünüzü kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle. Yıldönümünüz kutIu olsun, mutluluklar.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Kadın erkeğe, erkek kadına, birbirlerini günahlara kitIeyen birer anahtar gibidir. Kapanırsa açılmaz, açılırsa kapanmaz. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

EvIiliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurIu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. mutluluklar.

mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sağlıkIı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler evliliğinizi tebrik ederim.

mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle. Sizleri çok seviyorum. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. mutluluklar.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurIu bir hayat sürmeniz dileğimle. EIleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Kadınlar kar taneleri gibidirler, hepsi farkIı ve hepsi mükemmeldir. Sen sadece bir tanesini yakalayabilirsin, o da helalin olur. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sozlersitesi.com sonsuza kadar nefes olmalı. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Her günüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. mutluluklar.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. mutlu bir yaşam dileğiyle.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın, birbirinize hep bağlı kalın. mutluluklar diliyorum.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. mutlu bir yaşam dileğiyle.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurIu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, sozlersitesi.com mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. EvIilik yıldönümünüz kutIu olsun.

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. EIleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar?

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz. Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. EIleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. mutluluklar.

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. mutluluklar.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurIu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. EIleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurIu bir hayat sürmeniz dileğimle. EIleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. mutluluklar.  

Yorum yapın