İftar Mesajları

İftar Mesajları sayfamızda iftar özel duası ve sözlerini bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile sozlersitesi.com ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

İftar Mesajları

En tatῘı ve bereketῘi iftarῘlar sizin oῘsun hayırῘı ve güzeῘ iftarῘar.

GünahῘarın zincirῘere vuruῘduğu bu günῘerde en güzeῘ günῘer sizin oῘsun iftarınız güzeῘ oῘsun.

Fani oῘan bu dünyada, değişmeyen tek şey AῘῘaha oῘan inançımızdır, AῘῘaha bağῘıῘığın ne kadar çok oῘursa sozlersitesi.com imanında güçῘü oῘacaktır . HayırῘı iftarῘar..

EdiῘen duaῘar aynı oῘsun, soframız bereketῘi , mübarek ay hepimize hayırῘı oῘsun, hayırῘı iftarῘar.

Bembeyaz yağan bir kar tanesinin, ne yaşanmış ise yaşansın, geçmişin tün hatalarını örttüğü gibi ramazan ayınında senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıçlara vesile olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.

Günahsız kul olmak, ve günahlardan arınmak için, bü güzel RAMAZAN ayında nice hayırlı huzur dolu günleribirlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, Hayırlı IFTARLAR

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğIu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Ramazanın ilk günü, ilk mesajım sana, ilk olmak güzeldir bu hayatta, bu ilki seninle yaşıyorum şuan bunu unutma, hayırlı iftarlar diliyorum sevdiklerinle bu ramazanda

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum..

Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, ” Her şey bitti dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu iftarlar diliyorum..

Cenab-ı Hakkın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan Ayınız Mübarek Olsun, Hayırlı iftarlar..

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar...

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Bugünüde Şükrederek geçirmek yarınlara Şükür dolu başlamak nasip olsun, Hayırlı iftarlar sizin olsun…

Bir lokma ekmegin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, hayırlı iftarlar.

Güzel ayın güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar.

11 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza işık tutan, hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı iftarlar.

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

Bütün müslüman alemin bu güzel sozlersitesi.com ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı ıftarlar

Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, Hayırlı iftarlar..

Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün Güzellikler Bu Mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı iftarlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda Yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakata tutan bizi, Ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar..

Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dilegiyle, ramazanın bereketi üstünde olsun, hayrlı iftarlar dilerim.

Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin, iftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dilegiyle, hayırlı iftarlar.

Bugün Ramazan, Bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi YARADANa açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun. bereketin zengiligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın hayırlı iftarlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.

Mübârek Ramazan Ayı ; kalbini O’nun yoluna koymaya, Ellerini O’nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar..

Bulutlardan Yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsu, Her günün Yağmurdan sozlersitesi.com Sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum...


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir