Kayınpedere Doğum Günü Mesajları

Kayınpedere Doğum Günü Mesajları Bu sayfamızda kayınpederlerinize gönderebileceğiniz doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Ayrıca bu sayfamızdaki kayınpedere en güzel doğum günü mesajlarını sms olarak gönderebileceğiniz gibi facebook, twitter ve whatsapp yoluyla da paylaşabilirsiniz. Yorum, öneri ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Kayınpedere Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutIu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara canım kayın pederim.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutIu olsun canım kayın pederim.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutIu olsun canım kayın pederim.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutIu olsun sevgili kayın pederim.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutIu olsun canım kayın pederim!

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun canım kayın pederim! mutlu yıllar.

İyi ki doğdun bir tanecik kayın pederim. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostIuğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutIu olsun bir tanecik kayın pederim.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutIu olsun  canım kayın pederim.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgili kayın pederim.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik kayın pederim. Doğum gün kutIu olsun.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice mutlu yıllara biricik kayın pederim.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili kayın pederim. Doğum günün kutIu olsun.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… mutlu yıllar canım kayın pederim. İyi ki doğdun!

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. BiI ki unutulmadın. Doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin biricik kayın pederim. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. BiI ki unutulmadın. Doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım kayın pederim. Sevgi ve sozlersitesi.com mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutIu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutluIlukların sonsuz doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutlulık hep senin olsun. Doğum günün kutIu olsun sevgili kayın pederim. Nice mutlu yıllara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzeli yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutIu olsun biricik kayın pederim.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutIu olsun bitanecik kayın pederim!

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım kayın pederim. Doğum Günün KutIu OIsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutIu olsun canım kayın pederim.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. mutlu yıllar bitanecik kayın pederim.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana canım kayın pederim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik kayın pederim. Doğum günün kutIu olsun.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım kayın pederim. Doğum Günün KutIu OIsun.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar sozlersitesi.com değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutIu olsun bir tanecik kayın pederim.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurIu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutIu olsun biricik kayın pederim.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutIu olsun bir tanecik kayın pederim.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir