Hala ile ilgili Sözler

Hala ile ilgili Sözler sayfamızda hala için söylenecek güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz….

Hala ile ilgili Sözler

hala ile ilgili sozler 1

Nur yüzlü, güzel gözlü canım halam seni çok seviyorum ve her zaman seveceğim iyi ki varsın.

♥ Bak hala bu dünyada ki her şey değişecek bir sana olan sevgim değişmeyecek. Aha buraya yazıyorum. Seni çok seviyorum.

hala ile ilgili sozler 2

Benim hayatımda hiç unutmayacağım insanlar var ve o insanların en başında beni her zaman düşünen canım halam gelir.

♥ Hayatıma neşe katanım, güldükçe gülücükler saçanım, sevdikçe hep daha çok seveceğim canım halam, seni çok özledim.

hala ile ilgili sozler 3

Şekerde tatlıyım diye geçiniyor, oysa ki bilmiyor ki benim halam şekerden tatlı, baldan daha güzel birisi olduğunu.

♥ Eğer hayatı mutlu yaşamak, başarılı biri olarak yaşamak, güldükçe gülmek istiyorsanız size adresi vereyim. vvvvv.Halam. com

hala ile ilgili sozler 4

Halama güzel sözlerin en güzelini söylemek istiyorum fakat ona layık bir söz bulamıyorum tek bildiğim onu çok sevdiğim ve çok fazla özlediğim.

Halaya güzel sözler

♥ Babam olmadığı zaman bir baba oldun, annem olmadığı zaman bir anne oldun, sen en zor zamanlarımda bana kol kanat gerdin. Canım halam.

hala ile ilgili sozler 5

Yüzü güzel, kalbi güzel, kendi güzel halam, hayatın hep başarılarla dolsun, mutluluk ayakucunda dursun, günlerin neşeli ve güzel olsun, seni çok seviyorum.

♥ Halacığım sana gittiğin yerde mutluluklar ve yaptığın işte başarılar dilerim. Geri döneceğin gün senin yollarını gözlüyor olacağım.

hala ile ilgili sozler 6

Benim senin gibi bir halam olduğu için kıskanan arkadaşlarım var, sen kıskanılacak kadar güzel ve iyi birisin halam. İyi ki varsın ve iyi ki benim halamsın. Seni çok seviyorum.

Hala Yeğen Sevgisi ile ilgili sözler

♥ Babam halalarınızı çok sevin çünkü onlar bizlerden sonra sizlere sahip çıkacak, koruyacak ilk insanlar demişti. Çok haklıymış babam. Halacığım Allah senden razı olsun.

hala ile ilgili sozler 7

Benim halam kadar akıllı, başarılı ve çalışkan başka kimse yoktur. Başarı deyince halam, halam deyince başarı aklıma geliyor.

♥ Hayatımın neşe kaynağı, gönlümün mutluluk oymağı bir tanecik sevdiceğim canım halam. Seni çok özledim, kocaman kocaman özledim.

hala ile ilgili sozler 8

Dünyanın melek gibi halasına böyle kelimelerle sınırlı mesaj göndermek ona olan sevgimi hiç anlatmıyor. Benim halama olan sevgim değil kelime, sayfalara sığmaz.

♥ Geçmişinle geleceğine, kalbinle yaşama, neşenle yarınlara öyle adım at ki, hayat sana sadece bakmakla yetinsin. Seni çok seviyorum biricik halam.

♥ Benim halam gibi başka birisini sozlersitesi bulamazsınız, güzelliğini prenseste bulamazsınız, yüreğindeki sevgiyi başka kimsede göremezsiniz.

♥ Canım halam keşke beni bu kadar çok sevmeseydin, ben sana öyle alıştım ki, şimdi sen gidince kimsesiz gibi boynu bükük kaldım.

♥ Sen bizim bir ailemizdin, sana çok alışmıştık, sen gidince evin içi boş, ses seda yok.

♥ Bu mesaj dünyanın en tatlısına, dünyanın en neşelisine veeee dünyanın en enerjik halasına gelsin. Seni çok özledim halacığım.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir