Pazartesi, Mayıs 29, 2023

Kadir Gecesi Sözleri

Bu mübarek gecede dualarınız kabul ve makbul olması dileklerimle, Kadir Gecenizi kutlar, size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gözleriniz ışık dolsun, gözleriniz iman aşkına boğulsun, avuçlarınız dua dolu olsun, Kadir geceniz mübarek olsun.

Hayırlı Kandiller… Yüce Rabbim bu güzel gecede bizlere onun rızasını kazanacak ameli versin, Kadir geceniz hayırlı olsun.

Kadir Gecesi bu gece İslam aleminde namazlar ve okunacak dualarla ifa edilecek. Sizde sevdiklerinizin Kadir Gecesi’ni kutlamak isterseniz, işte en güzel kadir gecesi mesajları.

Ellerini aç melekler gül koysun, gülü kokla ki kalbin sevgiyle dolsun. Bu dünya sana ve sevdiklerine cennet olsun. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun…

Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olsun. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her sozlersitesi.com şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Hayırlı Kandiller.

Her keder bir kader ile takdir edilir. Ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. Dua ile hayırlı Kadir Geceleriniz olsun…

Yüreğine bin damla serpilsin ki yüreğin ferahlasın, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun ki huzur dolu bir yaşamın olsun, bu mübarek Kadir gecesinde tüm dualarınız kabul olunsun.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabbim. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun…

Huzurlu kalpler vardır sevgiyi paylaşıp büyütmek için, kıymetli insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, mübarek kandiller vardır dua etmek ve af dilemek için... Bu mübarek sozlersitesi.com gecenin hakkımızda hayırlara vesile olması dileğiyle hayırlı kandiller.

Bu değerli Kadir gecesinde, kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c.) tüm dualarınızı kabul etsin. Hayırlı Kandiller.

Beden de baş ne ise imanda da sabır aynıdır. Başsız beden olmayacağı gibi sabırsız da iman olmaz. Kişinin sözü aklını ve faziletini gösterir. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun.

Allah’ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekber’ine vasıl eylesin. Kadir geceniz mübarek olsun…

Yüreklerin bir attığı duaların gökyüzüne yükseldiği mübarek Kadir Gecesinin hayırlara vesile olmasını ve ömrünüzün sağlık, huzur ve iman dolu geçmesini dilerim.

En son ve hakiki din olan İslam’ın yaşantımızdaki en önemli yönlendirici unsur olmasını, adalet ve dürüstlüğün hakim olduğu sevgi dolu mutlu günlerle birlikte temenni ve niyaz eylerim. Kadir Geceniz kutlu olsun…

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllara dursun sen ona buna değil Allah’a kulsun sen zulmetler için de parlayan nursun senin gibi dostun Kadir Gecesi Mübarek olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere eski zamanlara, gülücükler getirsin, öyle içten, öyle samimi olsun, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Hayırlı Kandiller.

Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Kadir geceniz mübarek olsun.

Mübarek Kadir Gecenizin en derin sevgi ve saygılarımla kutlarım. Dareyn’de cümlemize afiyet ve sozlersitesi.com selametler dilerim. Nice mutlu ve kutlu günlere saadet, devlet, izzet ve şefkatle erişmenizi temenni ve niyaz ederi. Kadir Geceniz mübarek olsun…

Kardeşliğin, dostluğun, sevginin, umudun hayatınızda hep olduğu, dualarınızın kabul edildiği bir Kadir Gecesi geçirmeniz dileklerimle Kandilinizi tebrik ederim.

Cennet nerededir bilir misin? Gülen gözlerde, tatlı sözlerde, mutlu yüzlerdedir. Bazen gecelerde, bazen gündüzlerdedir. Ama en güzeli

Sade duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, sozlersitesi.com açılan eller var. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Ya Rabbim, cezadan affına sığınırım, gazabından rızana sığınırım, senden sana sığınırım. Zatın yücedir, seni övmek için kelime bulamıyorum. Sen kendini övdüğün gibisin. (Peygamberimizin Kandil Duası) ÂMİN… Hayırlı Kandiller.

Ne zaman ki iyi kilerimiz keşkelerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyi kilerle dolu bir yaşam dileğiyle hayırlı kandiller.

Arşı Ala’nın kapılarının ardına kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle! Kadir Geceniz mübarek olsun.

Ey Rabbim, dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslam’ın yolundan ayırma. Kadir Geceniz mübarek olsun…

Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek gecede melekler dört bir yanını sarsın. Derdine derman, gönlüne iman dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun…

Ey Rabbim! Razı olacağın amellerle süsle ömrümüzü, Razı olacağın kullarından eyle bizi. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur getirsin. Mübarek Kadir Geceniz hayırlı olsun…

Tüm yürekler sevinç dolsun. Umutlarınız gerçek olsun. Acılarınız unutulsun. Dualarınız kabul ve mübarek Kadir Geceniz hayırlara vesile olsun…

Kul fanidir, yol mukaddes. Bir gün verilecek son nefes. Ne makam kalıcı, ne de heves. Sadece Kurandır gerçek adres. Yüreğin cennet gibi güzel, cennet senin gibi özel yüreklerle dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun…

Merhameti sonsuz olan yüce Allah, kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Onun yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Bugün kandil bugün kadir gecesi Allah ettiğiniz Duâlarınızı kabul etsin inşallah Kandiliniz mübarek olsun.

Her kim, imanından dolayı ve mükafatını yalnız Allah’tan umarak Kadir Gecesi’ni ihya ederse, geçmiş günahları affedilir.
Hz. Muhammed (s.a.v). Bugün ettiğimiz bütün ibadet ve dualarımız kabul olsun. Kadir geceniz mübarek olsun.

Gönül dünyanda ‘ALLAH’ I bulduysan, ölüm de güzeldir, ömür de. Eğer kalbini ALLAH’IN isimleriyle süslediysen nefes almakta güzeldir, vermekte. Yolun ‘HAK’ yoluysa koşmakta güzeldir, yürümekte.. Hz. İbrahim (a.s) gibi teslim oldun mu ALLAH’A ateşe atılsan da gül olmakta güzeldir, kül olmakta. bu mübarek günde affedilmek duasıyla… Hayırlı Kandiller.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN GÜZEL SÖZLER