Hobi ile ilgili Sözler

Hobi ile ilgili Sözler sayfamızda hobiler ile ilgili söylenmiş tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Hobi ile ilgili Sözler

Hobilerin insanların boş zamanları doldurmaktan çok daha ötede işlevleri var. Hobiler kişinin görsel, işitsel sozlersitesi.com ve sözel yeteneklerini, karar alma ve iletişim becerilerini, takım çalışmasına yatkınlığını artırıyor. Ayrıca hobiler insanların yeni tanıştığı kişilerle kolay iletişim kurmasını kolaylaştırıp çevre edinmelerine yardım ediyor.

Temel Aksoy

Hobilerin yetişkinlerin hayatına etkisi, oyuncağın çocuğa etkisiyle aynıdır. Hobiler bizi kendimize yeten, yalnızlıkla sozlersitesi.com başa çıkan, doyumlu ve yaratıcı insanlar yapıyor.

Temel Aksoy

Hobiler insanın tahmin etme, strateji geliştirme, planlı hareket etme, ayrıntıları görebilme, sorunlarla başa çıkmadaki sozlersitesi.com hakimiyetini artırır. Düzenli olarak bir hobiye zaman ayırmak, o hobiyi geliştirmek adına yoğunlaşmak zamanı daha iyi yönetmemizi sağlar.

Temel Aksoy

Eğer birinin hobi veya özel alanına izinsiz giriyorsan, karşılaşacaklarına da hazırlıklı olmalısın.

Lüset Kohen Fins

Özlemek güzeldi seni, tɑki senin özlenmeyi hobi edindiğini ɑnlɑyɑnɑ kɑdɑr.

Anonim

Delilik dediğimiz nedir ki, belki de kaderi hobi yapmaktır.

Nihat Genç

Hakikaten boş durana şeytan iş bulurmuş. O yüzden Tanrı aşkına çocuklarınızın bir hobi edinmesini sağlayın.

Emma Chase

Kitap okumak, aşılanması gereken bir virüs sozlersitesi.com değil.Keza bir “hobi” de değil. Ezberlerimizi bozalım artık.

Elif Şafak


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir