Geceler ile ilgili Sözler

Geceler ile ilgili Sözler sayfamızda gece ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Geceler ile ilgili Sözler

Geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim. Tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim. Gül yüzlüm iyi geceler.

Özdemir Asafın da dediği gibi : Daha doymamışız yaşamasına. Günlerimiz dün bir, bugün iki. Sakın bir şey bırakma yarına. Yarın yok ki.. İyi Geceler.

Seni göremediğim tek zaman aralığı uykuma denk geliyor diye üzülüyordum. Rüyalarımda seni görmeye başlayınca üzülmeyi bıraktım.iyi geceler.

Gece karanlık sen güneşim, uyku sabaha sen sonsuza kadar sevdiğimsin. İyi Geceler.

Göz bebeğim. Ben iyi ki yaşıyorum ve sen iyi ki varsın, mutluluk ne güzel şey, Seni çok ama çok seviyorum. Aşkım İyi Geceler…

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler bebeğim.

Sadece gülüşünle avunduğum Güzelim. İyi Uykular..!

İyi geceler güzel kalanlara… Kapısını güzelliğe açanlara, yüreğini iyilikle sınayanlara, kötülükle beslenmeyip, bir kalp kazanmak için insanlığa çalışanlara… “Hayat Ne Güzelsin” diyebileceğimiz yarınlara ..

Şimdi Uzaklarda Olsanda Hayalin yetiyor Bana, Bir gün geliceksin yanıma, O zaman Başlayacağım yaşamaya.. iyi geceler

Sevme kabiliyetin yoksa bakmayacaksın senin olmayan gözlere, o gözlere bakmak, rüyalarına girmeyi göze almak demektir. İYİ GECELER.

Ağaç ağaç gibi. Çiçek çiçek gibi. İnsan neden göründüğü gibi değil. iyi geceler.

Aşkın satılığa çıktığı, dostluğun bozuk para gibi harcandığı bu güzel dünyada, değerini paha biçemediğim insanlara İyi Geceler.

Huysuzluğumu sevdiğin yerde bekle beni tüm gece seni düşünüyorsam buna özlemek denir iyi geceler

Sen hep mutlu uyu, mutlu uyan ve hep mutlu yaşa ki ben de mutlu olayım canım sevgilim. İyi uykular.

Bir tek ülke istiyorum adı “Dünya.” Bir tek ırk istiyorum adı “İnsan.” Bir tek kaynak istiyorum adı “Sevgi.” Nazım Hikmet

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Sana bir sır vereceğim, umut hiç uyumaz, İyi Geceler.

Eğer uyku tutmuyorsa gözlerini, sigarada duman tütüyorsa ya gelecek için planlar vardır yada geçmişin yorgunluğu… İyi geceler.

Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.. İyi geceler.

Ne balığın yeri akvaryum ne de kuşun yeri kafes.. Peki senin yerin belli mi? Sakın uzaklaşma benden,en uzak mesafemiz yine olsun bir nefes…”İyi geceler.

Kalbinle gördüğün kadardır bu dünya. Kimine bir damla su, okyanustur; Kimine okyanus, bir damla sudur. İyi Geceler.

Bak Yıldızlara Samanyoluna Gökyüzünden Kaymaları tesadüf değildir.Hemen Dilek Tut Şimdi İyi Geceler.

Ruhta ve bedende rahatlık olmadıkça; Döşek rahat olmuş neye yarar. İyi geceler.

Bir an bekle, Arkana dön ve unuttuklarını anımsa… Kaybettiysen ara, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet, Çünkü hayat çok kısa… Şems-i Tebrizi. İyi Geceler.

Bazen en güzeli Her şeyin güzel olması için Dua edip uyumaktır…? Yaşamınızdan Güzellikler, Yüreğinizden Sevinçler Evinizden Huzur Hiç Eksik Olmasın ? İyi G e c e l e r

Bir insan ancak değerini bilenin yanında kıymetlidir. İyi Geceler.

Mucizelere Uyanmanız Dileğimle. İyi Geceler.

Nereye gidelim şimdi, kim sarar derdimizi kim açar kapılarını sonuna kadar hatıralardan başka… Leyla Demirli / İyi Geceler.

Sadece iki kelimelik öğüt verecek olsam ‘Doğruları söyleyin’ derdim. İki kelime daha hakkım olsa ‘her zaman’ı da eklerdim. Randy Pausch. İyi Geceler.

Normaller tehlikelidir ,delilere güvenin. İyi Geceler.

Geceye ay düşer, aklıma gözlerin, iyi geceler her şeyim.

Mutlu olmak için çok şeye gerek yok… Gözün görsün, kalbin anlasın.. Ve ruhun yaşasın iyi geceler

Şimdi SENİNLE Olmak Vardı Sevgili…! Gözlerine Bakıp Uzaklara Dalıp Gitmek…! Ağzından Çıkan Sözde “SEN BENİMSİN” dEDİĞİni Duymak….! Son Nefesime Kadar Nefesini İçime çekmek….! İyi Geceler Sevgili.

İyi birisi olmak kendinizden başka herkesin işine yarar. İyi geceler…

Uyumadan önce kim bırakıyor ki seni aklıma , İyi Geceler.

Umutların gerçekleşeceği bir güne uyanmak dileğiyle, İyi Geceler.

Boş bir kağıda nefesimle yazdım Bana uzak bir adı Hangi duvar yıkılsa altında kalacaktım Uzanmadan kırılacaktı kollarım Bir kere değmeden nefesi nefesime Tükenecekti cemreler Suya üfledim yangınımı Boş bir kağıda nefesimle yazdım Bana uzak bir adı.

Sonra dedim ki kendime !! Hüznüne dost olmayanı .. Yüreğine yük etme !! Azad et gitsin. İyi Geceler.

Seveceksen eğer. Ömür adamaya değer. İyi Geceler..

Eyy!!!_Gözlerinden; Özlemine Düştüğüm Yarim. Söylesene..? Bir Bakışın,Bir Geceye Bedelse, Bir Gülüşün… Kaç Ömre Bedel..!

Ne çok şiir var geceye dair, ne çok aşk var gecelere gizlenen… Bazen dertler sabrı öğretir, sabır şükrü getirir, şükür aşkı demletir… Bu yüzden her zamanki gibi; Eyvallah der bir tebessüm daha not olarak düşeriz geceye…… Güzel bir sabaha uyanmanız dileğiyle en güzeline Rabbime emanetsiniz. İyi Geceler.

Belki de her şey olması gerektiği gibidir. Boşver rabbine bırak kendini… İyi geceler.

Zira “huzur” azizim hele ki bu devirde su gibi aziz nimet. Velhasıl bulunmuyor öyle her gönülde… İyi Geceler.

İnsan, aydınlığı hayal ederek değil, karanlığın bilincine vararak aydınlanır, iyi geceler.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. iyi geceler

Çok Şükür ki,gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor.iyi geceler

Yanımdayken bile sana doyamazken, nasıl anlatılır ki sensizlik.iyi geceler

Çay’ın Demiyle.. Gözlerim’in Nemiyle.. Allah’ın Emriyle SeviyorumSeni daha Ne Olsun ki..iyi geceler

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden..Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.iyi geceler

Dünü toprağa gömmezseniz,yarınlar çiçek açmaz.iyi geceler

Gerçek Sevgi Sabırdır , Affeder, Kabullenir, Yeri Geldiğinde Susar Ama Asla Bitmez.iyi geceler

Hepimiz için bir dilek tuttum,umudunuza umduğunuza uyanın.iyi geceler

Yeni Doğacak Güneşin, Yeni Umutlar Mutluluklar Getirmesi Dileğiyle.iyi geceler

Güzel bir sabaha uyanmanız dileğiyle.iyi geceler

Adına iyi geceler dediğimiz ama birtürlü iyileşmeyen yaralarla başbaşa kaldığımız vakitlerdir geceler.

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara Götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün..iyi geceler

Eğer sen bana gözlerinle değilde kalbinle bakmış olsaydın seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın. iyi geceler

Buğday mı istersin, himmet mi?” demişler dervişe. “Varsa muhabbet verin.” demiş derviş. “Ustamdan öğrendim; muhabbet eğri odunları bile düzeltirmiş.”iyi geceler

Geldiğin yerin bulutunu yanında taşırsan,gittiğin yerin güneşini göremezsin.iyi geceler

Mevsimler değişirken değişmeyen bir tek sen Takvimler dökülürken sana âşık yalnız ben.iyi geceler

Gece biraz daha uzun olmalı Allahım. Karanlık yetmiyor onu düşlemeye. Ve müzisyenler de yeni notalar bulmalı, şairler ise yeni kelimeler.İyi geceler

Yerini yitiren ,yeniden yerleşemez.iyi geceler

Demleyeceğin her çaya, dolduracağın o ikinci bardağa, hep talibim ben.

Salıverin dualarınızı! Mazluma rahmet, zalime azap olsunlar… Amin, iyi geceler

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum. huzurla uyu birtanem..İyi geceler…seni seviyorum..

Yıldızlar yanıp sönerken yattığı yerden gökyüzüne bakan sevdiğime, O yıldızlar bana da şahitlik ediyor sensiz geçen ıssız geceme, sensizliğin verdiği ızdırabıma. Yarın günaydın demek için iyi geceler Aşkıma..!

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Yastığımla uykumu baş başa bıraktım,sırf seninle yalnız kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burada yalnız sen varsın! İyi Geceler.

Yastığımla uykumu baş başa bıraktım,sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burada yalnız sen varsın!!! İyi geceler.

Hani geceden sonra doğar ya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün gelir her şey biter ama sen bendeki ilk bitmeyensin. İyi geceler Manolyam..!

Ben seni gündüzlerden daha çok geceleri yaşıyorum. Yalnız geçen geceme yoldaşım iyi uykular! Seninle kurduğum hayaller olmasa, geceler bana kabus olurdu. İyi uykular sevgilim!

İyi geceler güzel kalanlara… Kapısını güzelliğe açanlara, yüreğini iyilikle sınayanlara, kötülükle beslenmeyip, bir kalp kazanmak için insanlığa çalışanlara… “Hayat Ne Güzelsin” diyebileceğimiz yarınlara .

Rüyalarıma sen gel diye uyuyorum sevgilim,sen de yum gözlerini düşleyerek ikimizi.sen ve ben değil biz demek ne hoş.bizli rüyalar ne hoş.Yum gözlerini rüyanda gör ikimizi..iYİ GECELER..

Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle iyi geceler…

Kalp atışlarımın bana verdiği yetkiye dayanarak, seni çok sevdiğimi söylemek istiyorum.iyi geceler

°Yaşamı güzel kılan; insanların birbirlerinin yüreklerini ısıtmak için bulabilecekleri iyilik dolu sözcüklerdir. Kimilerini ölene dek Unutamazsınız. Geriye dönüp baktığınızda anımsayacağınız tek şey size neler hissettirdikleri olacaktır.iyi geceler

Sevdik, geceleri dua edecek, kadar Sevdik Cehennemin Dibine Çağırsa Gidecek kadar ,çok SEVDİK,iyi geceler

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde günes, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler Herşeyim..!

Hayata yenik umutlarım var yine satırlarımda. Sanki kendimle olan savaşımdan yeni çıkmış gibiyim. Galibi belli olamayan. Kırdığım parçalarımı toplayamaz bir ruh halindeyim. Ve yıkık dökük hayallerim var kimseleri sığdıramadığım büyüklükte. İçimden çığlıklar kopuyor avazım çıktığı kadar susuyorum sessizliğime. Hiç bir gecemi diğerine eş göremiyorum. Ve son bir kez; Sev yüreğim diyorum. “Yorgunum” diyor.İYİ GECELER

Seviyorum SENİ..! Gizlice Sessizce Çığlık Çığlığa ..!! “Seviyorum_SENİ..!!” Delice Çaresizce, Hüzünle…..! İmkansızca Seviyorum SENİ..!! Tüm Kalbimle.iyi geceler

Ne söyleme mi isterdin bilmiyorum…! __Kelimelerle nasıl anlatılır sana olan özlemim….! __Gülüş desem gözlerin kırılır, Sesin desem bakışın darılır…. SENİ ” desem ben dayanamam…._Ben susayım bu sefer. Çünkü bilirim ” SEN ” benim sessizliğimin sesisin.! _Ve beni duyabilen tek kişi ” SENSİN.! iyi geceler

ÂŞIK gönül ateşiyle Sevgiliyi arar; fakat Sevgili de geldi mi, ÂŞIK kendinden geçer.iyi geceler

Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! Özlemim! Nefesim iyi geceler.

Geceyle gönül kavuşmadan… Duvarlarla konuşmadan… Karanlık ay ışığına kafa tutmadan… Herkes acılarını alsın yanına… Buz gibi yalnızlık baş ucumuzda… Vakti hasret, Vakti özlem.. İYİ GECELER

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur, şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.

Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

Kaderimde Kederimde sen ol,Yeterki yanımda ol.Avuç içlerini öperim.iyi geceler

Ruh yürekten beslenir, Yürek ise hep aşk’la Aşk bazen bedene sığar da Beden Aşk’a dar gelir . . . Keyifli vakitler hayırlı akşamlar

Geceniz mutlu, Kalbiniz sevgi dolu olsun…iyi geceler

Gözlerinde Yalakadım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil gecelerin Soğuk Sessizliğinede Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni iyi geceler Birtanem.

Yeni Doğacak Güneşin, Yeni Umutlar, Mutluluklar Getirmesi Dileğiyle.iyi geceler

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun.. İyi geceler.

Boşuna Yakmayın PapatyaLarın Canını , – Seviyorum Diyipte Gideni Çok Gördük .iyi geceler

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım hergün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Kim demiş melekler uyumazlar diye.. İyi uykular cennet kokulum.

Sevdin mi ? Biraz sabır kat kalbine Özledin mi ? Alış demli çay içmeye.iyi geceler.

Buram buram sevgi kokuyorsun burnuma nasıl, birşeysin ki melek görünüyorsun gözüme..kavuşmanın hayaliyle iyi geceler sevgilim

Yıldızlar gibi milyonlarca kabarcık var sanki içimde tek tek senin için çoğalıyorlar,herbiri aşk demek ,sevgi demek, emek demek.Onlardan birkaçmilyon sana gönderiyorum bu gece sevgilim iyi geceler

Gözlerin miydi beni sana bağlayan bilmem ama bakışların dı sanırım her gece seni rüyalarım da tutan.iyi geceler

Aşk bir sihir gözlerimde,gözlerim senin hayalinle gecelerde .Ya ben nerdeyim senin hislerinde.Düşün bunu gecelerce.. iyi geceler

Aklımı okuyabilsen,kalbimi görebilsen dillerimden dökülenlere kulak verebilsen herşeyimin sen olduğunu anlayacaksın bitanem.Aksi mümkün dahi değil.Gecelere de seninle dalmaya hazırım iyi geceler

Sebebi mutluluğum,huzur dolu sevdam iyi geceler tatlı rüyalar sana rüya görürken ki tebessümünden öpüyorum

Sevebildikçe.. Gülebildikçe.. Güldürebildikçe.. Güzeldir yaşamak Yürek yüreğe değebildikçe..iyi geceler.

Bazen ellerimde , bazen gözlerimde ,bazen düşlerimde ama hep kalbimdesin.iyi geceler

Kalbim ateşe düştü sevdanla Gözbebeğim, uykular haram bana hayalin dahi olmadan. Sen gül, mutlu huzurlu ol ,güzel uyu rüyalarında ben olayım o bana yeter.iyi geceler

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… Not: kul hakkı kampanya dışıdır. İyi geceler.

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.iyi geceler

İyi geceler tatlı rüyalar sana.. Yepyeni,bembeyaz bir sayfa açtım ama İmzamı da attım sayfanın tam altında.. İyi geceler tatlı rüyalar sana.

Uyku düzeni bozulmuş bir yalnızlığa uyanıyorum her gece. Mutluluğun sadece adı var..iyi geceler

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Duygusallıktan öleceğiz değil mi; haydi biraz da gülelim. Aman her gece de duygusala bağlanmaz ki. Duygularınızı bir tarafa tekmeleyin, sevdiklerinizi gece gece güldürün.iyi geceler

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevdiğim.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; “yatsın bu dünya!” Cümleten iyi geceler…

İmtihân; Seni olgunlaştırmak için, Allah’ın lûtfettiği bir ikrâmdır . . .iyi geceler

Elveda arkadaşlar.Bu sizlere son satırlarım.Artık veda vakti geldi.Yaptığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum.Hayata gözlerimi kapatmanın zamanı geldi…. Acayip uykum var yaa iyi geceler 🙂

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; ”yatsın bu dünya” Cümleten iyi geceler.

Sordu; Korkmuyorsun mu? Ya bir gun seni unutursam??? Dedim Korkmuyorum! Insan hiç ” caninin icini “unutabilir mi.iyi geceler

Beni güzel hatırla. Sana unutulmaz günler bıraktım. Sana en yorgun sabahlar, gülüşümü, gözlerimi, sonra sesimi bıraktım.”iyi geceler

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Sevdin mi ? Biraz sabır kat kalbine Özledin mi ? Alış demli çay içmeye.iyi geceler

Bu gece Seni üzen şeyi düşünerek uyuma, bir gün biriyle daima mutlu olacağını düşünerek uyu, Çünkü mutlaka bir gün, biriyle daima mutlu olacaksın. İyi Geceler..!

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan, iyi geceler…

Doyulamayan Uyku gibisin. Bir beş dakika daha Dersin ya hani! Seninle bir ömür daha, Bin ömrüm olsa; Doyamam ki..iyi geceler

Cehennem insan yüreğinde sevginin bittiği yerdir. iyi geceler

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun.iyi geceler

Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler Sana Bebeğim

Ben dostun kokusunu uzak diyarlardan alırım sozlersitesi.com ve onun gülüşünü nerde olsa tanırım. Ne mesafeler mesafedir dostunla ne de ayrılıklar hüzünlü.iyi geceler

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem. İyi Uykular Manolyam..!

Kalbim kalbin için attığında güneşin uzaklaşıp gecenin karanlığı gökyüzünü bastığında, güneş gider sen kalırsın . Çünkü sen benim dünyamın güneşisin. İyi Geceler Birtanem..!

Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz. İyi Geceler Nefesim.

Her insanın aynalara göstermediği bir yüzü ve kimseye söylemediği bir hüznü vardır.iyi geceler

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin… Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene… İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Vakit gece,çay sıcak,hüzÜn çok ,uyku yok,Gönül yetim Allah kerim…İYİ GECELER

Özlemim sana sevdiğim, sensiz rüyalarımdan artık bıktım… Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur… İyi geceler biriciğim, seni çookk seviyorum.

Allah’ım! Evlatlarımızın kalplerini iman nuru ile aydınlat. Yavrularımıza hayırlı kısmetler, başarı, huzur, bereket ve sağlık içinde bir ömür lütfeyle! Onları her türlü kötülüklerden ve zararlı alışkanlıklardan muhafaza eyle. Amin. İyi Geceler…

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler.”

Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farz edeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim iyi geceler aşkım.

Birden uyandım doğruldum yatağımda…Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam… Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan… Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle, iyi geceler sana… Kâbusum oldu sensiz geceler artık bana.

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular cantanem…

Bir rüya görürsün sonra uyandığına pişman olursun, işte sen öyle birşeysin sevdiğim. İyi Uykular.

Geceme ışık ol rüyalarımın ateşi ol sadece benim ol iyi geceler olsun aşkım.”

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özledigimi. İYİ GECELER

Geceleri sevdik diye kimse kendini Yıldız sanmasın.iyi geceler

Hayatta payına düşeni değil, düşlediğini yaşayacak kadar şansın olsun, en güzel düşler senin olsun. iyi geceler.

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.”

Senin nasıl uyuduğunu izlemek için, tüm uykularımdan vazgeçebilirim. iyi geceler

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı benli rüyalar.”

Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana, Mutlulukları Hayatına, Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın. İyi Geceler Sevdiğim.

Gözlerimi seninle kapatıp senle açmak beni dünyada mutlu eden tek şey. İyi ki varsın canım sevgilim. İyi geceler.

”Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.”

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar.iyi geceler

En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel herşeyim.. Sana iyi geceler diliyorum birtanem.”

Karanlık gecemin ışığına İyi Geceler Olsun. Tatlılık senden hiç eksik olmasın. Tatlı rüyalar.

”Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun..”

Dünyada bir eşi benzeri daha olmayan tek varlığım, benim olan ve her şeyden değerli olan meleğim; iyi geceler aşkitom.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim.

Her şey senin için; dualarım, özlemlerim.. sırf seni düşünen tek biri var o da benim bunu unutma, iyi geceler bitanem.

Kış sıcacık evi ve huzuru olana güzel. Rabbim dışarıda kalana üşüyene yardım etsin İnşALLAH!⛄ Mutlu, Huzurlu geceler

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi…iyi geceler bitanem.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma cevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Vakit gece yarısı yine herzaman ki gibi seni düşünüyorum, ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum. Hani bir şarkımız vardı ya işte onu söylüyorum…. iyi geceler

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler her şeyim.”

Bu gece bütün sevdiklerin yanında… Ne tatlı uyursun sen şimdi… Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz… Adını can koydum seni canıma koydum… İyi uykular”

Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünkü gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar.”

Hayatımdaki en değerli varlık canımın ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı benli rüyalar.

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sozlersitesi.com sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin iyi geceler

Çok da üzmemek gerek, hayat kısa bir yolculuk.iyi geceler

Ey Yarrr Sen Yıldızları Benden Çok mu Sevdin de Şimdi Her Gece Ay Benim Gözyaşlarıma Şahitlik Ederken Sen Yıldızlar Arasından Bana Gülümsemektesin…iyi geceler...

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle.. İyi Geceler…
İnsan iki küçük et parçasıyla ölçülür, kalbi ve dili.iyi geceler

Daha son sözü söylemedi hayat. Belki güzel yarınlar, mutlu sonlar var. İyi geceler.

Bu dünyada ne yaparsan, dünya er ya da geç sana onun karşılığını mutlaka veriyor..iyi geceler

Hayat, fırtınanın geçmesini beklemek değildir ki!. Yağmurda dua etmeyi becerebilmektir..iyi geceler

Bazen gerçek olmasını istediğim rüyalar; Bazende rüya olmasını İstediğim gerçekler vardır. Tek Gerçeğim, sevgi çiçeğim. İyi geceler…

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Geceleri Uzaklara çığlık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi geceler Herşeyim! Yeni bir krize giriyorum,ellerim titriyor.Üzgün değilim ama;Gözlerim doluyor.Sensizliğin krizi olsa gerek bu! ”İYİ GECELER”

Sevgilim, Sen benim rüyalarımdaki prensim, hayatımdaki umudumsun. İyi geceler Sevdam..!


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir