İngilizce Doğum Günü Mesajları

İngilizce Doğum Günü Mesajları Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel İngilizce doğum günü mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki İngilizce doğum günü mesajlarını ve Türkçe açıklamalarını facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.

İngilizce Doğum Günü Mesajları

Many happy returns! Çok mutlu nice yıllara!
You are my dear dear my dear friend you were born. Sen canımın canı canım arkadaşımsın iyi ki doğmuşsun.

Happy Birthday to you. All of the best wishes for you. Mutlu yıllar sana. Bütün iyi dilekler senin için.
You are a gift from Allah. It is good that I love you, I love you! Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

I want to wish you a happy birthday. Mutlu bir doğum günü geçirmeni dilemek istiyorum.
I am very happy that it is part of my life. Happy Birthday darling. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Wishing you every happiness on your special day. Bu özel gününde tüm mutluluklar üzerine olsun.
Happy birthday. Good you were born. Many happy returns of the day. Doğum günün kutlu olsun. iyi ki doğdun, nice senelere.

Doğum Günü Mesajları İngilizce

May all your wishes come true. Happy Birthday! Tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle. Mutlu Yıllar
It is neither good nor good to be with you when you have no place in our hearts. sozlersitesi.com Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel iyi ki doğmuşsun.

Doğum Günü Mesajları İngilizce

Health success, happiness, love with you, always be with me! Happy New Year. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar.
Today, your birthday is a special day for us because we have a special friend like you. Bugün senin doğum günün bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi özel bir arkadaşımız var nice nice yıllara.

The day you were born I’m sure there was another star in the sky. Nice My love for years! Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice Yıllara Aşkım!
Wishing you every happiness this special day brings. Have a wonderful birthday! Bu özel günün getireceği tüm mutluluk üzerinde olsun. Çok güzel bir doğum günü geçirmen dileğiyle!

Happy Birthday Mesajları

Hey sweety I wish you happy birthday, many happy returns. Haaaaapppy birthday! Hey tatlım! Sana mutlu bir doğum günü dilerim, nice mutlu senelere. Muuuuutlu yıllar!
Bring all the beauties you wish for a new age with surprises you never expected. Happy New Year! Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

How do you expect me to remember your birthday, when you never look any older? Yaşlandığın hiç belli olmazken, nasıl senin doğum gününü hatırlamamı beklersin?
Happy birthday! Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night. Doğum günün kutlu olsun. Her gününün yeni bir başlangıç her gecenin mutlu bir son olması dileğiyle.

Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night.Happy birthday! Her gününün yeni bir başlangıç, her gecenin mutlu bir son olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.
My only darling I started with you now my love turned into a big love fire I love you. Happy Birthday. Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

İngilizce İyi ki Doğdun Mesajları

I can not recollect value, but I can add some good memorabilia to them. Happy New Year my love. Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.
I can not thank you a thousand times. You are my life light. The only reason for my existence is that you are happy with your birthday. Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Before the clock strikes twelve let me take the opportunity to let you know that you have grown a year more. Happy birthday. Saat 12’yi vurmadan bir sene daha yaşlandığını sana bildirme şansını yakaladım. Mutlu yıllar.
We are friends as long as we share the same sky, even though they are hidden miles away. Happy birthday my dear friend. Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

With wishes just for you, Happy birthday, have a super sonic day. Wishing you every happiness on your special day. Sadece senin için iyi dileklerimle, Mutlu yıllar, muhteşem sesli bir günün olsun. Bu özel gününde tüm mutluluklar üzerine olsun.
Life is for those who do not laugh, do not deserve love, do not forget loyalty, and know how to stay true to friendship. Happy birthday my dear friend. sozlersitesi.com Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

It’s so complete with you. You are me, I am you. Your birthday is the day I was born. Good thing you’re good, you’re born! Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun.
I may be far away from you, But you are the only resident of my only heart… So I am wishing a great Birthday to the only resident of my heart. May you live in my heart forever. Happy Birthday. Senden çok uzakta olabilirim ama her zaman kalbimde yeri olan tek kişisin. Bu yüzden kalbimin tek sakinine harika bir doğumgünü diliyorum. Sonsuza kadar kalbimde yaşaman dileğiyle. Mutlu yıllar.

Friends are like stars, you can’t always see them but you know that they are there for you, and thinking of you. Happy birthday. Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.
Kick off ur shoes, take a break, Dance & Shake, light the candles, cut the cake. Make it a day, that’s simply Great! Happy B’Day. 
Ayakkabılarını çıkar, nefes al, dans et ve kıvır, mumları yak, pastayı kes. Gününü gün et, bu tamamen harika. Doğum günün kutlu olsun. sozlersitesi.com

On your birthday, I would like to give you some words of wisdom: Smile while you still have teeth: Many many happy returns of the day.
Doğum gününde sana özlü sözleri söylemek istiyorum: Hala dişlerin varken gülümse. Nice senelere.

İngilizce Doğum Günü Mesajları Kısa

“Wishing you a day filled with love, laughter, and joy. Happy Birthday!”
Senin günün sevgi, kahkaha ve neşe ile dolu olsun. İyi ki doğdun!

“May your birthday be the start of a year filled with good luck, good health, and much happiness.”
Doğum günün, iyi şans, iyi sağlık ve çok mutluluk dolu bir yılın başlangıcı olsun.

“Hope your special day brings you all that your heart desires! Here’s wishing you a day full of pleasant surprises. Happy Birthday!”
Umarım özel günün, kalbinin arzularını getirir! Sana bol sürprizli bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!

“On your birthday, I wish you a year with loads of fun, excitement, and beautiful memories. Happy Birthday.”
Doğum gününde, sana eğlence, heyecan ve güzel anılar dolu bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun.

“You are a unique individual, and your birthday is a celebration of you. May your day be as special as you are. Happy Birthday!”
Sen eşsiz bir bireysin ve doğum günün senin kutlaman. Günün, senin kadar özel olmasını dilerim. İyi ki doğdun!

“May your life be filled with love, laughter, and the warmth of sunshine. Happy Birthday!”
Hayatın sevgi, kahkaha ve güneşin sıcaklığı ile dolu olsun. İyi ki doğdun!

“Birthdays are a new start; fresh beginnings, a time to start new endeavors with new goals. Move forward with fresh confidence and courage. Happy Birthday!”
Doğum günleri yeni bir başlangıç, taze başlangıçlar, yeni hedeflerle yeni girişimlerde bulunma zamanıdır. Taze güven ve cesaretle ilerle. İyi ki doğdun!

“You are very special, and that’s why you need to float with lots of smiles on your lovely face. Happy birthday.”
Sen çok özelsin ve bu yüzden güzel yüzünde bir sürü gülümseme ile dolup taşman gerekiyor. İyi ki doğdun.

“Wishing you a birthday that’s bright and sunny too. Filled with love and happiness in every way for you.”
Sana, her şekilde sevgi ve mutluluk dolu, parlak ve güneşli bir doğum günü diliyorum.

“May your path ahead be filled with all the love and success you deserve. Happy Birthday!”
İlerleyen yolda, hak ettiğin tüm sevgi ve başarı seninle olsun. İyi ki doğdun!

Yorum yapın