Gurbet Sözleri

Gurbet Sözleri Bu sayfamızda sizler için en güzel gurbet sözlerini ve en güzel gurbet mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki etkileyici gurbet sözlerini ve anlamlı gurbet mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Gurbet Sözleri

Gurbet Sozleri 1

♥ Kendimiz dışında nereye koştuysak, gurbette kaldık.

Gurbet Sozleri 2

♥ Hiçbir dil gurbeti anlatacak kadar güçlü değil. İnsan bu yüzden özledikçe sessizleşir.

Resimli Gurbet Sözleri

Gurbet Sozleri 3

♥ Sevdiğine uzak olan her yer, gurbettir.

Gurbet Sozleri 4

♥ Ey Yar! Zaten gurbet üşütür içimi. Bir de sen soğuk soğuk esme yüreğime.

Gurbettekilere Sözler

Gurbet Sozleri 5

♥ Gurbet acı gelir sözlerime, dayanamaz oldum hasretine.

Gurbet Sozleri 6

♥ Hasret vurdu yüreğime, sensizlik sanki işkence, bu karanlık gecede, gurbet şarkıları benimle!

Aileye Gurbet Sözleri

♥ İnsan için en büyük gurbet, Rabbine uzak kalmasıdır!

Işıkları kaldırıp attım bir kenara! Anlıyor musun? Gökyüzü güneş olsa, sensiz karanlıktayım.

♥ Esas gurbet, duâlarında olmamak olsa gerek.

Sarılırken kokusunu içine çekmişsen eğer özleyince burnunun direği sızlar.

♥ Siz hiç yar saçının telinden, kendinize gurbet yaptınız mı?

Gurbetlik ne uçsuz bucaksız mavi denizde olmak ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Gurbetlik sevdiklerinden uzak ve yalnız kalmaktır.

♥ Yoruldum artık gurbet ellerde memleket hasreti yüreğimin ta derinlerinde.

Memlekete Gurbet Sözleri

Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim. Bir tek bildiğim var sensiz ben bir hiçim.

♥ Seni benden gurbet bile ayıramazken ölüm vız gelir sevgilim!

Gurbet elde garip kaldım ağlarım. Ateş aldım yüreğimi dağlarım. Garip kaldım yüreğime dert oldu. EIlerin vatanı bana yurt oldu.

♥ Yardan ayrılmak ne zormuş, gurbet yardan daha zormuş.

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

♥ Kör olasın sen gurbet, sılaya hasret koydun.

Severken anlamıyoruz değeri, gidince biliyoruz kıymeti, hasret elde öğrendim sevgiyi, gurbet ellerde anladım değerini!

♥ Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, seni severken, senden uzakta olmak. sozlersitesi.com

♥ Turnalardan haber verin, yari çok özledim ben.

 Hasret dolu geceleri öldüreceğim! Bir gün bu ayrılık şarkısını kurşuna dizeceğim, ve seni benden şu anda uzak tutan kaderimi mahkemeye vereceğim!

♥ Sevdiğin nerede nefes alıyorsa, geri kalan her yer sana gurbettir.

Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü ayaydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben.

♥ Havanın serinliği tenini ürpertmesin, bedenim yanında olmasa bile, ruhum hep senin yanında…

Yüreğim umuImayan yaralarla baş edemezken sozlersitesi.com bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü çok özledim.

♥ Yarınlarım seninle dolu her günümde olduğu gibi bugünde adını anarak bitireceğim bugünde hasretinle seni özleyeceğim.

Benden çok uzakta olsan da, sana sarılıp dokunamasam da, sana sesimi duyuramasam da, kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.

♥ Gurbet eller dinlemez ferman, bendeki bu aşk bitmez inan, hasret rüzgârları ebede inan, bu sevda başkasına haram!

Sensizliğimde öğrendim hasret türkülerini, sensizliğimde öğrendim hasretin anlamını, nasıl aşkı seninle öğrendiysem hasreti de seninle öğrendim sevgilim!

♥ Hasretin başımda duman, bir gerçek sen varsın gerisi yalan, hasretin kucağında adını sayıklarım ben sadece seninle yaşarım bebeğim.

Gurbette düşünürüm anılarımızı, her anı daha dün gibi gözlerimde canlanır, senin gülüşünü hayal ederim boş odamda seni düşünerek zamanı geçiririm.

♥ Bir hasret türküsü var dudaklarımda seninle başlayıp seninle biten, bir sen varsın içimde aldığım her nefeste adını haykıran kalbimde!

Bayram olur seninle günlerim, hasret çekerim sensiz iken güzelim, gurbet elde sensiz biterim, ayrılık olursa bu aşkın sonu, kural tanımam ezer geçerim!

♥ Hasret kalmış yüreğim sevgiye, damarlarımda gezer aşkın delice, sensiz gurbet ellerde dilimde tek hece ”seni seviyorum delice.”

Seni senin yanında özlerken, sensiz kalmak beni derinden etkilerken, birde üstüne gurbet nöbetlerim gelirken bu hasrete yürek dayanmaz bir tanem!

♥ ÖzIedim seni çok özledim bekliyorum gelmeni biricik sevgilim, içimde hasret türküsü ve sen varsın gözbebeklerimde beklenen biriciğim!

Hasretin şehrinde düşünüyorum seni, yaktım bir sigara hayal ediyorum gözlerini, bir gün bitecek kavuşacak ellerim ellerine, o zaman inadına güleceğiz hasretle biten günlere!

♥ Gurbette Hasret kaldım gülen gözlerine hasret kaldım sıcacık nefesine nasıl özledim seni bir bilsen hasretim senin her şeyine bir tanem!

Kaybetme korkusu ta içimdeyken, “bekle diyorsun döneceğim bir gün.” Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.

Yorum yapın