İslami Dini Günaydın Mesajları

İslami Dini Günaydın Mesajları sayfamızda dini günaydın mesajları ve sözlerini bulabilir, facebook, twitter, whatsapp üzerinden sozlersitesi.com tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

İslami Dini Günaydın Mesajları

Islami Dini Gunaydin Mesajlari 1

♥ Bir tutam sevgi bir tutam dostluk bir tutam mutluluk gönderiyorum yüreğinize hep mutlu olmanız dileğiyle… Günaydın.

Dini Günaydın Mesajları

Islami Dini Gunaydin Mesajlari 2

♥ Bin damla serpilsin kalbine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Günaydın.

Islami Dini Gunaydin Mesajlari 3

♥ Gününüz aydın, sağlığınız yerinde, rızkınız bol ve bereketli, ömrünüz uzun ve hayırlı olsun...

Dini Sabah Mesajları

Islami Dini Gunaydin Mesajlari 4

♥ Allah kuluna üç şekilde cevap verir; “Evet” der, istediğini verir; “Hayır” der, daha iyisini verir; “Bekle” der ve en iyisini verir… Her şey gönlünüzce olsun. GÜNAYDIN

Islami Dini Gunaydin Mesajlari 5
♥ Günaydın! Evinizden bolluk, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günleriniz olsun.

Dini Günaydın Sözleri

Islami Dini Gunaydin Mesajlari 6

♥ Hayır dileyelim Allah’tan, günümüz uzak olsun her türlü beladan, hayırlı ve güzel sabahlar.

Hayırlı ve mutlu sabahlar… gününüz ve gönlünüz hep açık olsun

♥ Mevlamız elimizi Kuran’sız, sozlersitesi.com gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek, günümüz hayırlı olsun.

Dualarımın gözü yüksekte, lakin haddimin sozlersitesi.com boynu hakkın karşısında eğilmekte. Rabbim; hakkımızda hayırlı olan neyse ihsan eyle… amin. Hayırlı günler, günaydın.

Allah sevgisiyle kalpleri doῘu gönül dostῘarı.Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun.İnşalah Hayırlı Sabahlar

♥ Şafak vakti duam, Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Günaydın..

Alahü teâlâ’ nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasib etsin hayırlı sabahlar.

♥ Varlığı ebedi, merhameti sonsuz, adaleti eksiksiz oῘan Yüce Allah, el açıp kendisine dua sozlersitesi.com edenleri geri çevirmez. Sabahın en hayırlı saatlerinde duaῘarınızı eksik etmeyin, hayırlı günler, günaydın..

Selamun Aleykum ve Rahmetulah ve Berakatuhu. Alah C.C. rahmeti, Efendimiz sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemizin üzerinde olsun, hayırlı sabahlar.

♥ Güzel bir gün hayır duaları ile başlarhayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah…İman ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli helal olsun, cümleten hayırlı sabahlar..

Sabahları ALLAHu Teala’nın adıyla uyanmak sanki yeniden doğmak gibiHayırlı sabahlar

Ettiğiniz duaların makbul olması dileğiyle günaydın dostlarım.

♥ Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoῘdan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Günaydın.

Huzurun daim olması dileği ile Günaydın.

♥ Bugün bir günümüzü daha aydınlatan Allah’a (c.c) şükürler olsun. Cümleten hayırlı sabahlar.

Yüce Allah’ın rahmet kapısı hiç kapanmaz, el açan mahrum kalmaz, Hayırlı bir gün geçirmeniz dileğiyle. Günaydınlar.

♥ Günaydın aşkım. Günün aydın olsun. Seni çok seviyorum. Güne güzel, huzurlu ve Hayırlı başlayıp öyle tamamlaman dileğiyle. Hayırlı sabahlar Gönlümün efendisi.

Şartlar ne olursa olsun ilk şartımız Bismillah ile olsun. Hayırlı sabahlar!

♥ Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın canım.

Alah’ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar cümleten

♥ Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzüῘen, herkese nasip olmayan mutluluk denen sozlersitesi.com o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı cumalar dilerim.

En mutlu en güzel sabahlar senin olsun… bugünün ve gönlün hep mutluluk dolsun.

♥ Cennet nerede bilir misin? Gülen gözlerde, tatlı sözlerde, mutlu yüzlerde, bazen gündüzlerde, bazen gecelerde ama; en güzeli…Sevgi dolu yüreklerdeGünaydınlar, Hayırlı Günler

Evrenin yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Gününüz aydın olsun.

♥ Herkese hayırlı, huzurlu ve bereketli sabahlar. Günaydın yeni güne Bismillah

Rabbim bizleri ruyadan uyandırsın, bizleri; dinsiz, bayraksız, vatansız bırakmasın. Ezanlarımız susmasın kıymetini bilelim dinimizin, aldanmayalım, aldanan aldatanın kölesi olur. Hayırlı sabahlar.

♥ Sicim gibi rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar

Varlığıyla hayatı yaşamaya değer kıῘan arkadaşım, hayırlı ve mutlu bir gün geçirmeni dilerim Günaydın..

♥ Kurban olduğum Allahıma dua et hiç bir zaman ümütsizliğe kapılma, ve yüce Allahım bir duayı kabul ediyorsa veya etmiyorsa, elbet bildiği vardır. Hayırlı huzurlu günaydınlar

Günaydın, karanlık geceyi aydınlık güne çeviren rabbim sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile hayırlı bol kazançlı günler.

♥ Dilini kalem et, gözyaşını mürekkep, bir duyan, gören var elbet, sen yeter ki istemesini bil dua et Günaydın, Hayırlı sabahlar,

En güzel sabah sabah namazı ile başlar günümüz aydın işlerimiz kolay gelsin Allah Ettiğimiz duaları sozlersitesi.com kabul etsin Hayırlı Sabahlar dostlar

♥ Selamün Aleyküm İnsanlar Hayırlı Nurlu sabahlar Günümüz aydın olsun Mazlumlara çaresizlere Allah yardım etsin.

Günümüz aydın ve bereketli olsun Allah teala bizleri iyilerden eylesin inşallah. Birbirimize dua edelim ki meleklerde bizlere dua etsin..

♥ Yeni yeniden bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah’a şükürler olsun. Günaydın.

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzüde hayırlı kılsın..

♥ Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun, saadetler hepimizin olsun, ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun, cumanız mübarek olsun, günaydın.

Rabbim, en sevdiğini en sevdiğim eyle ve değmesin sana yakῘaşmayacak sevgi yüreğime. Eğlenceli bir sozlersitesi.com gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı sabahlar.

♥ Bu mübarek günün hürmetine dularınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar

♥ Hataya düştüğünde sozlersitesi.com tövbe et, günaha dalıp gitme. Çünkü insan suya düştüğü için değil, sudan çıkamadığı için boğulur. Hayırlı sabahlar,

Yorum yapın