Güller ile ilgili Sözler

Güller ile ilgili Sözler sayfamızda güller ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Güller ile ilgili Sözler

Keşke koparmasaydım onca gülleri bir değersiz adi insan için.

Kadınlar güller gibidir, bir defa açıldılar mı; yaprakları hemen dökülmeye başlar.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nağmeleri dilinize, Allah sevgisi gönlünüze, bu güzel günün bereketi üzerinize olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Güller solsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım, bir gün öleceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Güller anlatsın sana olan aşkımı, güller anlatsın yansızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım. Bensiz sevgililer günün kutlu olsun.

Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi, yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın. Ben anlatamadım güller anlatsın.

Güller sadece bizim için açtı. Doğa, bizim için uykusundan uyandı. Güneş bizi gördüğünde tekrar doğmaya başladı. Bizim hayatlarımız birlikte anlam kazandı. Sonsuz birlikteliğe adım atacağımız bu mutlu gecemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş, yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Önce yollar uzanır Hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar Onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sen de dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

Sana binlerce gül vermek ısterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek ısterdim ama bir gün ölecegim, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği ıçin...

Bak arkadaş seviyorsan şunları bil. Uzaktır gidemezsin, yakındır istediğini yapamazsın, güzeldir erişilmezdir, sevdalısındır dürüstçe anlamazdır, sozlersitesi.com tek istediğin yalnız kalmaktır onu bile çok görürler seni anlamazlar, sen bence ne yap biliyormusun arkadaş yeter ki sev, tek taraflı olsa bile ebedi sev, sev ki güller utansın kuşlar kıskansın ama onu sev...

Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin, sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N.

Benden kırmızı gülleri aldın al hepsi sozlersitesi.com senin olsun, sen galiba bilmiyorsun ben en çok siyah gülleri severim… Kendini ne sanıyorsun, sen benim olan bir şeyi zaten bana veremezsin haddini bil, nefretimi dahi hak edemedin, edemezsin...

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın sensizliğimi, çaresizliğimi… Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım...

Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin… Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin... Gülüm sen her şeye değersin...

Bu son hatıra belki son satırlarım olacak. Bunu yazan eller topraklarda solacak. Bir gün mezarıma sarı güller ekeceksin, bu da bir sarı güldü ne çabuk soldu diyeceksin.

İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar...


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir