İyi Dilek Mesajları

İyi Dilek Mesajları Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel iyi dilerde bulunma sözlerini ve mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki dosta iyi dilek mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İyi Dilek Mesajları

Her yeni gün geçen günlerini aratmasın, mutluluk seni bizim aramıza katsın.

Bir dilek tuttum senin için mutlu ve huzurlu yarınların için sevgi neşe ve bolluk arkadaşın olması için.

Mezuniyetini en içten dileklerimle kutluyorum, hayat okulunda başarılar diliyorum.

İyi dilekler diledim senin için bilmem etkisini hissettin mi? Bekle birazdan yağmur gibi üzerine yağacaklar.

Yeni işinde başarılar diliyorum, kariyerinde yükselmeni ve hayırlı çalışmalar dileklerimle.

Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değişme! Bir Dilek: Beni unutma. Bir Yalan: Seni hiç sevmiyorum. Bir Gerçek: Seni çok özlüyorum.

Melekler üzerinde kanat gersinler seni kem gözlerden götürsünler sevgili gözlere yakın etsinler Allah’a emanet olasın.

İyi dilek ve temenniler her konuda değişik format içermektedir. Siz değerli okurlarımızdan değişik konularda iyi ve güzel dilek temenni mesajlarınızı konuya cevap olarak bekliyoruz.

Uzaklarda çok uzaklarda engin dağların ardında bağırmak haykırmak istiyorum çok değil üç kelime seni çok seviyorum.

Başaklar doldukça eğilir. Papatya hüzünlendikçe boynu bükülür. Güneş yükseldikçe ruhu yücelir. Sen ki, bir başak kadar olgun; papatya gibi mağrur; güneş kadar sıcak ve aydınlıksın.

Dost vurulunca değil unutulunca ölür. Biz sevdiğimizi kan çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız.

Sevgi feda edebileceklerle ölçülüyorsa eğer, aç gözlerini ve etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim sana, ama sakın aynaya bakma o gördüğünü asla!

Rüzgârın kemanini çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede sozlersitesi.com yatağına uzanıp ta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

Gözlerin nehir, kaşların köprü olsa, tam ortasından geçerken ipler kopsa ve ben yanaklarından süzülüp düşsem dudaklarına, beni öper misin? Yoksa gözyaşı gibi siler misin?

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun

Sana içimden en güzel dilekler, gönül bahçemden yollarına çiçekler yüreğimden sonsuz sevgiler ve yanağına kocaman öpücükler gönderiyorum çünkü seni özlüyorum.

Sen yürü ben izin olurum, sen sor ben cevabın olurum, sen her zaman kalbinin olduğu yerde ol ki, belki bir gün kalbinin sahibi olurum.

Ömür denilen yıllara hicranı diziyorum. İçimdeki acıyı herkesten gizliyorum. İnsanım ben, ümitle yaşıyorum. Senden merhamet değil sevgi bekliyorum.

Evlilik yıl dönümünüzü en içten dileklerimle kutluyorum hayırlı mutlu nice yeni senelere ulaşmanızı diliyorum.

Gördüm diyebilseydim eğer gördüklerime kimseler inanmazdı, hayal derlerdi, bilselerdi sende neler gördüklerimi bir ömür boyu hayal görmek isterlerdi.

Kahramanlık ne tek başına bir yükseliştir. Nede yıldızlar gibi parlayıp sönmek. sozlersitesi.com Kahramanlık; ileri atılmak ve bir daha dönmemektir.

Hayatın bütün güzellikleri ve mutlulukları yanında olsun, gönlünden huzur ve sevgi hiç eksik olmasın, güzel hayallerin bir bir gerçek olsun, güzel delklerim hep seninle beraber olsun.

Sağlık sıhhat ve mutluluk dileklerimi senin için biriktirdim şimdi hepsini birden sana gönderiyorum sakın altında kalma sen de ban yolla.

Uyanınca insanı uyandığına bin pişman eden geriye dönmek isteyip de dönmeyince çaresizlikten delirten hayatta sadece bir kez görülecek harika bir rüyasın sen.

Hayır güzel ve iyi dilekler benim dilimdeler, senin için tekrar tekrar dolaşıp duruyorlar güzel dileklerim hep seninle beraber unutma.

Bizim yörelerde kaderimiz doğuştan yazılır, şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevdamız yüreğimiz kadar mert olur, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır.

Yağmurun toprakla buluşması, güneşin yeryüzünü ısıtıp – aydınlatması gibi, gökkuşağı görmenin mutluluğu gibi. Dileklerimiz gerçek olsun.

Hayallerini beklentilerinle kurma, umutlarını da yitirirsin! Yıldızlara her baktığımda onlara seni sevdiğimi söylüyorum ama sana asla çünkü aramızda ay, yıldızlar ve benim kahrolası gururum var. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir