Kızım ile ilgili Sözler

Kızım ile ilgili Sözler sayfamızda kızım ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Kızım ile ilgili Sözler

Melekler görünmez derler ama benim meleğim görünüyor. Benim canım kızım sen bir meleksin seni çok özledim.

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

Canım kızım O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Sorma bize kızım senden sonraki hayatı, çünkü biz senden sonra yaşamayı bıraktık artık. Senin odana giremiyorum, kapını açınca karşıma çıkacak canım annem diye boynuma sarılacaksın diye kapıyı aralıyorum sozlersitesi.com ama seni göremeyince oturup ağlıyorum. Soframızda yerin boş duruyor senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum.

Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği, kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

Kıvır kıvır saçlarını tarardın açamazdın, anne bana yardım eder misin diye beni çağırırdın, kızımın saçlarını tarar renk renk tokalar takardım.

Sana kızdığım zaman seni üzüntülü gördüğüm zaman yüreğim kanardı. Ama kızım sende beni anlarsın işte anne yüreği öyle bir şey.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

Kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki iki hecelik sözümsün, sen benim canım, kalbim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin. Kızıma güzel sözler çok güzel olsun.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

Canım kızım Allah’ım seni hayırlı bir evlat eylesin. Her zaman dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin.

Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Bebeğim seni çok özledim.

Bir anneyi en iyi kızı temsil edermiş. Çünkü anne kızını kendisi gibi yetiştirirmiş. Sen benden çok daha iyi birisin canım kızım seni çok özledim.

Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor. Kızıma güzel sözler yazımızı okumaktasınız.

Ay parçam benden uzaklarda Allah’ım yardımcın olsun, başarın daim mutluluğun ömürlük olsun.

Prensesim Allah’ım o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, kalbindeki iyiliğin mutluluk kaynağın olsun, eğer gözlerinden bir gün bir yaş akacaksa o da mutluluktan olsun.

Bir sevgi vardır ki, bu sevgide ayrılık olmaz, bir sevgi vardır ki bu sevgide karşılık olmaz, bir evlat vardır ki senden çok uzaklarda olsa da hiç akıldan çıkmaz.

Sen benim ana kuzusu, güzeller güzeli biricik kızımsın, sen benim hiç büyümeyen akıllı bebeğimsin.

Senin annem deyişini özledim, boynuma sarılıp yanaklarımdan öpüşünü özledim. Seni çok özledim canım kızım.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Kızımsız hayat çok zor, kızım olmadan yaşamak nefes almadan yaşamak gibi, ruhsuz, umutsuz sadece bedende duran bir can gibi.

Annenin evladı her zaman büyümemiş bir çocuktur annenin gözünde. Anne çocuğunun büyüdüğünü yetişkin birisi olduğunu kabul sozlersitesi.com etmez. Çünkü anne bilir ki evladı büyüdüğü zaman, uçmayı öğrenen kuşlar misali yuvadan uçup gidecektir. İşte bu yüzden kabullenmek istemez yavrusunun büyüdüğünü.

Ben kızımı kimselere vermem, yanımdan hiç ayrılmam demiştim ama zalim hayat kızımı çekip benden aldı. Bizim aramıza dağlar çekti, her gün kor alevler gibi yakar oldu kızımın hasreti.

Sen benim hayata gülümseyerek bakan gözlerimsin, bakınca umut saçan düşlerimsin. İyi ki varsın dediğim biricik kızımsın.

Sen hayırlı bir evlat olmakla güldürdün yüzümü, Yüce Mevlamda güldürsün senin yüzünü. kızıma güzel sözler..

Sen hayatımıza girdiğin gün evimize neşe verdin, olmasın hiçbir derdin, kederin, ömrüm güzellikler için geçsin.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir