Hoşgeldin 2023 Mesajları

Hoşgeldin 2023 Mesajları sayfamızda yeni yıl için söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman Facebook, Twitter, Whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Hoşgeldin 2023 Mesajları

Yasaminca guzel yillar sevgi dolu yarinlar hep senin olsun. Mutlu yillar

♥ Yaşamınca güzel yıllar, sevgi dolu yarınlar hep senin olsun. Mutlu yıllar!

♥ Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.

Sevgi butun kapilari acar. Yeni yilda sevgi dolu gunler dilerim. Mutlu yillar.

♥ Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

2023 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar.

Yeni yilda tum darginliklarin bitmesi ve baris icinde yasanmasi dilegimle. Mutlu yillar.

♥ Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Mutlu yıllar.

2023 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Hedefsiz buyuk seyler yapilamaz. 2023 yilinda tum hedeflerinizin gerceklesmesi dilegiyle. Mutlu yillar.

♥ Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. Yeni yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

Acısıyla, tatlısıyla, іyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Koskoca bir yil daha bitti keyifli ve gulumseme dolu bir yeni yil dilerim.

♥ Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

♥ Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.

Her yeni yil bir başka guzel. Yeni yil sizlere hayatiniz boyunca unutamayacagiz guzellikler yasatsin. Yeni yiliniz kutlu olsun.

♥ Her yeni yıl bir başka güzel. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

♥ 2023 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

♥ Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle.

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

♥ Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

2023 Hoşgeldin Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

♥ Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar.

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.

♥ Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Her yeni yıl başka bir güzel. 2023 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

♥ Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

2023 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2023 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu seneler.

Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2023 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

♥ Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.

Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2023 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar.

♥ Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’nın bizlere sozlersitesi.com verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler.

Hoşgeldin 2023 Sözleri

♥ En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar olsun!

♥ Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

♥ Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

♥ Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

♥ İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun. Armağanınla yücel.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

♥ 2023 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2023 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! Rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun!

♥ Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Yorum yapın