Güzel Kadir Gecesi Sözleri

Güzel Kadir Gecesi Sözleri Kadir Gecesi nedir ve İslam âleminin heyecanla beklediği mübarek 2022 Kadir gecesi ne zamanKadir Gecesi 202227 Haziran Çarşamba akşamını 22 Haziran Perşembe gününe bağlayan geceye denk geliyor. Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirildiği ve ‘Bin Aydan Daha Hayırlı Gece‘ olarak nitelendirilen Kadir Gecesi‘nde ailenize, akrabalarınıza, sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbinden Güzel Kadir Gecesi Mesajları ( Kadir Gecesi Mesajları 2022) bu sayfada derledik. İşte telefonunuzdan, bilgisayarınızdan yada tabletinizden sevdiklerinizin kandilini kutlamak için hazırladığımız En Güzel Kandil Mesajları, Kadir Gecesi sözleri, Kadir Gecesi smsleri...

Güzel Kadir Gecesi Sözleri

guzel kadir gecesi sozleri 1

Bugün unuttuğum kişileri hatırladığım gün değil, çok sevdiğim kişileri dua ile andığım özel bir gündür. ‘Ben beni seven ümmetimi almadan cennete gitmem’ diyen bir Peygamberin (s.a.v) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile kandilimiz mübarek olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 2

♥ Irmak vadiden, sevda denizden, dua yürekten kopar gelir. Yüreğimdeki duaya ortak ettim seni. Sende dualarından mahrum etme beni. Dostun hası huzur verir, muhabbeti ömür verir, sozlersitesi.com yüzündeki tebessüm cemali Resul’den gelir. Rabbim ömrüne ömür, gönlüne huzur versin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecesi ile ilgili sözler;

♥ Rabbim dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullarından eylesin. Hayırlı Kandiller.

guzel kadir gecesi sozleri 3

♥ Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 4

♥ Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu günde düşen damlaların sizi ailece serinletmesi dileğiyle. Kandiliniz Kutlu olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 5

♥ Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kandiliniz mübarek olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 6

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Kandiliniz mübarek olsun.

Kadir Gecesi ile ilgili anlamlı sözler;

guzel kadir gecesi sozleri 7

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere.

guzel kadir gecesi sozleri 8

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun belki yorgun yine de mutlu yine de sevgi dolu nice kandillere.

guzel kadir gecesi sozleri 9

İlahi esintilerin kalpleri serinlettiği, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle. Kandilinizi mübarek olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 10

♥ Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed (s.a.s)’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandillere...

guzel kadir gecesi sozleri 11

♥ Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e! Hayırlı kandiller.

♥ Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

guzel kadir gecesi sozleri 12

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir gecesiniz hayırlı olsun !

guzel kadir gecesi sozleri 13

♥ Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Güzel Kadir Gecesi sözleri;

guzel kadir gecesi sozleri 14

Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kadir gecesiniz mübarek olsun!

♥ Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar. Rabbim o nasiplilerden eylesin, hayırlı kandiller.

guzel kadir gecesi sozleri 15

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir gecemiz mübarek olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 16

♥ Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi olan Kadir Gecesinde, kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Hayırlı kandiller.

♥ Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin sozlersitesi.com saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kadir Geceniz mübarek olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 17

♥ Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Kadir Gecesi kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 18

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kadir Gecemiz mübarek olsun.

guzel kadir gecesi sozleri 19

♥ Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kadir Geceniz mübarek olsun!

guzel kadir gecesi sozleri 20

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Kadir Gecen mübarek olsun.

Kadir Gecesi Mesajları

♥ Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle hayırlı kandiller.

♥ Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle nice kandiller.

♥ Kalpler vardır ,sevgiyi yasatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için Kandiliniz Mübarek Olsun.

♥ Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları sozlersitesi.com bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

♥ Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e Hayırlı kandiller!

guzel kadir gecesi sozleri 21

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Kadir Gecesi ile ilgili mesajlar;

♥ Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

♥ Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece Kadir gecen mübarek olsun.

“Güzel Kadir Gecesi Sözleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın