Kadın İstismarı ile ilgili Sözler

Kadın İstismarı ile ilgili Sözler sayfamzıda kadın istismarı için sölyenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Kadın İstismarı ile ilgili Sözler

İmansızda vicdan olmaz çocuğum Kırk cesette bir can olmaz çocuğum Tay büyük at olur ona sözüm yok İt büyüyüp insan olmaz çocuğum

Bir kereden çok şey olur! Yasalar sapıkları değil çocukları korusun..

Hiç bir söz o çocukların yaşadıklarını, acılarını, korkularını tarif etmeye yetmez.

Atatürk:“Küçük hanımlar, beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.”Atam biz o çocukları canilerden koruyamadık özür dileriz.

Ahlak.. Vicdan.. Insanlik.. Hangi kelimelerle hangi cumlelerle anlatilir ki yapilan Serefsizlik ?!

Evlatlarımız devletimizin geleceğidir. Kim geleceğimizle oynarsa en ağır şekilde cezalandırılmalıdır...

İnsanın yüzlerine bakmaya kıyamadığı çocukların canına nasıl kıyıyorsunuz ey caniler

Çocukluğu bitirdiniz. Onlara tecavüz ettiniz. Çocukken çocuk sahibi yaptınız, anne yaptınız. Çocuk gelinler verdiniz dünyaya, çocuk anneler! Çocukları susturanların, gözyaşı döktürenlerin, geleceğine kast edenlerin cehennemi dünyada yaşaması dileğimle
Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar! / Mustafa Kemal Atatürk

Siz namusu o kadar çok kadınlara yüklediniz ki çevrenizdeki namussuz erkekleri göremediniz

İnsan olmaktan uzak, hayvandan daha aşağı rezil insanları duydukça, gördükçe; İslâm’ın ceza sisteminin ne kadar elzem ve ehem olduğunu bir kez daha idrâk ediyoruz.. “Eğer ceza vermek isterseniz size ne yapıldıysa onun sozlersitesi.com dengiyle ceza verin.” | Nahl Suresi 126. Ayet.

İnsanlık her geçen gün değer kaybediyor

Candan öte canın adıdır evlat; Rabbim evlatlarımızı dua zırhı ile korusun, Yollarına iyi insanlar çıkarsın, Kötülere fırsat vermesin, İmtahanları ağır kullarından eylemesin..

Çocuklar susar, Sen susma,

Avrupadan ithal edilen Yamalı bohça kanunlar Sadece garibana uygulandı yıllarca Kendi göbeğimizi kendimiz keselim Yerli ve milli anayasa istiyoruz!

Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayım, zorundayız.

Çocukları da koruyamayacaksak ne diye siyasetten bahsediyoruz.

Vatana ihanetin ve çocuklara dokunmanın nedeni olmaz bedeli olur,her kahpe soyu bu bedeli ödemelidir !!!
Bir çocuk görüyorum… Küçücük masum bir kız çocuğu Gözlerindeki sevgisi parlıyor Bir çocuk seviyorum… Gözlerinde kaybolmuş Umudun resmi çiziliyor Bir çocuk yazıyorum… EYLÜL adında Şeker tadında Hayatının baharında Toprak altında..!

Minicik cocuklar, minicik hayvanlar, savunmasiz insanlarin sesi olun artik !

Şu yavru öyle cansız yatarken Ne siyaset konuşulmalı Ne survivor olmalı Ne eğlence programları izlenmeli Kısacası o toprakta yatan sadece eylül degil tüm insanlık yatıyor…

Eylüller,Leylalar için, çocuklarımızı ,genç kızlarımızı, kadınlarımızı kaçırıp, vahşice zulmedip hunharca öldüren caniler için idam istiyoruz

Vatana ihanet edene, çocuklarımiza hallenen şerefsizlere, kadına kalkan ellere lanet olsun

Bahar kokulu çocukları yıkayıp gömmekten bıktık
Minik bedenime, minik yüreğime dokunma..

İki idam sehpası kurulsun Biri tecavüzcülere, diğeri vatan hainlerine

Çocuklara kıymayın efendiler, savunmasız canlılara kıymayın efendiler…

Söyleyecek sözüm, yazacak cümlem kalmadı!

Pırıl pırıl bakan gözler, ışıldayan yürekler, sevgi ve ilgiye muhtaç küçük bedenler, onlar bizim geleceğimiz. Yakmadan, yıkmadan sevgiyle büyütelim!

Çocuklara bırakın tecavüzü yan gözle bakana bile lanet olsun

İlginizi Çekebilir : Ağır Mesajlar

Bu sapkınlığın dini ırkı mezhebi sağı solu a)partisi b)partisi yok Küçücük çocuğa tecavüz edip öldürmenin hiç bir lugatta yeri yok! İdam sehpaları kurulsun o iğrenç bedenleri çürüyüp kokana kadar bu yaratıkların leşleri ibreti alem için meydanlarda sallandırılsın

2 Metre Yağlı Urganın Çözemeyeceği Hiçbir Mesele Yoktur. !

Toprak utandi su utandi bahar kokulu cocuklari gommekten siz utanmadiniz katledip oldurmekten
Pedofili hastalık değil, O…. ÇOCUKLUĞUDUR.

Tesettürlü görür gizemli bulur, Mini etekli görür yollu bulur, Çocuk görür savunmasız bulur, Bu şerefsizler hep bi yolunu bulur.

Bu aziz millet çok yaralı Ümmetin son kalesi Artık nefes almak istiyor İçimizdeki: SAPIKLARIN KATİLLERİN DARBEYE TEŞEBBÜS EDENLERİN İdamını istiyoruz! Bunları mapusta beslemek Millete ve ümmete zulümdür!

Dokunmayın miniklerimize! Dokunmayın genç fidanlarımıza! Dokunmayın Kadınlarımıza! Sabrımız kalmadı artık… Çocuk susar ama Ben susmayacağım Sen susmayacaksın Biz susmayacağız..


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir